California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, Kova burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili Kova burcu, bir süredir denemek istediğiniz bir spor ya da başlamak istediğiniz bir hobi varsa haftanın ilk günleri gayet uygun. Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Bu etkiyle beraber bir ay boyunca odak noktanız sağlığınız ve çalışma hayatınız olacaktır. Ne zamandır düzenlemek istediğiniz eski fotoğraflar ya da eski eşyalar varsa artık onlara bir el atabilirsiniz.

Cumartesi günü Yengeç burcunda oluşacak yeniay çalışma hayatınızda ve gündelik rutininizde ipleri elinize alma zamanının gelmiş olduğunu gösteriyor. İpleri elinize almazsanız, kendinizi duygusallığa, rehavete bırakırsanız motivasyonunuz düşebilir ve kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Bir süredir hayal ettiğiniz kazanç düzeyine kavuşamamış olabilirsiniz ya da gündelik hayatınız tam istediğiniz gibi ilerlemiyor olabilir.

Bu yeniayda bunun için ipleri elinize almalı ve gündelik rutininize bir çeki düzen getirmelisiniz. Kimi Kova’lar bir evcil hayvan sahiplenebilir. Özellikle mide, bağırsaklar ve göğüs bölgeniz epey hassas bu dönem, bu alanlarda sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Evcil hayvanı olan Kova’lar hem kendinizin hem de küçük dostunuzun sağlığına dikkat etmelisiniz. Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz