• Terazi burcu aylık yorum: Ekim 2016

Terazi burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ekim ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Terazi burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

Yılın en önemli ayı başlıyor. Ayın başından itibaren Terazi burcunda oluşan yeni ay sizi tamamen tazeleyecek. Yeni ay sonrasında birkaç hafta boyunca fiziksel, ruhsal ve zihinsel anlamda büyük gelişmeler sizi bekliyor. Her yıl Terazi burcunda yeni ay olur.

Ancak 2016’daki yeni ayın özelliği çok farklı. Şans, bolluk, bereket ve kişisel gelişimle bağlantılı her alanda büyümeyi sembolize eden Jüpiter de Terazi burcuna geçti. Bu durum tazelenme ve yenilenmenin boyutlarını da artırıyor. 2004-2005 yıllarına dönüp bir bakın. Hayatınızda şanslı bir dönemin başlangıcını bulacaksınız.

İşte tam da buna benzer, hatta belki daha iyi bir dönem kapınızda. Yapmanız gereken iyimser bir yaklaşımla hayatınıza bakmak. Sanata eğiliminiz varsa bu dönemde başlayabilirsiniz. Hukuksal konularla bağlantılı projelere girebilirsiniz. Sosyal çevre, kariyer, fizik beden, aile ve ilişkilerle ilgili güzel gelişmelerin olacağını söylemek mümkün.

Bir süredir özlemini çektiğiniz her şeye fazla çaba harcamadan kavuşabilirsiniz. 16 Ekim günü oluşacak dolunaya doğru giderken, iş ve özel hayatınızdaki ilişkilerinizin durumu da netleşiyor. Kimi isteyip kimi istemediğinizi gayet iyi bileceksiniz.

Dolunay ışığı altında seçimlerinizi netleştirin. Ay boyunca atılım gezegeni Mars sizi ev ve aile konularında çalıştıracak. Evde tadilat yapmak, taşınmak veya aile düzeninde değişiklikler yapmak mümkün. Ajandanızı iş toplantılarıyla fazla sıkıştırmayın, inanın arada eve kaçmanız gerekebilir.

Bozulan, arızalanan eşyaları tamir etmek, ustalarla ilgilenmek size düşebilir. Venüs, 18 Ekim’e dek para alanınızda bulunuyor. Gelirinizde ufak bir artış, güzel projelerden para kazanmanız söz konusu. Kişisel banka hesabınızın üzerine çalışın. Paradan para kazanmanız mümkün.

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

50 yorum

 1. avatar
  Sema Gazel Reply

  Merhaba! Burç yorumlarınızı çok beğeniyorum.Aylık yorumlar önceleri mail adresime geliyordu…tekrar rica edebilir miyim? Teşekkürler.

 2. avatar

  burç yorumlarınızı çok beğeniyorum çoğunluğu bana uyuyor ne diyorsa çıkıyor burada yayınladığınız için teşekkürler

 3. avatar

  sanki benim hayatım,umarım yazadıklarınız çıkar artık

 4. avatar

  hayatımdaki olumsuzlukların yok olduğu bir ay olmasını ve dediklerinizin çıkmasını diliyorum çok yoruldum 2-3 yıldır

 5. avatar

  bitsin artık şu vebalı dönem.kaç yıldır bi qün yüzü qörmedik lanetli qibiyiz sanki hazirandan sonra bişeyler düzelmeye başlayacak deniliordu hala yok.umarım ağustostan sonra artık değişir. şu lanet üzerimizden kalkar 🙁

 6. avatar

  bnde kendimi tek sanardım biri farklı yazmamamış ne sans bnde bktm

 7. avatar

  önemli bi karar vermem lazım ve çok kararsızım ve bu beni mutsuz ediyor

 8. avatar

  sureklı takıp edıyrm bır terazı olark cok zor 3 yıl gecırıdm resmen suurndum amam allh artık yuuzume bakr ınsallh cok yoruldum okuudklarım karsıısnda sasrdım cogu terazı aynıymıs….

 9. avatar

  gerçekten tüm terazi arkadaşlarım aynı sorunlarımı yaşıyor,ben pek inanmazdım sadece benimle alakalı sorunlar sanırdım ama demekki tüm teraziler aynı sorunlarla boğuşuyor.

 10. avatar
  terazı bey Reply

  evet son 3 yıldır ustumuzde bır sey var bıseye erısemıyoruz tam tersıne ışımdan ayrıldım sevgılımdan ayrıldım yakınlarımdan ılgı goremıyorum tum terazılere ve kalan burclara bol şanslar dılıyorum 2013te

 11. avatar

  ben tarotuda cok basarılı buluyorum bunu nasıl basarıyosunuz ….

 12. avatar

  kaç yıldır.okadar kötü gidiyorki artık sıkıldım düzelsin çok ama çok yoruldum 2012 benim için inanılmaz kötüydü birçok ayrılık yaşadım.sevgili arkadaş ayrılığı,ve aynı zamanda kazığı,da yaşadım ve birton borç ama 2013 binevi umut….tüm terazilere sabır diliyorum artık açılsın şansımız…

 13. avatar
  herkesin aklında bi başkasıyım Reply

  gerçekten son 3 yılım kabus gibiydi ,sevgilim gitti,en yakın arkadaşlarım artık yok,güçlü önsezilerim ve değişen ruh halim sayesinde herkesi kaybediyorum,ailevi sağlık sorunlarıda yanında …artık bitisn gerçekten ne saçma salak bir burçta doğmuşuz biz ya

 14. avatar

  Kelimesi kelimesiyle yaşadıklarımı yazmışsınız. Müthişsiniz teşekkür ederim.

 15. avatar

  Bu yıl ömrünün en kötü yılı oldu.olmaya da devam ediyo.artık düzelsin;-(…

 16. avatar

  ask hayatini gelisleten belkide calkalandiran bi durum olabilir 😀 hadi baaalim ne acaba

 17. avatar

  aslıcım bence burcundan gurur duymalısın hernekadar iyi niyetinden kaybeden bir burç olsada..

 18. avatar

  🙁 ewet hayatımda bi takım kötü olaylar oldu ama burcumu seviyorum

 19. avatar
  aman allahım Reply

  Bu yorumları okuyana kadar bir ben böyle dengesizlikler içindeyim sanıyordum.lanet bir 2012 yılı.. bitsin istiyorum artık. izleri şu günlerde de devam ediyor.dayanılmaz sinir bozukluğu da yanında cabası.. ne yapmam lazım bilmiyorum

 20. avatar

  2012 nin sonlarında başlayan ve halen devam eden çok zor günler geçirmekteyim daha ne zamana kadar devam edecek

 21. avatar

  yine aşk yok be hocam ne 2012si ne 13ü anlaşılan 2014de de yalnızlık var

 22. avatar

  benim için en kötü yıl geçmiyecek mi hep böyle mi olacak:(

 23. avatar

  Teraziyi bekliyoruzzz, dün başağa kadar yayınlandı. zaten hayat bize zor 🙂 🙁

 24. avatar

  Biz teraziler o kadar iyi niyetliyiz ki iyi niyetimizden dolayi da hep kaybediyoruz:((((

 25. avatar

  Olmaz yaaa üç sene aşk yok dahs ne zamana kadar devam edecekı çıköaz sokok

Yorum Yaz