terazi-burcu-buyuk

Terazi burcu hangi burçlarla anlaşır?

Hayatınıza bir Terazi burcu varsa, onunla daha iyi anlaşmak için astroloji rehberimizden faydalanabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiyle bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsanız, öncesinde Terazi burcunun anlaştığı burçları öğrenmenizde fayda var; bu sayede daha uyumlu bir çift olabilirsiniz.

Öncelikle Terazi burcu doğum tarihlerini öğrenerek başlayalım ki tamamen doğru yolda ilerleyelim. 23 Eylül ve 23 Ekim tarihleri arasında doğanlar Terazi burcuna mensuptur.

 • Terazi ve Koç burcu uyumu nasıldır?

Koç heyecanlı, neşeli, hareketli ve ihtiraslıdır. Terazi, Koç’un ilgisini kolaylıkla üzerine çekebilir. Bu, Mars ve Venüs çarpışmasını yansıtan bir evliliktir. Koç’ların çoğu uçarıdır. Terazi ise dengeli ve akıllı bir kişidir. Eğer Terazi kendini sevdirmeyi başarır ve Koç için vazgeçilmez olursa, bu evlilik ömür boyu sürecektir. Üstelik Terazi, doğuştan aşk için yaratılmıştır. Koç’un ateşli duygularını atağa kaldıracaktır.

 • Terazi ve Boğa burcu uyumu nasıldır?

Her ikisi de Venüs kişisi olan Terazi ve Boğa’nın birbirlerinden etkilenmemesi mümkün değildir. Boğa, güzel, etkileyici ve çekici Terazi’de istediği her şeyi bulacaktır. Her ikisi de evliliğe hazırdır. Terazi’nin yaşamı hep birliktelik üzerine kurulduğu için yalnız yaşamaktan hoşlanmaz. Boğa zaten yuva ve çocuklar için doğmuştur. Aradığı hep sıcak bir ailedir. Evliliklerini bozan tek şey, Boğa’nın kıskaçlığı, Terazi’nin aşırı kaprisleri olabilir. Evliliklerine özen gösterirlerse ömür boyu sürecektir.

 • Terazi ve İkizler burcu uyumu nasıldır?

Terazi, çok yönlü, zeki, esprili, bilgili ve kültürlü bir İkizler’den ilk anda etkilenir ve ona aşık olur. Aralarında pek çok ortak konu vardır. Zeki İkizler, Terazi’nin her hissettiğini anında anlayacaktır. Fakat Terazi’nin de onun beklentilerine cevap vermesi şarttır. Bir İkizler’le evlenmek isteyen Terazi, ömür boyunca onun ilgisini çekecek ilginç konular bulmalı ve ona yaşam boyunca ilgi göstermelidir. Bu evlilik için uzun ömürlü bir evlilik diyebiliriz.

 • Terazi ve Yengeç burcu uyumu nasıldır?

Yengeç, romantik ve duyguludur. Sevgiye çok fazla değer verir. Terazi onun kibar ve ince davranışlarından etkilenecek, belki de hemen evlenmek isteyecek, Yengeç’in duygulu dünyasına doğru çekildiğini hissedecektir. Her şey başlangıçta güzel olacaktır. Ancak Yengeç, Terazi kadar sosyal değildir ve aile ilişkilerinin dışında çevreye fazla açık olmayabilir. Terazi gezip eğlenmek isterken, o evde oturmayı tercih edebilir. Aralarındaki dengeyi kurabilirlerse, bu evliliğe şans verebiliriz.

terazi-burc-yorumlari-kagaya

 • Terazi ve Aslan burcu uyumu nasıldır?

İşte en güzel evliliklerden biri karşınızda duruyor. Aslan cömert, eğlenceli, paylaşımcı ve sevgi doludur. Terazi’nin aradığı her şey onda fazlasıyla vardır. Terazi’nin zarafetinden, çekiciliğinden ve etkili konuşmalarından etkilenecektir. Terazi, onurlu Aslan için eşi bulunmaz bir eş ve sevgili olacaktır. Ahenkli bir yaşantı ve güzel bir evlilik onları bekliyor.

 • Terazi ve Başak burcu uyumu nasıldır?

Başak, asla Terazi’ye göre bir eş değildir. Para ve sosyal yaşam konularında anlaşabilirler. Çünkü Başak da dostluklara düşkündür. Çevresinde arkadaşları olsun ister. Onlarla uzun süren sohbetleri olacaktır. Fakat bir Terazi’yi anlamak kolay değildir. Duygulardan çok mantıkla ilgilenen bir Başak için Terazi fazla hassas kalacaktır. Birbirlerine kendilerini anlatmaktan yorulabilirler. Daha fazla güç harcamak istemiyorlarsa bu ilişkiye hoşçakal demeliler.

 • Terazi ve Terazi burcu uyumu nasıldır?

Mükemmel bir evlilik yaşarlar. Soylu, asil, dengeli ve sürükleyici bir roman gibidir. Duygusallıklarıyla birbirlerini besleyebilirler. Ortak yönleri çok fazla olacağı için, günlerce aralarındaki konular bitmez. Her ikisi de huzurlu ve rahat bir yaşam arzulamaktadır. Birbirlerine güven ve saygı beslerler. Haksızlıklar karşısında ikisi de tepkili olacağı için aralarında önleyemedikleri kavgalar da olabilir. Her şeye rağmen ideal bir evliliktir.

 • Terazi ve Akrep burcu uyumu nasıldır?

Akrep insanı derin duygulara sahiptir. Sevgi, aşk, cinsellik onun için yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır. Aynı zamanda müthiş kıskanç olan bu kişiyle anlaşmak her zaman kolay değildir. Terazi’yi sevecek, sahiplenecek ve paylaşmak istemeyecektir. Şayet Terazi onun güvenini kazanırsa, ömür boyu asla bir daha bulamayacağı bir aşkı ona sunacaktır.

 • Terazi ve Yay burcu uyumu nasıldır?

Terazi başlangıçta Yay’dan hoşlanabilir. Çift karakterli bu insanla yaşamak onu oldukça eğlendirecektir. Neşeli, çekici, yeniliklere önem veren bir Yay ona şimdiye kadar görmediği bir dünyanın kapısını açacaktır. Fakat bir Yay’la yaşamak her zaman kolay değildir. Çabuk bıkan ve kısıtlanmaya gelemeyen bir Yay, Terazi’den çok çabuk soğuyacaktır. En iyisi önce dost olmayı denemektir. Gerçekten birbirlerine önem vermeyi ve saygı duymayı başarabilirlerse bu evliliği denemeliler.

 • Terazi ve Oğlak burcu uyumu nasıldır?

Oğlak insanı gerçekten kaliteli ve hislerini belli etmeyen bir yapıya sahiptir. Görüşleri Terazi’den çok farklıdır. Madde ve duyguları arasında müthiş bir denge vardır. Bu evlilik kimseninkine benzemeyecektir. Seçici ve kaliteli zevklere sahip olan Oğlak, Terazi’yi yüceltmez ve abartmaz. Hayranlık duyabilir fakat şımartmaktan hoşlanmayacaktır. Onun yanında Terazi’nin ayağı yere sağlam basacak ve yaşama daha gerçekçi bakacaktır. Sürekli ilgi görmek isteyen bir Terazi için şaşırtıcı ve eğlenceli bir evlilik. Bu evlilik her anlamda farklı ve seçkin olacaktır.

 • Terazi ve Kova burcu uyumu nasıldır?

En iyi anlaşabilen çiftlerden biri karşınızda duruyor. Kova, özgür Terazi üzerinde şok etkisi yapabilir. Onunla istediği frekansı tutturabilir ve uçabilir. Terazi, önceleri Kova’nın gözüne girmek için bayağı bir çaba sarf edecektir. Terazi, onun rahat görüntüsünün altındaki tutuculuğu keşfettiğinde, evlilikleri tam anlamıyla rayına oturacaktır. Güzel ve ahenkli bir evlilik yaşanır.

