California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, Oğlak burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili Oğlak burcu, haftanın ilk günlerinde çalışma arkadaşlarınızla ya da gündelik rutinde gördüğünüz kişilerle tartışmaktan uzak durmalısınız. Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Bu etkiyle beraber bir ay boyunca odak noktanız ikili ilişkiler ve anlaşmalar olacaktır. Bu dönem partnerinizi daha çok düşünebilirsiniz. Size yakın duran insanların gerçekten dost mu düşman mı olduğunu fark edebilirsiniz.

Cumartesi günü Yengeç burcunda oluşacak yeniay dikkati evliliğinize, yakın arkadaşlarınıza, varsa ortağınızla olan ilişkinize çekiyor. Kendinizi bu ilişkilerden yana güvende hissetmek istediğiniz zamanlardasınız. Beraberliği olan Oğlak’lar evlenme kararı alabilir. Beraberliği bir süredir kötü giden Oğlak’lar ise partnerleriyle yollarını ayırabilir.

Yeni bir ortaklık kurma kararı alan Oğlak’lar da olacaktır. Bir süredir taşınmayı düşüyorsanız bu yeniay yer değiştirme için gerekli şartları sağlayabilir. İş hayatında ilerleme sağlayabilirsiniz. Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz