California Cevizi
California Cevizi
Category

Moda

Category

Süet ayakkabı nasıl temizlenir?

Süet ayakkabılarınız kirlendiğinde üzülüyor musunuz? Basit birkaç teknikle süet ayakkabıları temizleyebilir, ilk günkü gibi yeni görünmesini sağlayabilirsiniz. Mecrea’nın moda editörü Merve Alkaş, süet ayakkabı temizliği için pratik öneriler sunuyor.

Pembe ve altın ışıltısı Pandora’da buluşuyor!

pandora-kapak

Tek bir aksesuar stilinizi tamamen değiştirebilir, özellikle sezonun modası pembe tonlarındaysa! Dünyaca ünlü mücevher markası Pandora yeni sezonda yepyeni koleksiyonu “Pandora Rose” ile kalite, dayanıklılık ve ışıltıyı pembe tonlarıyla buluşturuyor.

Her yerde yıldız gibi parlayın!

arkadas-kadinlar

El işçiliği ile üretilen, yüksek kaliteyi; ustalık, zanaat ve kusursuz tasarımlarla buluşturan Poison by Kıramer; el yapımı aksesuar işleriyle yeni yılın ‘parlayan yıldızı’ olmaya hazırlanıyor!

Doğru taytı bulmanın püf noktaları

nike-tayt-yuksektopuklar-1

Süper kahramanların ortak özelliğinin tayt giymek olduğunu fark ettiniz mi? Çünkü, doğru taytı seçtiğinizde hareket kabiliyeti artıyor, vücut formu daha iyi görünüyor ve spor yapmak için motive ediyor! En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak, sizin için en doğru taytı bulmanın püf noktalarını paylaşıyoruz.