Oğlak burcu aylık yorum: Nisan 2015

Oğlak burcu aylık yorum: Nisan 2015

27 908

Sevgili ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları, Nisan aylık burç yorumları hem yazılı hem videolu olarak karşınızda! Nisan ayında Oğlak burcunu neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz, ilişkinizde neler olacak… Hepsi ve daha fazlası Astrolog İremsu’nun anlatımıyla aylık burç yorumunuzda!

4 Nisan tarihinde Terazi burcunda gerçekleşecek olan tam ay tutulması kariyer hayatınızda etkili olacak. İş birliğine açık olmalısınız.

Tam ay tutulmasının arka planında ise ailevi konular söz konusu olacak. Başka bir eve taşınma, ev satın alma gibi konular gündeme gelebilir. Değişimler yaşanabilir. İş hayatınızda ve kişisel kararlarınızı verirken dış dünyanın şartlarını göz önünde bulundurmanız faydalı olacak.

Venüs İkizler burcunda seyrine başlarken bu etki popülerlik ve yeni arayışlar oluşturabilir.Oğlaklar ayakları sağlam yere basmak isteyen kişiler olduğu için bir anda koşturmanın içinde kalıyor gibi hissedebilirler. Panik olmamalarını tavsiye ederim. Şansınız yükselecek.

15 Nisan tarihinde Merkür geçişi ile burcunuzla uyumlu bir görünüm içinde olacaksınız. Sağlam konuşmalar yapacak, aşk ve çocuklarınızla ilgili konuları mercek altına alacaksınız.

18 Nisan tarihinde Yeniay Koç burcunda oluşacak. Ailevi alanlar ve ev hayatı içerisinde değişimler söz konusu olabilir. Yapmak istediklerinizi başkalarına bağımlı olmadan yapmanızı tavsiye ederim. Bu etki sizleri tutumlu olmaya çağıracak.

20 Nisan tarihinde güneş Boğa burcunda seyrine başlayacak.Kendinizi çok daha güçlü hissedecek ve maddi anlamlarda bir çok fırsatla karşılaşacaksınız. İlişkisi olmayan Oğlak’lar ise tutkulu bir ilişkinin başlangıcını yaşayabilir.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki Venüs-Chiron görünümü, aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde doğru ve sağlam adımlar atabilmenizde ve gelişmeler yaşanması anlamında destekleyici olduğu gibi, eğitim-çevre-yakın akrabalarınızla alakalı konulardaki sorunlarınızın iyileşmesinde yardımcı oluyor.

6-12 Nisan arası: 6, 8, 10 Nisan tarihindeki üç kavuşum, 8-15 Ocak doğumlu Oğlaklar için bir hayli önem taşıyor. Çünkü ev içinde, yerleşim yerinizde, ailevi ilişkilerde eski yaşamın sona erişi ve yeni bir sayfa açılması yönünde hızlı gelişmeleri işaret etmekte. Sözgelimi evinizin satışı, başka bir yere taşınma, aileden ayrılma, başka bir yerde başka bir yaşama başlama, bir anda evlenme, biriyle aynı evi paylaşma gibi değişimleri de başlatabilir. Diğer bir tarih 12 Nisan. Bu tarihte ilişkide bir sakinleşme, gelişen durumlara alışma, değer verdiğiniz her şeyi koruma altına alma ve bağlılık oluşturma anlamında olumludur.

13-19 Nisan arası: 14 Nisan tarihinde Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Aşkta gerçekçi, dürüst, güvenilir, sağlamcıyız. Bu yönde düşüneceğiz ve buna göre ilişkileri değerlendireceğiz. Düşünce yapımıza uyan kişiyi tercih edebiliriz. Fikirlerimizin doğruluğundan taviz vermeyiz. Huzur ararız ve ilişkilerde belli ölçümüz vardır. Bu ölçünün şaşmamasına gayret ederiz. Ancak bu geçişin yöneticisi Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Biraz daha rahat olmak, sohbetler etmek, sosyalleşmek, inatlaşmamak lazım. Öyle insanlar karşımıza çıkar ki, farklı görüş yapıları, düşünceleriyle bizi şaşırtabilirler.

20-26 Nisan arası: Bu hafta aşk hayatı ve ilişkiler açısından yoğun enerjilere ev sahipliği yapıyor. 20 Nisan tarihinde aşk evinizde ilerlemeye başlayacak Güneş, ilişkide tutarlılık, sadakat, güven, manevi ve maddi yönde konfor ve rahatlığın önemsendiği bir geçiştir. Venüs bu arada İkizler burcunda ilerlediğinden 7 Mayıs tarihine kadar yeni başlayacak veya devam eden ilişkilerde net bir görüş elde etmek kolay olmaz. 21, 22, 25 Mayıs tarihlerindeki tüm görünümler hem iletişimsel yönde olumlu hem de cinsel hayatımızı renklendiricidir. Kafamızı karıştıran bazı meseleler olabilir. Ancak hafta sonunda bunlar çözümlenir.

