California Cevizi
California Cevizi
Category

Sevgililer Günü

Category

Sevgililer Günü kılavuzu: çiçeklerin gizli anlamları

cicekkekelringizlianlamiii-10Sevgililer Günü geldi çattı. Ne tür bir çiçek almanız gerektiğini biliyor musunuz? Veya size nasıl bir çiçek geleceğini? Çiçeklerin gizli anlamlarını bilirseniz, seçim yaparken daha doğru kararlar verebilirsiniz. Size gelen çiçeklerin de altında yatan sessiz işareti anlamış olursunuz. Haberimizi okumak için fotoğrafların üstüne veya ileri tuşuna tıklayın!

Ünlülerden mutlu ilişkinin sırları

unluler mutlu iliski kapak2

 

Bir ilişkide en önemli unsur huzurdur. Huzurun olmadığı yerde uzun vadeli ve mutlu bir ilişkinin olması imkansızdır. Uzun ve mutlu bir ilişki için ne yapmanız gerektiğini, ünlü çiftler açıklıyor. Yüksek Topuklar ekibi olarak derlediğimiz haberi okumak için sonraki butonuna tıklayın.

Aşkı Bulmanın Yolları

askibulmakkkkkkHerkesin sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyduğu, ilişkilerin zorlandığı ve aşka olan inancın sorgulandığı bir dönemden geçerken, kendinizi aşkı bulan şanslı insanlardan biri olarak görmek istiyorsanız, İlişki Danışmanı ve Yazar Candan Ünal’ın önerilerine göz atın…

Uzun ve mutlu ilişkiler için tavsiyeler

karlar-altinda-cift-mutlu

Uzun ilişkiler için aşk dolu tavsiyeler

Kısa süreli ilişkilerden yoruldunuz mu? Uzun ilişkinizde heyecan kalmadı mı? 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, duygusal hayatınızı yenilemeye ne dersiniz? Uzman Klinik Psikolog Dr. Ayşe Bombacı, uzun ve mutlu ilişkiler için tavsiyeler sunuyor.

Sevgililer Günü için yaratıcı hediye önerileri

kalpli-hediye


Sevgililer günü yaklaşıyor ve tüm aşıkların heyecanlı hazırlıkları da başladı. O kırmızı gece için ne hediye alacağınızı, geceyi nerede geçireceğinizi planlarken, size küçük bir rehber hazırlayalım istedik. ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak baş başa verdik ve kendi hayallerimizi sizlerle paylaşmanın sizlere fikir vereceğini düşündük. İşte bizim Sevgililer Günü planlarımız…

Hayatınıza aşkı davet edin

askidavettttAşkın o muhteşemliğini, dokunuşunu, renklerini ve size getireceği güzellikleri yaşamak istiyorsanız, öncelikle aşka olan bakışınızı ve inancınızı değiştirmelisiniz. Aşk sizi hiç ummadığınız zamanda yakalar ve hiç bilmediğiniz biçimde sarar. Hayatınıza aşkı çağırmanın vakti gelmedi mi?