Terazi burcu aylık yorum: Nisan 2015

Terazi burcu aylık yorum: Nisan 2015

50 1234

Sevgili ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları, Nisan aylık burç yorumları hem yazılı hem videolu olarak karşınızda! Nisan ayında Terazi burcunu neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz, ilişkinizde neler olacak… Hepsi ve daha fazlası Astrolog İremsu’nun anlatımıyla aylık burç yorumunuzda!

4 Nisan tarihinde tam ay tutulması gerçekleşecek. Bu ay tutulması tamamı ile ilişki konularında önemli olacak. Mevcut beraberliğinizin ne durumda olduğuna bakacaksınız.

Beraberliği olmayanlar etkin rol oynayan partnerlerden pek hoşlanmadıkları için farklılıkların güzelliklerini dengeli bir şekilde kurguladıkları kişilerle beraber olmayı tercih edecekler.

İş hayatındaki meseleler de önemli olurken, bulunduğunuz şartları 6 aylık süreç içerisinde net bir şekilde görmeniz sağlanacak.

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlayacak. Bu olumlu bir geçiş olacak. Adımlarınızı atarken getiri ve götürü hesabını iyi yapmanız gerekecek. Plan ve projelerinizde doyurucu etki olup olmadığını kontrol edecek ve boş yere zaman harcamak yerine dikkatli davranacaksınız.

15 Nisan’daki Merkür Boğa geçişinde hesabınızı iyi bilmeli ve güvenilir yatırım araçlarına yönelmelisiniz.

18 Nisan tarihinde Yeniay karşıt burcunuz Koç’ta doğacak. Yeniay yenilik anlamında ele alınır, bu adımın arkasındaki görünüm ise ikili ilişkilerinizdeki partnerinizin mali durumu konusunda sizi uyaracak.

20 Nisan tarihinde güneş Boğa burcunda seyrine başlayacak. 12 burcun farklı alanlarında Boğa etkili olurken, cinsel arzularınız yükselecek.

Miras,hisseli paralar ve aileden yararlanma konularında da sağlamcı olmalısınız.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Nisan arası: 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, ilişkinizle ilgili konularda dengelerin yerli yerine oturup oturmadığını anlamamızda rehberlik edicidir. Geçtiğimiz yıldan bu yana yaşananların size kazandırdığı tecrübeleri unutmayalım. Bu Tutulma her ne olursa olsun sizin artık sadece bencil düşünen, sadece kendini merkez alan bir partnerle yaşamak istemediğinizi gösteriyor. Bu Tutulma, ailevi, beraberlik, ilerisi adına gitmek istediğiniz yolun belirleyicidir. Tutulmanın göstergelerine baktığımızda, sizin en önemli arzunuz, bir ilişkide sağlamlık, maddi anlamda konfor, huzur ve istikrardır. Eğer ilişkinizde bu olgular yoksa bu tutulma kopmaya, uzaklaşmaya neden olur. Eğer bütün bunlar sağlanırsa, bu beraberlik devam eder. Görülüyor ki, net olmayan, belirsiz, güvensiz bir ilişkinin devamı pek mümkün değil.

5 Nisan tarihinde, partnerimizle ilişkimizi ilgilendiren meseleler üzerinde konuşmak ve pürüzleri ortadan kaldırmak arzumuzu gösteriyor. Biz artık dengeli, tutarlı ve huzurlu bir beraberlik istiyoruz. Fikirlerimiz uyuşmuyor olsa da, geleceğimiz için aklımızı başımızı toplamamız gerekiyor. İşte bu görünüm altında sözlerin yapıcı tarzda olmasında yarar var. Her iki tarafın da buna gayret göstermesi yararlı olacaktır.

