California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, Terazi burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili Terazi burcu, haftanın ilk günlerinde eşinizle, partnerinizle ya da ortağınızla tartışmaktan uzak durmalısınız. Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Bu etkiyle beraber bir ay boyunca odak noktanız kariyer ve toplumdaki sosyal statünüz olacaktır. Patronunuzla, otorite figürlerle ilişkiniz her zamankinden bir tık daha ön planda olacaktır bu süreçte. Yalnız bu kişilerle yönetim konularında tartışmamaya özen göstermelisiniz.

Kariyer alanında yeni bir karar alabilirsiniz. Cumartesi günü Yengeç burcunda oluşacak yeniay da dikkatleri kariyeriniz üzerine çekiyor. Bir süredir kendinizden çok fazla ödün vererek çalıştığınız ya da artık kendinizi kurban rolünde hissettiğiniz bir işte çalışıyorsanız işinizi değiştirebilirsiniz. İşinden memnun olan, hayallerinin işinde çalışan ya da kendi işini yapan Terazi’ler ise işinde yükselebilir. Çalışmayan Terazi’lerin toplumdaki sosyal statüsü değişebilir: Evlenmek, boşanmak gibi… Ya da bir şekilde daha çok ön planda olacağınız gelişmeler olabilir hayatlarınızda.

Kimi Terazi’ler toplumsal anlamda kendisine güç katacak, alanında otorite figürü kişilerle tanışabilir. Yaşamda kendinize yeni bir hedef belirleyebilirsiniz.  Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz