Terazi burcu aylık yorum: Aralık 2014

Terazi burcu aylık yorum: Aralık 2014

50 373

Terazi burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık Terazi burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Aralık ayının ilk etkili enerjisi 5 Aralık’ta aşk evinizdeki Mars Kova geçişidir. Bu da özellikle popülerlik ve sosyalleşme anlamında etkin olduğu gibi, sizi aşkta da bir hayli etkin kılacaktır. Bu süreçte partnerimizle birlikte sosyalleşme ve yeni yerler keşfetme arzumuz yoğun olmaktadır. Aşk hayatı biraz sorunlu olanlar için de gönül hanesine yeni birini davet etmektedir. Yeni girişimlerde bulunup yeteneklerimizi ortaya koyuyoruz. Bu da bizim için yeni arkadaşlar edinme anlamında etkilidir.

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecek. İki hafta önce yakın çevremizle ilgili konular üzerinde bir keşifte bulunmuştuk. Yakın çevremizdeki insanlarla ilişkilerimizde önemli gelişmeler yaşanmıştı. Şimdi bu dolunayla iki ayrı projeler içerisinde yer almak, farklı insanlara yeteneklerimizi göstermek ve deneyim kazanmak yönünde hareket ediyoruz. İletişimin ve bilginin önemli olduğu bir dönemdir, yenilikler takip edilmelidir.

{loadposition haber}

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs, ardından da Merkür Oğlak geçişi vardır. Genelde bu geçişlerde aile olgusu çok kıymetlidir. Ailemizdeki büyüklerimiz, onlarla ilgili sorumluluklar gözden geçirilmelidir. Teraziler tutarsız bir yaşam sürüyorlarsa, eş veya aileden belirli bir disiplin gelebilir. Biraz ağırbaşlı düşünmek ve aileyle ilgili konulara önem verdiğimiz geçişler olmaktadır.

22 Aralık’ta Güneş yuva evimizde seyrine başlıyor ve yeni ay doğuyor. Bu da bize baskı uygulayan, düşündüren, kendimizi ifade etme anlamında daha istikrarlı olmamızı sağlayan ufak bir uyarı getirmektedir. Biz de sorumluluk almak için istekli olmalıyız. Yeni bir yere taşınma, satın alma gibi durumlar varsa şu andaki mali durumlar gözden geçirilebilir. Teraziler Satürn Yay geçişiyle de bilgi ve eğitime, deneyim sahibi olmaya önem verecekler.

Yüksek Topuklar’da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

50 YORUM

 1. Merhaba! Burç yorumlarınızı çok beğeniyorum.Aylık yorumlar önceleri mail adresime geliyordu…tekrar rica edebilir miyim? Teşekkürler.

 2. burç yorumlarınızı çok beğeniyorum çoğunluğu bana uyuyor ne diyorsa çıkıyor burada yayınladığınız için teşekkürler

 3. hayatımdaki olumsuzlukların yok olduğu bir ay olmasını ve dediklerinizin çıkmasını diliyorum çok yoruldum 2-3 yıldır

 4. bitsin artık şu vebalı dönem.kaç yıldır bi qün yüzü qörmedik lanetli qibiyiz sanki hazirandan sonra bişeyler düzelmeye başlayacak deniliordu hala yok.umarım ağustostan sonra artık değişir. şu lanet üzerimizden kalkar :(

 5. sureklı takıp edıyrm bır terazı olark cok zor 3 yıl gecırıdm resmen suurndum amam allh artık yuuzume bakr ınsallh cok yoruldum okuudklarım karsıısnda sasrdım cogu terazı aynıymıs….

 6. gerçekten tüm terazi arkadaşlarım aynı sorunlarımı yaşıyor,ben pek inanmazdım sadece benimle alakalı sorunlar sanırdım ama demekki tüm teraziler aynı sorunlarla boğuşuyor.

 7. evet son 3 yıldır ustumuzde bır sey var bıseye erısemıyoruz tam tersıne ışımdan ayrıldım sevgılımdan ayrıldım yakınlarımdan ılgı goremıyorum tum terazılere ve kalan burclara bol şanslar dılıyorum 2013te

 8. kaç yıldır.okadar kötü gidiyorki artık sıkıldım düzelsin çok ama çok yoruldum 2012 benim için inanılmaz kötüydü birçok ayrılık yaşadım.sevgili arkadaş ayrılığı,ve aynı zamanda kazığı,da yaşadım ve birton borç ama 2013 binevi umut….tüm terazilere sabır diliyorum artık açılsın şansımız…

 9. gerçekten son 3 yılım kabus gibiydi ,sevgilim gitti,en yakın arkadaşlarım artık yok,güçlü önsezilerim ve değişen ruh halim sayesinde herkesi kaybediyorum,ailevi sağlık sorunlarıda yanında …artık bitisn gerçekten ne saçma salak bir burçta doğmuşuz biz ya

 10. Bu yorumları okuyana kadar bir ben böyle dengesizlikler içindeyim sanıyordum.lanet bir 2012 yılı.. bitsin istiyorum artık. izleri şu günlerde de devam ediyor.dayanılmaz sinir bozukluğu da yanında cabası.. ne yapmam lazım bilmiyorum

 11. 2012 nin sonlarında başlayan ve halen devam eden çok zor günler geçirmekteyim daha ne zamana kadar devam edecek

Yorum Yap