halkbank
halkbank

 • Oğlak burcu aylık yorum: Ekim 2016

Oğlak burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ekim ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Oğlak burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

halkbank

Mars tüm ay boyunca Oğlak burcunda hareket ediyor. 27 Eylül’den itibaren size yapmak istediklerinizi başarma azmi veriyor. Fiziksel enerjiniz oldukça yüksek olduğundan bir spora başlamak, spor yapıyorsanız sıklığını artırmak iyi fikir olabilir.

Hareket etmek ve düzenli yapılan egzersizler, sizi zihinsel anlamda besleyecektir. Mars, hayatınızın hareketlenmesini sağlarken, çalışma temponuzu da artıracaktır. Üretken, pratik olduğunuz bu günlerde, hayatınızı düzenleme yoluna gidin, bunu kolayca yapabilirsiniz. İş yerinde projeleri, evde ise oturma düzenini, hatta kullandığınız ekipmanları düzenleyin.

Bir iki günlük geçici ateşli hastalıkları önemsemeyin, aşırı yoğun çalışmaktan kaçının. Bir müşteriyi istiyorsanız, bir iş için başvurduysanız kapıları aşındırın. Mars’ın gücünü doğru kullanarak hedeflerinize sistemli şekilde ulaşabilirsiniz.

Fiziksel, zihinsel ve ruhsal dünyanızda gelişmeler sağlayacak adımlar atın. 1 Ekim’de gerçekleşen yeni ay ise kariyerinizle doğrudan ilintili. Ay boyunca göreviniz, unvanınız, size verilen projelerle ilgili yenilikler var. Yeni bir işe başlayabilir, farklı bir göreve atanabilirsiniz. İletişim becerilerinizi, ikna yeteneğinizi daha fazla kullanacağınız yeni bir kariyer dönemi başlıyor.

Uyumlu ve nazik olmaya, empati göstermeye özen gösterin. Yeni ay ile birlikte iş hayatında nereye doğru ilerleyeceğinizi de tespit edecek, oldukça büyük destekler alacaksınız. Bu ay, Jüpiter sayesinde ödül, takdir ve buna benzer başarıların da sahibi olmanız mümkün.

13-16 Ekim tarihlerinde dolunay etkisi ile hem iş hem de ev hayatınızda bir denge kurmanız gerekecek. Biraz çaba harcayarak dengeyi doğru oturtmaya çalışın. Özel yaşantınızda kırıcı ve dediğim dedik olmak yerine isteklerinizi sakince ifade edin.

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.
loading...

27 yorum

 1. avatar

  hep korkmuşumdur hala da korkum vardır sevgilim olursa eski sevdiğinde mi hala gönlü öyleyse beni neden tercih etti kırılmaktan çok korkuyorum Allah kimseye yaşatmasın bunları.zaten sevgili zor mu benim için ne?güvenemiyorum kimseye erkeklere.olacaksa bir kişi olsun evleneceğim erkek olsun diyorum doğru zaman da İnşallah olur

 2. avatar
  Nonethelessh Reply

  İş geriyor… Şu Yetkililer bir uyansa benim de mali hayatım rahatlasa… Ailem de rahatlar ne güzel olur…
  Aşk için fikrim yok… Olursa hiç fena olmaz…
  Sağlık kısmına da takıldım… Lütfen yeterince stres altındayım olmasın kimseye bir şey…

  • avatar
   mustafa atlı Reply

   Oğlak burcunda söylenenlerin tam aksini yaşıyorum NEDENSE¿

 3. avatar
  wwnefes@hotmail.com Reply

  inşallah ikizlerle aram burda yazdıgı gibi iyi olur

 4. avatar
  melike aksu Reply

  ben oğlak burcuyum gerçekten de resmi işlerle uğraştım bu ay ve haber bekliyorum o habere bağlı olarak mekan değişikliği yapacam herşeyin hayırlısı olsun jüpiter ikizler burcunda fakat oğlak burcunuda etkiliyormuş onu anlamadım teşekkürler

 5. avatar

  grcektende yutrdısına gtcemm bu ay demekkı haberım gelıcekkk:)

 6. avatar
  alper ahmedov Reply

  ben oglak burculum sevdım kısı basak burcu acaba bu ayt ne olacak ama henuz onu sevdımı acıklamadım acaba acıklaramı acıklamalmı bu ay dogru zamamı

 7. avatar

  Google translate çevirisi gibi düşük ve algısı zor cümleler kurmuşsunuz:) okumakta hayli zorlandık 🙂 yine de sağolun:)

 8. avatar

  oğlak benim için bu ay aşk ayı oldu
  falıma güveniyorum

 9. avatar

  oğlak benim için bu ay aşk ayı oldu
  falıma güveniyorum

Yorum Yaz