 • Terazi ve Kova burcu uyumu nasıldır?

Terazi, Balık tipini beğenebilir. Aralarında derin bir sevgi de doğabilir. Fakat Terazi gibi akılcı ve mantıklı olmayan bir Balık’la yaşamak kolay değildir. Onun her an değişen duyguları, kıskançlığı, renkli iç âlemi kesinlikle Terazi’ye sanal gelecektir. Terazi yaşama onun kadar kaderci ve hayalci bakmadığı için bu evlilikten bıkma olasılığı çok fazladır. Arada aşk olsa bile birlikte yaşamaları oldukça zordur ve er geç ayrılık kapılarını çalacaktır.

kalp-mektup-ask

Terazi burcunun aşk uyum tablosu
 1. Koç ve Terazi aşk uyumu: Zorlayıcı ama ilginç bir ilişki
 2. Boğa ve Terazi aşk uyumu: Farklı anlayışların dengesi
 3. İkizler ve Terazi aşk uyumu: Çok eğlenceli bir ilişki
 4. Yengeç ve Terazi aşk uyumu: Karmaşık bir ilişki
 5. Aslan ve Terazi aşk uyumu: Heyecan verici ihtiraslar
 6. Başak ve Terazi aşk uyumu: Fazla zorlayıcı
 7. Terazi ve Terazi aşk uyumu: Dengeyi korumak mümkün
 8. Akrep ve Terazi aşk uyumu: Kolay ve pratik bir ilişki
 9. Yay ve Terazi aşk uyumu: Mükemmel olabilir
 10. Oğlak ve Terazi aşk uyumu: Zorlayıcı bir ilişki, yorabilir
 11. Kova ve Terazi aşk uyumu: Uçuşa geçiren bir aşk
 12. Balık ve Terazi aşk uyumu: Mutlu ve huzurlu olabilir
Terazi burcu hakkında daha çok haber için TIKLAYIN
Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

57 yorum

 1. avatar
  esin merve Reply

  ben kendi burcumu çok seviyorum.ayrıca benterazi burcuyum.aşk uyumumdakilerçok iyi

 2. avatar

  terazi burcuyum ve çok şanslıyım bütün özelliklerini taşıyorum ama bi koç burcunu elde edemiyorum:( ama onuda edicem terazi burcunu çok seviyorum terazi burcu olmak gibisi yok:)

 3. avatar

  Ben burcumu cok sevıyorum.ama koc burcu olan ınsanlarla hıc yola gıtmıyorum.bunu hıcde doru dıyıl.

 4. avatar

  terazi burcuyum ve burcumu çok severim ama koçla hiç anlaşamıyorum malesefff

 5. avatar

  Bende terazi burcuyum kendimi bu konuda cok sansli hissediyorum. Koclarlada aram cok iyidir.

 6. avatar

  Burcumun butun ozelliklerini tasiyorum ve burcumu coook sewiyorummmmmmttttttt

 7. avatar

  Benim annem de terazi burcu fakat koç burcu ile hiç anlaşamaz

 8. avatar

  ben yengeç burcuyum ve terazileri egoları dısında seviyorumm..

 9. avatar

  Benimde burcum terazi ve bütün özelleklerini tasıyorum.kendimi cok sanslı hissediyorum…

 10. avatar

  ben teraziyim eşim aslan ve cok iyi anlaşıyoruz 16 yıldır cok mutluyuz

 11. avatar

  Ben ikizler burcuyum . Esim terazi burcu ve kesinlikle ortak noktamiz yokkk..hemen hemen her konuda tartisabiliyoruzz..

 12. avatar

  BEDE TEREZİ BURCLUYUMMMMMMMMMMMMMMM WE COK MEMNUNUMMMM 🙂 🙂

 13. avatar

  beeeeeeeeeeeen iiiiiiiiiyyyyiiiiiiiiikiii terazi burcuyummmmmmmmm

 14. avatar

  Ben teraziyim evlenecem kisi ikizler burcu ama bilmiorum anlasa bilirmiyiz aceba ?

