California Cevizi
California Cevizi
Category

Beslenme

Category

Anne sütü kadar değerli: Yumurta

Vücudumuz aslında bir bebek gibi, özel beslenmeye ve bakıma ihtiyaç duyuyor. Doğru besinleri tercih ederek sağlığımızı güçlendirebilir, kilo kontrolü sağlayabiliriz. Diyetisyen Gizem Şeber, anne sütü kadar değerli yumurtanın faydalarını anlatıyor ve şaşırtıcı bilgiler sunuyor.

Kırmızı pancarın mucize faydaları var!

Kırmızı pancar, benim en sevdiğim besinlerden biridir. Bağırsakların hızlı çalışmasına yardım ediyor, mutluluk hormonlarının salgılanmasını artırıyor ve daha birçok mucize faydalar sağlıyor! ‘Yüksek Topuklar’ güvencesiyle, sizin için kırmızı pancarın faydalarını anlatıyorum; haydi başlayalım!

Bağırsakları çalıştıran en iyi besinler

Kabızlık sorunu yaşıyorsanız, bağırsakları çalıştıran en iyi besinler size yardımcı olacaktır. ‘Yüksek Topuklar’ güvencesiyle, bağırsak sağlığı için faydalı besinler ve kabızlıktan kurtulma yöntemlerini sizinle paylaşıyoruz. Aklınızda olsun: Bir sorunu çözmek için önerilen yöntemleri düzenli olarak kullanmanız gerekir. Sadece birkaç kere yapıp, işe yaramıyor deyip bırakmak uygun değildir.

Tiroid bezlerinin hızlı çalışması için ne yapmalı?

Tiroid bezlerinin yavaş çalışması, en başta hızlı kilo alma belirtisiyle kendini gösteriyor. Sizden gelen mesajlarda ”Tiroid bezlerinin hızlı çalışması için ne yapmalı?” sorusuna rastlıyoruz. ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak, tiroid hastalarına şifa olacak bilgiler ve tarifler paylaşıyoruz. Lütfen, sağlığınız için özel haberimizi baştan sona kadar dikkatlice okuyunuz.

Yeşil kahvenin faydaları ve zayıflama etkisi

Sağlıklı yaşamak, kilo vermek için doğal besinler var; yeşil kahve bunlardan biridir… Sağlıklı yaşam koçu Arzu Karabulut, yeşil kahvenin faydaları ve zayıflama etkisini anlatıyor. Yeşil kahve nasıl içilir diyenler içinse çok özel bir tarifi var; haydi başlayalım!

Güne mutlu başlamanın anahtarı Lifita’da!

Cemal Süreya, “Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı” diyerek, bizlere güne mutlu başlamanın anahtarını sunuyor. Tahmin ediyoruz, yoğun iş hayatında sabahları kahvaltı için vaktiniz olmuyor ama tam bir ‘Yüksek Topuklar’ kadını olarak, bu duruma mükemmel bir çözüm bulabilirsiniz!

Omega 3 hangi besinlerde bulunur?

saglikli-besinler-yuksektopuklar

Yetişkinlerde kalp sağlığı, çocuklarda zeka gelişimi gibi kritik noktalarda Omega 3 yağlarının büyük önemi vardır. Hücrelerdeki zararlı maddelerin çıkışına yardımcı olan Omega 3 hangi besinlerde bulunur, faydaları nelerdir gibi sorulara, özel haberimizde cevaplar sunuyoruz.

Kadınlar için gerekli 5 süper vitamin!

Kadınların sağlıklı yaşamı, vücudun ihtiyaç duyduğu şekilde vitamin takviyesi gerekir. Güzel saçlar, enerjik ruh hali, kilo verme, sağlıklı cilt için kadınların hayat kalitesini artıran vitaminler kullanılmasında fayda var. Diyetisyen Ayça Kaplan, kadınlar için gerekli vitaminler hakkında harika bilgiler sunuyor.