6-12 Nisan arası: 6 Nisan tarihindeki Merkür-Jüpiter görünümü, yeni bir ilişkinin işaretçisidir. Bekar Teraziler için bir hayli etkileyicidir. Hızlı bir tanışma, partnerin kendinden emin konuşmaları ilgimizi çekebilir. Evli Teraziler açısından eş ile bazı meselelerin konuşulması yönünde önem taşıyor. Sosyal ilişkilerinizi güçlendiricidir. Eğer aranızda problemler varsa, bu görünüm eşinizin arkadaşlarıyla vaktini geçirmesi, daha çok dışarıyla temasının işaretçisidir. 8 Nisan tarihinde, partnerinizle aranızdaki iletişim zaman zaman kopma noktasına gelebilir. Siz, kafanızın içindeki sorulara cevap bulamadığınız için doğal olarak tepkisel davranabilirsiniz. Hem dış hem iç baskıların üzerinizdeki yoğunluğu gün boyu rahatsız edici olduğundan her iki kişinin de dikkatli olmasında yarar vardır. 6, 8, 10 Nisan tarihlerindeki önemli kavuşum etkileri, yeni bir ilişkinin hızlı bir şekilde başlamasını sağlayabilir veya nicedir problemli süren evliliklerin, beraberliklerin hızlı şekilde sona ermesine de neden olabilir. Bu hafta, hakikaten sürprizlere açık olmalıyız. Çünkü bir anda karar vermeye, koparıp atmaya, yenisini başlatmaya açığız.

13-19 Nisan arası: 18 Nisan tarihinde Koç burcunda oluşacak Yeniay, yeni hedefler belirlemek, ilişkinizle ilgili meseleleri çözüme kavuşturmak arzunuzu işaret eder. Fakat partnerinizin de bencil düşünmek yerine, Biz olma prensibine saygı göstermesi gerekir. Eğer problemli bir ilişki yaşıyorsanız, ilerisini göremiyorsanız, sürdürmekte zorlanıyorsanız Yeniay, bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşündüğünüz bir zamandır. Bu Yeniayın oluştuğu gün, Mars-Jüpiter ile görünüm yapıyor. Bu da gösteriyor ki, bu ilişkide her iki tarafın da kendi arzu ve isteklerini dayatmaya çalışacaklar. Bu da sorun yaratabilir.

20-26 Nisan arası: 22 Nisan tarihi ilişkideki paylaşımın hem cinsel boyutu hem de ortaklaşa paylaşım yönünde önemini vurguluyor. Eğer bu beraberlikte tutku yoksa her iki taraf da baskın olmaya çalışıyorsa, kendi payına düşünüyorsa, ilişkide sancılı bir gün yaşanması mümkün. Ancak aynı günün akşamı, düzelmeler var. Bir mucize gerçekleşebilir. Kimi Teraziler için, bu durum, beraberlikteki sorunların giderilmesi veya yeni biriyle tanışılması şeklinde de olabilir. Haritanızdaki etkilere göre sonuçlanacaktır.

İŞ VE KARİYER

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki Venüs-Chiron olumlu görünümü, kişisel girişimleriniz, parasal konular, ilişkileriniz, sağlığınızla ilgili konularda etkili oluyor. Sizler ihmal ettiğiniz, iyileşir diye pek önemsemediğiniz veyahut çaba sarf ettiğiniz bu meseleleri artık ciddiye alacaksınız. Bu sayede şifalanmanız mümkün olacaktır.

6-12 Nisan arası: 6, 8, 10 Nisan tarihindeki üç önemli kavuşum etkisi, ekip halinde yapılacak işlerin, grup çalışmalarının, ortaklaşa projelerin işaretçisi olarak dikkat çekici olsa da, bizim son yıllardaki bireysel hareket etme arzumuz, başkalarıyla çalışmada sorunlara da yol açabilir. Bu kavuşum bazı Teraziler için yeni bir proje için, bir müddetliğine ortak çalışmanın veya mevcut ortaklığın bitirilmesini gündeme getirebilir. Sizin arzunuz yepyeni bir şeyler yapmak, ortaya koymak, uygulamaktır. Fikirleriniz orjinaldir. Bunların tek başına ortaya konması yerine, bir grup içinde takım çalışması şeklinde yapılması mümkündür. Rakiplerinizi geçmek için, yenilikçi ve değişime açık olmalı, farklı bir şeyler bulma anlamında enerjiler bir hayli yoğun.

