Terazi burcu aylık yorum

 • Terazi burcu aylık yorum: Ocak 2017

Terazi burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ocak ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Terazi burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

Bu ay yoğun olarak özel hayatınızla ilgilisiniz. Kafanızı dışarı çıkartıp sosyal alana akabileceğiniz, kendinizi iş hayatındaki gelişmelere adayacağınız zamanlar ise 10-12 Ocak civarı olacaktır.

1-10 Ocak tarihlerinde eviniz, aile içindeki düzen, beraber yaşadığınız insanlarla ilgili belirsizlikler kafanızı meşgul edebilir. İşleri o dönemde oluruna bırakmak ve büyük hamleler yapmamak belki de doğru olacaktır. Taşınma, eşya yenileme, aile düzenini değiştirme konularındaki net kararınızı 10 Ocak sonrasına bırakın.

Bolluk bereket ve fırsatları sembolize eden gezegen Jüpiter’in Terazi burcunda olması, tüm zorluklardan rahatlıkla geçebileceğinizi, büyük düşündüğünüzde ve Tanrı’ya güvendiğinizde işlerin rayına gireceğini gösteriyor.

Ay boyunca günlük işlerinize, bitirmeniz gereken görevlere yoğunlaşıyorsunuz. Neyse ki işyerinde, size yardımcı olmaktan mutlu olan iyi niyetli kimseler var. İşleri hızlandırabilir, pek çok şeyi bir kerede yapıp bitirebilirsiniz. Dağınık ve kaotik ofis ortamını dert etmeyin, bu durum sonunda başarınız artıyor.

Sağlık, yeme-içme düzeni konusunda dikkatli olun. Riskli ve fazla işlenmiş besinlerden bu ay uzak durun. Ayak bileğiyle ilgili sıkıntılar varsa geciktirmeden doktora başvurun.

Melek tarotu

3 Ekim 2016, Pazartesi
loading...

BENZER HABERLER

30 7289

52 9102

45 8420

37 8299

41 7761

43 8067

50 YORUM

 1. Merhaba! Burç yorumlarınızı çok beğeniyorum.Aylık yorumlar önceleri mail adresime geliyordu…tekrar rica edebilir miyim? Teşekkürler.

 2. burç yorumlarınızı çok beğeniyorum çoğunluğu bana uyuyor ne diyorsa çıkıyor burada yayınladığınız için teşekkürler

 3. hayatımdaki olumsuzlukların yok olduğu bir ay olmasını ve dediklerinizin çıkmasını diliyorum çok yoruldum 2-3 yıldır

 4. bitsin artık şu vebalı dönem.kaç yıldır bi qün yüzü qörmedik lanetli qibiyiz sanki hazirandan sonra bişeyler düzelmeye başlayacak deniliordu hala yok.umarım ağustostan sonra artık değişir. şu lanet üzerimizden kalkar 🙁

 5. sureklı takıp edıyrm bır terazı olark cok zor 3 yıl gecırıdm resmen suurndum amam allh artık yuuzume bakr ınsallh cok yoruldum okuudklarım karsıısnda sasrdım cogu terazı aynıymıs….

 6. gerçekten tüm terazi arkadaşlarım aynı sorunlarımı yaşıyor,ben pek inanmazdım sadece benimle alakalı sorunlar sanırdım ama demekki tüm teraziler aynı sorunlarla boğuşuyor.

 7. evet son 3 yıldır ustumuzde bır sey var bıseye erısemıyoruz tam tersıne ışımdan ayrıldım sevgılımdan ayrıldım yakınlarımdan ılgı goremıyorum tum terazılere ve kalan burclara bol şanslar dılıyorum 2013te

 8. kaç yıldır.okadar kötü gidiyorki artık sıkıldım düzelsin çok ama çok yoruldum 2012 benim için inanılmaz kötüydü birçok ayrılık yaşadım.sevgili arkadaş ayrılığı,ve aynı zamanda kazığı,da yaşadım ve birton borç ama 2013 binevi umut….tüm terazilere sabır diliyorum artık açılsın şansımız…

 9. gerçekten son 3 yılım kabus gibiydi ,sevgilim gitti,en yakın arkadaşlarım artık yok,güçlü önsezilerim ve değişen ruh halim sayesinde herkesi kaybediyorum,ailevi sağlık sorunlarıda yanında …artık bitisn gerçekten ne saçma salak bir burçta doğmuşuz biz ya

 10. Bu yorumları okuyana kadar bir ben böyle dengesizlikler içindeyim sanıyordum.lanet bir 2012 yılı.. bitsin istiyorum artık. izleri şu günlerde de devam ediyor.dayanılmaz sinir bozukluğu da yanında cabası.. ne yapmam lazım bilmiyorum

 11. 2012 nin sonlarında başlayan ve halen devam eden çok zor günler geçirmekteyim daha ne zamana kadar devam edecek

Yorum Yap