Oğlak burcu aylık yorum

  • Oğlak burcu aylık yorum: Ocak 2017

Oğlak burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ocak ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Oğlak burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

Seneye başlarken bazı belirsizliklerin olması, kafanızın karışık olması gayet normal. Yapmanız gereken çok şey olmasına rağmen işler yavaş gidebilir. Kriz anlarında kendinizi eleştirmeyin ve iyimserliğinizi koruyun. Olayları akışa bırakıp dert etmediğinizde düzeltmesi de kolay olacaktır.

12 Ocak günü gerçekleşecek Dolunay, etkisini birkaç gün öncesinden hissettirecek görünüyor. Beraber çalıştığınız kimselerle ortak bir anlayış geliştirmeye çalışın. Karşılıklı beklentileri açıkça konuşup uzlaşmak, birbirinizi daha iyi anlamak için Dolunay bir fırsat.

İş yapış tarzını beğenmediğiniz, disiplinsiz ve fazla duygusal bulduğunuz kişilere kafanızı fazla takmayın. Herkesin stili farklıdır. Herkes iş hayatını sizin kadar ciddiye almak zorunda değil. Dolunay sırasında iş teklifleri ve sizinle çalışmak isteyen kişiler de olacaktır.

Ay boyunca sözleşmeler, kurumsal iletişim, sunumlar, eğitim gibi konulara yoğunlaşacaksınız. Yeni bir dosyalama düzeni oluşturun, sözleşmelere el atın. Ayrıca özellikle 10 Ocak sonrası sahaya çıkın. Masa başında olmak yerine iş ziyaretlerine bulunun. Öğrenmek, eğitim almak keyifli bir hale geliyor. İş gezileriyle yarar sağlayacak.

 

Melek tarotu

3 Ekim 2016, Pazartesi
loading...

BENZER HABERLER

30 7289

52 9102

45 8420

37 8299

41 7761

43 8067

27 YORUM

  1. hep korkmuşumdur hala da korkum vardır sevgilim olursa eski sevdiğinde mi hala gönlü öyleyse beni neden tercih etti kırılmaktan çok korkuyorum Allah kimseye yaşatmasın bunları.zaten sevgili zor mu benim için ne?güvenemiyorum kimseye erkeklere.olacaksa bir kişi olsun evleneceğim erkek olsun diyorum doğru zaman da İnşallah olur

  2. İş geriyor… Şu Yetkililer bir uyansa benim de mali hayatım rahatlasa… Ailem de rahatlar ne güzel olur…
    Aşk için fikrim yok… Olursa hiç fena olmaz…
    Sağlık kısmına da takıldım… Lütfen yeterince stres altındayım olmasın kimseye bir şey…

  3. ben oğlak burcuyum gerçekten de resmi işlerle uğraştım bu ay ve haber bekliyorum o habere bağlı olarak mekan değişikliği yapacam herşeyin hayırlısı olsun jüpiter ikizler burcunda fakat oğlak burcunuda etkiliyormuş onu anlamadım teşekkürler

  4. ben oglak burculum sevdım kısı basak burcu acaba bu ayt ne olacak ama henuz onu sevdımı acıklamadım acaba acıklaramı acıklamalmı bu ay dogru zamamı

  5. Google translate çevirisi gibi düşük ve algısı zor cümleler kurmuşsunuz:) okumakta hayli zorlandık 🙂 yine de sağolun:)

Yorum Yap