Yay burcu aylık yorum: Aralık 2014

Yay burcu aylık yorum: Aralık 2014

32 322

Yay burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, Yay aylık burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz 5 Aralık tarihindeki Mars Kova geçişidir. Bu geçiş bizi bir hayli aktif hale getiriyor. Çevremizle ilişkiler artar, farklı insanlarla tanışma arzusu yükselir. Aynı ortamda yaşadığımız insanlarla olan ilişkimiz de çok daha güçlü hale gelir. Kendimizi baskın görmek istiyoruz. Daha hızlı öğrenmek ve daha fazla bilgilenmek istiyoruz.

6 Aralık tarihinde ilişki evinizde bir dolunay meydana geliyor. 15 gün önceki dolunayda bireysel anlamda hedefleri değerlendirmiştik. İlişkimizle ilgili problem varsa bizi bir karar aşamasına getirmişti. Bu dolunayda partnerle bağ belki de çoktan sona ermiştir fakat sizi bir arada tutan bir takım faktörler vardır. Kararsız kişiler için iki ilişkinin işaretçisi olabilir. Bu dolunayda duygular huzursuz akmaktadır, ilişki konusunda öyle çok rahat değilizdir. Ama ne olursa olsun artık bir yenilik olması gerektiği bariz bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Sorunlu ilişkiler sona eriyor. İş ortaklıkları anlamında da baskı kuran ve bizi rahatsız eden bir ortaklık bitebilir. Bazıları için de eşin iş veya akademik durumu nedeniyle bir süre ayrı kalmak söz konusu olabilir.

{loadposition haber}

10 Aralık ve 17 Aralık tarihlerinde, sırasıyla Venüs ve Merkür Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Bu seyirde para olgusu son derece kıymetlidir. Çünkü yaşantımızı sürdürmek, ilişkide başarılı olabilmek ve yeni bir hayat kurabilmek için çok tutumlu bir şekilde mali konular ele alınmalıdır. Yaylar için belirli bir bütçe içerisinde yapılacakları gözden geçirme zamanıdır. İş hayatında da para ve getirisi önemsenecektir.

22 Aralık tarihinde de Güneş parasal konularda seyrine başlıyor. Aynı gün yeni ay doğuyor. Yeni ay, önümüzdeki bir aylık süreç içerisinde mali konuları dikkatli bir şekilde ayarladığımız bir dönemi getirecektir. Bu yeni ayın dispozitör gücü olan Satürn ise burcunuzda seyrine başlıyor. Kariyer, ilişki ve ailevi anlamda sorumlulukların işaretçisidir. Biz ne kadar olgun, istikrarlı ve disiplinli olmaya çalışırsak o kadar başarılı bir 2,5 yıl geçiririz.

Yüksek Topuklar’da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

32 YORUM

 1. İnsalah sabrın sonu selametir evli olanlar cocuğu olanlar iyi duşun gercekten sabır etmek lazım cocuklarımız icin

 2. Yetkili kişi zahmet edip şu aylık yorumu güncelleyebilirmi acaba? Ocak 2012 bekliyoruz günlerdir. Ayın yarısı bitti zaten. (:

 3. Burç yorumları güncellenmiştir. Gecikme için özür diler, detaylı takibiniz için teşekkür ederiz…

 4. TESEKKÜR EDERIM; EMEGINIZE SAGLIK. YORUMLAMANIZ, ÖNERILERINIZ O KADAR GÜZEL KI, OLUMSUZ DAHI OLSA KABUL EDILIR DURUMDA. SIZLERI CANDAN KUTLARIM.

 5. bişeyi çok merak ediyorum bütün yorumları okudun ama neden hala unutamıyorum ve hala aşk acısı çekiyorum bu arada o bir akrep erkeği bunu anltırsanız sevinir

 6. TESEKKÜRLER
  MAYIS AYI BOL KOSTURMACA; ENERJIK GÖRÜNÜYOR. GERCEKLESEN HERSEY BIZIM VE EVRENIN IYILIGI ICIN GERCEKLESSIN. SEVGILERIMLE

 7. güzel şeyler yazmışsınız teşekkürler şu anda çalışmıyorum iş için güzel şeyler söylemişsiniz esenlikler

 8. sizi sürekli takip ediyorum,yorumlarınızı beğeniyorum..yaptığınız özellikle aylık yorumlar tutuyor aynen..tesekkürler,saygılar..

 9. yorumlar seviyeli ve abartısız…umarım herkesin dileği gerçekleşir…yorum emeğinize teşekkür ederim..sağlıkla kalın..

 10. ya o kadar güzel yazmşsnz ki sanki benim hayatımı anlattnz inşallah herşey güzel olur aşk, iş, kariyer :)))))))

 11. inşallah denildiği gibi olur beklentiler umutla bekliyorum o nu deli ne anlarsın sen sevmekten ukala kendini beğenmiş………

 12. çok fazla terimler yazıyorsunuz birşey anlamıyorum galaktik merküre giriyor güneş giriyor falan da bunalr ne demek ki

 13. ben inanıyorum bu ay güzel şeyler oldu helede dün mükemmel bi iş teklifi aldım darısı diğer yayların başına:)))

Yorum Yap