Oğlak burcu aylık yorum: Aralık 2014

Oğlak burcu aylık yorum: Aralık 2014

26 229

Oğlak burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, Oğlak aylık  yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde! 

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz, kazanç evimizde yaşanacak Mars Kova geçişidir. 5 Aralık tarihinde başlayacaktır. Para konusunda aktif olmak, isteklere ve ihtiyaçlara yönelmek arzusunu güçlendirir. Para kazanma anlamında da bir meseleyi düşünmeye neden olabilir. Karşınıza bir proje çıkabilir. Bunun mali getirileri üzerinde düşünebilirsiniz. Kendinizi mutlu etme isteği etkin olabilir.

6 Aralık tarihinde çalışma hayatınızla ilgili konularda aktif bir dolunay meydana geliyor. Yıl sonu olması itibariyle işlerin hızlıca bitirilmesinin önemli olduğu bir dönemdir. Önümüze çıkan projeleri değerlendirme anlamında da kıymetlidir. Sağlık ve çalışma hayatıyla ilgili alandaki bu dolunayda, yılın sonuna yaklaşmış olmanın ve önümüzü görememenin yarattığı gerginlik vardır. Çalışma hayatımızla ilgili önemli sonuçlar alabiliriz. Mevcut işimizde herhangi bir sorun yaşamıyorsak, iki ayrı projeye birden destek vermemiz söylenebilir. Eğitim, bilgilenme gibi konularda hızlı bir şekilde karar almaya dönük fırsatlar ortaya çıkabilir. Sağlığa da çok dikkat edilmelidir.

{loadposition haber}

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs ardından da Merkür burcunuzda seyrine başlayacak. Bu da gösteriyor ki yeni bir yıla sorumluluklarımız, iletişim ve ilişkiler anlamında istikrarlı bir gelecek için adım atmış bulunuyoruz. Venüs, ayakları yere sağlam basan, duruşuyla güven uyandıran kişilere yönelmenin işaretçisidir.

22 Aralık tarihinde de Güneş burcunuzda seyrine başlıyor. Aynı gün de yeni ay oluşuyor. Bu yeni ay, önümüzdeki yılda iş hayatında yükselme, insanlar üzerinde etkin olma, fırsatları değerlendirme anlamında da kıymetlidir. Dispozitör güç Satürn, 23 Aralık’ta Yay burcunda seyrine başlayacak. Hayatı kendi akışına bırakmayı, kendimize özen göstermeyi, iç dünyadaki barışıklığın değerini öne çıkaracaktır. Sakinleşip rahatlamak gereklidir, kişi elinden geleni bilmeli ve bunlara gayret göstermelidir.

26 YORUM

  1. hep korkmuşumdur hala da korkum vardır sevgilim olursa eski sevdiğinde mi hala gönlü öyleyse beni neden tercih etti kırılmaktan çok korkuyorum Allah kimseye yaşatmasın bunları.zaten sevgili zor mu benim için ne?güvenemiyorum kimseye erkeklere.olacaksa bir kişi olsun evleneceğim erkek olsun diyorum doğru zaman da İnşallah olur

  2. İş geriyor… Şu Yetkililer bir uyansa benim de mali hayatım rahatlasa… Ailem de rahatlar ne güzel olur…
    Aşk için fikrim yok… Olursa hiç fena olmaz…
    Sağlık kısmına da takıldım… Lütfen yeterince stres altındayım olmasın kimseye bir şey…

  3. ben oğlak burcuyum gerçekten de resmi işlerle uğraştım bu ay ve haber bekliyorum o habere bağlı olarak mekan değişikliği yapacam herşeyin hayırlısı olsun jüpiter ikizler burcunda fakat oğlak burcunuda etkiliyormuş onu anlamadım teşekkürler

  4. ben oglak burculum sevdım kısı basak burcu acaba bu ayt ne olacak ama henuz onu sevdımı acıklamadım acaba acıklaramı acıklamalmı bu ay dogru zamamı

  5. Google translate çevirisi gibi düşük ve algısı zor cümleler kurmuşsunuz:) okumakta hayli zorlandık :) yine de sağolun:)

Yorum Yap