Pandora Advertisement

kalp-mektup-ask

Sevgilinize unutulmaz bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız, hislerinizi ifade eden bir mektup gönderebilirsiniz. Yazar ve ilişki danışmanı Candan Ünal, sevgiliye doğum günü mektubuyla duygularınıza tercüman oluyor. Dilerseniz, bu mektubu el yazısıyla güzel bir kağıda geçirip sevgilinize verebilirsiniz.

Bir ömrün en ıssız yerindeydim, sonra birden sen geldin. Geldin ve bildiğim her şeyi değiştirdin. İçinde umut olan bir yolculuğun başlangıcıydın benim için ve seninle sanki yeniden dünyaya geldim.

doğal makyaj

Bazen, hani o gözlerine dalıp gittiğim düş saatlerinde, seninle geçirilen günlere dua ediyorum ve teşekkür ediyorum Tanrı’ya, senin sevgini hediye ettiği için bana.

Varlığın, yıllarca içimde birikip sertleşen bütün korkuları tek tek çözüyor. Siyah olan ne varsa yeryüzünde, seninle beyaza dönüyor.

Aklımı, ruhumu, bedenimi teslim alıyorsun hangi vakit öpsen dudaklarımı. Bir sevişmenin dua gibi, tören gibi yaşandığı dakikaları tadıyorum seninle.

Her şey büyük bir kaosken hayatımda, sen gelince duruluyor yaşamın kargaşası. Sanki senden daha fazla değil dünya ve o kadarı bana yetiyor.

Ömrümün en güzel anlarına şahitlik eden yol arkadaşım, elbette hesapsız bir düş peşindeyim seninle ve hiçbir beklentisi olmadan sevdalanıyor sana aklım.

Yüreğimin bitmeyen cümleleri var, oysa ben hep başka zalimlerin ellerinde tükendim sanırdım. Seninle anımsamaya çalıştığım bir şarkı gibi, dilimin ucunda geçmişin kötü günleri….

Yağmurlu gecelerde camıma vuran damlalar, yaz güneşi ve hatta baharda bir anda odamdan içeri dolan çiçek kokusu sensin. Sensin ömrümün sebebi ve hiç bitmeyen bir şiir gibi sevileceksin.

Gün ışığıyla yıkadığın kalbimin, artık sahibi de sensin, nedeni de… Ne kadar sevebiliyorsan sev çünkü bedenimi de sana sundum ben tüm kalbimle.

Şimdi uzun yıllar bu şehirde hiç sana rastlamadan geçirdiğim o ıssız günleri düşündükçe; seni bir defa daha seviyorum. Varlığın iyi geliyor özüme, bir yerlerde beni seviyor olduğunu bildiğimde sakinleşiyorum.

Seni aklımda saklıyor, içimde hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim! Hiç bıkmadan ve tüketmeden sevdamı, her yeni yaşında yanında olmayı istiyorum. Bu ömrü birlikte bitirelim diye dua ediyorum çünkü seni çok seviyorum.

Candan Ünal // Yazar ve ilişki danışmanı

tarot-fali-yeni-banner

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

19 yorum

 1. avatar

  süpersiniz yine size her seferınde söylüyorumya sessizliğin sesi oldugunuz ve sizin yazılarınızda hep ama hep kendımı ve sevgilimi buluyoırum yaşadıklarımız yaşıcaklarımız hayallerimiz hepsi sizin kalemınızden dökülüyor yüreğinize sağlık

 2. avatar

  ya hayatrotamı anlatmışsınız sanki ellerinize ve yüreğinize sağlık çok güzel

 3. avatar

  TAPILACAK KADINSIN NE DIYIM YAAA YUREGINDEKILER HIC TUKENMESIN EMI

 4. avatar

  ya sevgilim haftaya üniversteye geri dönüyor ve döndüğünde doğum günü ben yanınrda olamıcam ona mektup yzmak istiyorum hem de doğum gününü kutlamak istiyorum bunun için biri bana yardım edebilir mi:(;)

 5. avatar
  hakan omar Reply

  muuuuuuuuuuuuuuucccccccccccccccccccccckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 6. avatar

  Sevgilimin doğum günü var e tabıkı bır takım hedıyeler suprızler hazır ama guzel bır dogum gunu metnı yazmak ıstıyorum yardımcı olabılır mısınız ? 🙂

 7. avatar

  bence hiç güzel değil içten olmadığı için olabilir belki

 8. avatar

  Sevgilime süpriz yapmak istiyorum yardım edermisiniz lütfen

 9. avatar

  gerçekten çok güzel bende kullandım sözler çok muhteşem tebrik ederim.

Yorum Yaz