İŞ VE KARİYER

1-5 Nisan arası: 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, iş hayatınızı ilgilendiren konularda bilhassa önemli olup, eviniz, aileniz, ilişkinizle alakalı meseleler üzerinde önem taşıyor. Bir yanıyla dışarıda mücadele veriyorsunuz. İnsanlarla nazik bir şekilde bağlantılarda bulunup, işbirliğine açık olmanız lazım. Ancak diğer yandan bir değişim, yenilenme arzunuz bulunuyor. Hani bir rahatlasam, gönlümce özgür olabilsem, istediğim gibi bir yaşam sürebilsem, şöyle mecburiyetlerim olmasa da, bir oh çekebilsem diyorsunuz. Ancak bu çoğu zaman kolay olmuyor. Zaten bu tutulmanın özündeki gerginlik de, bunlardan kaynaklanıyor. Ancak Tutulmanın iki yöneticisi Venüs ve Mars Boğa burcunda ilerlediği için, önümüzdeki altı aylık süreç içinde arzu ettiğiniz maddi ve manevi rahatlamanın gerçekleşeceğini göstergesi oluyor.

5 Nisan tarihindeki görünüm, ev-iş arasındaki dengenin aklımız başımızda bir şekilde sağlanması yönünde etkilidir. Kuzey düğüm Terazi burcunda ilerlediği için, iş hayatımızda el birliğinde bulunmanın önemi yine büyük. İletişim, ilişkilerde son derece kıymetli. Hem arzularımıza ulaşmak hem de huzurumuz açısından ölçüyü kaçırmamamız gerekiyor.

6-12 Nisan arası: 8 Nisan tarihinde, yenilik anlamındaki işlerinizi veya girişimlerimizi dikkatlice ele alınız. Aynı anda iki işle birden uğraşmak zorlayıcı olsa da, amacımız yükselmek ise, dağılmadan kararlılıkla yolumuzda ilerlemeyi bilmeliyiz. Ailemiz, güvenliğimiz ve evimizle ilgili konularda aktif bir gün geçirebiliriz. Bir yandan öğrenmeye, diğer yandan öğrendiklerimizi uygulamaya çalışabiliriz. Diyelim ki böyle bir günde adım atacağınız iş gerçekten güvenli ise harekete geçebilirsiniz. Her türlü olasılığı gözden geçirmek lazım.

13-19 Nisan arası: 15 Nisan tarihindeki Venüs-Satürn karşıt görünümü, çalışma hayatımız, sağlığımız ve bizi zaman zaman kaygılandıran, kafamızı bulandıran meseleler üzerinde düşünceliyiz. Bu sadece iş değil, aşk hayatımız ve toplumsal konularda da bu şekilde gelişiyor. Biz artık işimizde yükselmek, bu kadar tecrübemiz, bilgimizle daha sağlam, daha güvenli, daha saygın yerlere gelmek, daha elit çevrede paramızı kazanmaktan yanayız. Merkür şu aralar Boğa burcunda ilerlediği için tüm zihnimizi bu meselelere odaklamış durumdayız. O nedenle pek içimizden gelerek şevkle çalışmayabilir, mesafeli tavırlar içinde olabiliriz.

20-26 Nisan arası: Güneş-Boğa burcunda 20 Nisan itibariyle seyrine başlıyor. Tabii ki bu geçiş insana huzur veriyor, kendini güçlü bir şekilde ifade etmesi, yetenekli olduğu alanlarda öne çıkması, güvence elde etmesi yönünde sabır ve dayanıklılık aşılıyor. Bu geçişi yöneten Venüs ise, hala İkizler burcunda ve 7 Mayıs tarihine kadar bizim işlerimizi yine dikkatli biçimde yapmamız, yoğunluklarımızın üstesinden gelmek için planlı hareket etmemiz şart. Bu hafta genel olarak iş hayatında olumlu bir akış söz konusu olacak. 22 Nisan tarihinde görüşmeler yoğun olur. hızlı biçimde bitirmemiz gerekir,

sunumlar

27 YORUM

  1. hep korkmuşumdur hala da korkum vardır sevgilim olursa eski sevdiğinde mi hala gönlü öyleyse beni neden tercih etti kırılmaktan çok korkuyorum Allah kimseye yaşatmasın bunları.zaten sevgili zor mu benim için ne?güvenemiyorum kimseye erkeklere.olacaksa bir kişi olsun evleneceğim erkek olsun diyorum doğru zaman da İnşallah olur

  2. İş geriyor… Şu Yetkililer bir uyansa benim de mali hayatım rahatlasa… Ailem de rahatlar ne güzel olur…
    Aşk için fikrim yok… Olursa hiç fena olmaz…
    Sağlık kısmına da takıldım… Lütfen yeterince stres altındayım olmasın kimseye bir şey…

  3. ben oğlak burcuyum gerçekten de resmi işlerle uğraştım bu ay ve haber bekliyorum o habere bağlı olarak mekan değişikliği yapacam herşeyin hayırlısı olsun jüpiter ikizler burcunda fakat oğlak burcunuda etkiliyormuş onu anlamadım teşekkürler

  4. ben oglak burculum sevdım kısı basak burcu acaba bu ayt ne olacak ama henuz onu sevdımı acıklamadım acaba acıklaramı acıklamalmı bu ay dogru zamamı

  5. Google translate çevirisi gibi düşük ve algısı zor cümleler kurmuşsunuz:) okumakta hayli zorlandık :) yine de sağolun:)

Yorum Yap