13-19 Nisan arası: 15 Nisan tarihindeki Venüs-Satürn karşıt görünümü, finansal konulardaki ortaklıklar, mali işlerimiz, kişisel anlamdaki meselelerimizi halletmek amaçlı girişimlerde bulunmaktan yanayız. Kafamızın içi bir hayli dolu. Planlarımız istediğimiz şekilde yürüsün, görüşeceğimiz kişilerle bir araya gelelim ve bunları başarılı şekilde yerli yerine oturtalım istiyoruz. Eğitimden, ticari faaliyetlere kadar geniş bir alanda değişiklik arzumuz yoğun. Ancak asıl amacımız güvencedir. Bu ilişkilerimizde de, parasal konularda da böyle. Merkür de, Boğa burcunda ilerlediği için zaten güven içermeyen hiçbir şeyden hoşlanmıyoruz.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihinde Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu kişisel anlamda güvence olgusuna verdiğimiz değeri gösteriyor. Ancak bir başka önemli yanı, Venüs-İkizler burcunda ilerlediği için, girişim anlamında başkalarıyla kurulan bağlantıların, yeniliklerin, ilişkilerin canlandırıcı olmasını sağlıyor. İş hayatında bu hafta 21 Nisan tarihi önemli. O gün Venüs-Jüpiter arasındaki olumlu etki keyiflendirici ve sizi yüreklendiricidir. Sıkıştığınız bir iş veya bir durum olumlu yönde gelişir.

sunumlar

50 YORUM

 1. Merhaba! Burç yorumlarınızı çok beğeniyorum.Aylık yorumlar önceleri mail adresime geliyordu…tekrar rica edebilir miyim? Teşekkürler.

 2. burç yorumlarınızı çok beğeniyorum çoğunluğu bana uyuyor ne diyorsa çıkıyor burada yayınladığınız için teşekkürler

 3. hayatımdaki olumsuzlukların yok olduğu bir ay olmasını ve dediklerinizin çıkmasını diliyorum çok yoruldum 2-3 yıldır

 4. bitsin artık şu vebalı dönem.kaç yıldır bi qün yüzü qörmedik lanetli qibiyiz sanki hazirandan sonra bişeyler düzelmeye başlayacak deniliordu hala yok.umarım ağustostan sonra artık değişir. şu lanet üzerimizden kalkar :(

 5. sureklı takıp edıyrm bır terazı olark cok zor 3 yıl gecırıdm resmen suurndum amam allh artık yuuzume bakr ınsallh cok yoruldum okuudklarım karsıısnda sasrdım cogu terazı aynıymıs….

 6. gerçekten tüm terazi arkadaşlarım aynı sorunlarımı yaşıyor,ben pek inanmazdım sadece benimle alakalı sorunlar sanırdım ama demekki tüm teraziler aynı sorunlarla boğuşuyor.

 7. evet son 3 yıldır ustumuzde bır sey var bıseye erısemıyoruz tam tersıne ışımdan ayrıldım sevgılımdan ayrıldım yakınlarımdan ılgı goremıyorum tum terazılere ve kalan burclara bol şanslar dılıyorum 2013te

 8. kaç yıldır.okadar kötü gidiyorki artık sıkıldım düzelsin çok ama çok yoruldum 2012 benim için inanılmaz kötüydü birçok ayrılık yaşadım.sevgili arkadaş ayrılığı,ve aynı zamanda kazığı,da yaşadım ve birton borç ama 2013 binevi umut….tüm terazilere sabır diliyorum artık açılsın şansımız…

 9. gerçekten son 3 yılım kabus gibiydi ,sevgilim gitti,en yakın arkadaşlarım artık yok,güçlü önsezilerim ve değişen ruh halim sayesinde herkesi kaybediyorum,ailevi sağlık sorunlarıda yanında …artık bitisn gerçekten ne saçma salak bir burçta doğmuşuz biz ya

 10. Bu yorumları okuyana kadar bir ben böyle dengesizlikler içindeyim sanıyordum.lanet bir 2012 yılı.. bitsin istiyorum artık. izleri şu günlerde de devam ediyor.dayanılmaz sinir bozukluğu da yanında cabası.. ne yapmam lazım bilmiyorum

 11. 2012 nin sonlarında başlayan ve halen devam eden çok zor günler geçirmekteyim daha ne zamana kadar devam edecek

Yorum Yap