Yay burcu aylık yorum

 • Yay burcu aylık yorum: Ocak 2017

Yay burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ocak ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Yay burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

Yılın ilk ayı sizin için para demek. Cebinizdeki paranın hesabını iyi yapın, kazancınızı iyi analiz edin. Bazı ödemeler yapmanız, bir yerlere para yatırmanız gerekiyorsa bunu dert etmeyin. Özellikle 1-10 Ocak tarihlerinde harcamalarınızı kontrol edin, hatta aldığınız paranın üstünü iyi sayın.

Bu ayın ilk 10 gün boyunca verdiğiniz borçları geri isteyebilir, başkalarını bu konuda ikna edebilirsiniz. 12 Ocak günü gerçekleşecek Dolunay’a doğru giderken ortak yatırımlar, paralar önem kazanıyor. Ortak hesap açma, beraber bir yatırım yapma, paraları birleştirme işlerini bu tarihlerde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ay boyunca ev aile düzeni, evini içinde fiziksel olarak yerleşim düzeni gibi konularda çaba sarfedecek, sonunda tam istediğiniz eve kavuşacaksınız.

Ev, 3 Ocak sonrası hem hareketli hem de mutlu olacağınız alan olarak öne çıkıyor. Venüs sayesinde değerli eşyalar alabilir, evi zenginleştirebilirsiniz. Aile düzeninizdeki değişim de bu tarihten sonra rayına giriyor.

Melek tarotu

3 Ekim 2016, Pazartesi
loading...

BENZER HABERLER

30 7289

52 9102

45 8420

37 8300

41 7761

43 8067

32 YORUM

 1. İnsalah sabrın sonu selametir evli olanlar cocuğu olanlar iyi duşun gercekten sabır etmek lazım cocuklarımız icin

 2. Yetkili kişi zahmet edip şu aylık yorumu güncelleyebilirmi acaba? Ocak 2012 bekliyoruz günlerdir. Ayın yarısı bitti zaten. (:

 3. Burç yorumları güncellenmiştir. Gecikme için özür diler, detaylı takibiniz için teşekkür ederiz…

 4. TESEKKÜR EDERIM; EMEGINIZE SAGLIK. YORUMLAMANIZ, ÖNERILERINIZ O KADAR GÜZEL KI, OLUMSUZ DAHI OLSA KABUL EDILIR DURUMDA. SIZLERI CANDAN KUTLARIM.

 5. bişeyi çok merak ediyorum bütün yorumları okudun ama neden hala unutamıyorum ve hala aşk acısı çekiyorum bu arada o bir akrep erkeği bunu anltırsanız sevinir

 6. TESEKKÜRLER
  MAYIS AYI BOL KOSTURMACA; ENERJIK GÖRÜNÜYOR. GERCEKLESEN HERSEY BIZIM VE EVRENIN IYILIGI ICIN GERCEKLESSIN. SEVGILERIMLE

 7. güzel şeyler yazmışsınız teşekkürler şu anda çalışmıyorum iş için güzel şeyler söylemişsiniz esenlikler

 8. sizi sürekli takip ediyorum,yorumlarınızı beğeniyorum..yaptığınız özellikle aylık yorumlar tutuyor aynen..tesekkürler,saygılar..

 9. yorumlar seviyeli ve abartısız…umarım herkesin dileği gerçekleşir…yorum emeğinize teşekkür ederim..sağlıkla kalın..

 10. ya o kadar güzel yazmşsnz ki sanki benim hayatımı anlattnz inşallah herşey güzel olur aşk, iş, kariyer :)))))))

 11. inşallah denildiği gibi olur beklentiler umutla bekliyorum o nu deli ne anlarsın sen sevmekten ukala kendini beğenmiş………

 12. çok fazla terimler yazıyorsunuz birşey anlamıyorum galaktik merküre giriyor güneş giriyor falan da bunalr ne demek ki

 13. ben inanıyorum bu ay güzel şeyler oldu helede dün mükemmel bi iş teklifi aldım darısı diğer yayların başına:)))

Yorum Yap