 15. avatar

  terazi burcuyum bütn özellklrni tşyrm burcmu çk sewyrmm.

 16. avatar

  bende teraziyim sevgilimde balık zorda olsa ynde anlasıyruzz amaaa yaaa 🙂

 17. avatar

  [i][/i]bnim sevgilim oğlaktı tühh:(;):p:o:D:)[*][list]

  [/list][/*]

 18. avatar

  ben teraziyim bir koç kızın arkadaşm olmasını isterim . ateşliler ondan

 19. avatar

  koçla evlenen yandı ozelıklerını okumalısınız kesınlıkle kendı kendıne karar veren bır buç bende terazıyım ve asla koçla evlenmem;)

 20. avatar

  hayatta ona dunyanın en guzel anlrını yasatabıleceksen bır sey demıyorum fakat neden dedığimi merak edıyorsan cok cabuk sıkılrlar

 21. avatar

  ayyyyyyyyyyyyyyyyyynnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnn

 22. avatar

  Terazi burcuyum terazilerle ikizler cok iyi anlasiir ama kovayla evlenirlerse daha mutlu olurlarr esim kova burcu cok mutluyuzzz:):)

 23. avatar

  arkadaşlar bende izler gibi terazi burcundanım ama koc burcu biriylen evlendım aman ha koc lara aldan mayın boynuzlamasınlar sizleri

 24. avatar

  bn terazi burcuyum ,:) sevgilim boga burcu gayette iyi anlasioruz kovaya hic gerek yok yiyenim kova nerdeyse hergun kavga ediyoruz:)

 25. avatar

  bn terazi burcuyum sevgilimde boga burcu gayet iyi anlasioruz 🙂 hatta yakinda evlenicez

 26. avatar

  Daha aramızda bir şey yok olacak Gibi umarım ama ben onu seviyorum

 27. avatar

  Daha aramızda bir şey yok olacak Gibi umarım ama ben onu seviyorum

 28. avatar

  valla inşallah aslanla evlenirim çünkü ben bir teraziyim aslında balık burcu ola bilir

 29. avatar

  ben teraziyim sevglim boga amma ayriligin pencesindeyiz artiq

 30. avatar

  valla bn sewgilim çok iyi çok tatlı beni çok sewio oda koç burcu

 31. avatar

  ben terazı burcuyum konustuyum var ama cıkmıyoruz kendısı yengec burcudur ınsallah cıkarız yolumuz evlılığe doğru gıder bunu okuyanlar AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN desin

 32. avatar

  Ben de terazi burcuyum koç burcu biriyle birlikte olmak istiyorum :
  🙂

 33. avatar

  Ben koc burcuyum sevdiyim erkek ise terazi burcu . Gercek dende terazi burcu hakkinda dogru yazmislar

 34. avatar

  ben terazi burcuyum sevgilim başak burcu fakat çokkkkkkkkkkkk iyi anlaşıyoz

 35. avatar

  ben terazi burcuyum ve sevgilimde koç evet onun çok ateşli olduğunu söyleyebilirim !!!! ve çokta iyi anlaşıyoruz !! maşallah !

 36. avatar

  Ben terazi burcuyum sevgilim de oğlak heryerde olmaz yazıyo ama çok güzel oldu 🙂

 37. avatar

  ben yengeç burcuyum sevgilim ise terazi şimdilik iii anlaşıyoruzzz

 38. avatar

  Ben teraziyim esim aslan hic anlasmlyoruz nolacak bilemiyorum

 39. avatar

  ben terazi burcuyum eşim yengeç birbirimizi çok seviyoruz ve gayet iyi anlaşıyoruz.

 40. avatar

  Bende oglak birini seviuorum 3 senedir ama bi turlu onu kendime cekemedim nerde yanlis yapiyorum

 41. avatar

  ben terazi burcuyum sevgilim yengen seviyorum ama çoğu zaman anlasamiyorz 🙁

 42. avatar
  hasanı seven kız Reply

  hasanı çok seviyorum ama hangi burç olduğunu bilmiyorum bu arada ben de terazi burcuyum

Yorum Yaz