Melek Kartları Anlamları

melek-kart-anlamlari 31Aftiel“Şu anda etrafınızdakileri rahatsız edecek kadar yukardasınız. Ancak sakın bunu değiştirmeyin, bu duruşunuzla diğerlerine de ilham vereceksiniz.”


Siz hayatta trend yaratan birisiniz. Yeni olanaklar sizin önünüzde sıralanıyor. Etrafınızdakilerin kıskançlığından çekiniyorsunuz. Ancak bu tür şeylerin sizi yolunuzdan çıkarmasına izin vermeyin. Ben burada, şu anınızdan ve gelecekte olacak güzelliklerden zevk alabilmeniz için yanınızdayım. Allah sizi hep gözetti, hep de gözetecek.
Yeni Kart Çek28 Kasım 2012, Çarşamba
loading...

BENZER HABERLER

melek-kart-anlamlari 43

15 3447
Melek Kartları

9 3850
melek-kart-anlamlari 27

5 3788
melek-kart-anlamlari 17

13 3547
melek-kart-anlamlari 23

1 2378

5 YORUM

  1. melek fallarına böyle bi konuda güvenecek kadar bilinçsiz insanlar olamazsınız . açın dini bi kitap adını hatrlamıyorum bi namaz çeşidi var . yatsıyla kılıyosun ve kimseyle konuşmadan yatıyosun . rüyanda gördüğün renge göre değerlendrme yapıyosun . ya onu da geçtm bilim hayvanlara çalışmıyo ya tıp ne diye var ? lütfen toplayın kendinizi .

  2. Olayı abartmayın, kendimizi yatıştırmak ve oyalamak için bakıyoruz. Eger siz inanmıyorsanız ya da saçma geliyorsa burda işiniz ne acaba ? Saçmalamayı kesin.

Yorum Yap