Kova burcu aylık yorumu: Aralık 2014

Kova burcu aylık yorumu: Aralık 2014

26 210

Kova burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, Kova aylık burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde! 

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz 5 Aralık tarihinde burcunuzda ilerleyecek Mars geçişidir. Kovalar için dış dünyada aktif bir şekilde kendilerini ifade etmek anlamına gelmektedir. Kendinizden ve yaptıklarınızdan daha fazla emin olursunuz. Sosyalleşme yönünde de insanların dikkatini çekip yeni planlara açık olacaksınız.

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda dolunay oluşacak ve aşk evimizde meydana gelecektir. Hedeflerimiz ve kendimizi ifade etme anlamında duygularımız iki yönlü meseleler üzerinde durmaktadır. Bu dolunayda en fazla üzerinde durduğumuz nokta, özgürlüğümüzü kısıtlayan her ne varsa ondan uzak durmak arzusudur. Bizi baskı altına alan ve yönlendirmeye çalışan hiçbir şey istemiyoruz. Yeni biriyle karşılaşırsak ve bu kişi bizim bakış açımıza uygunsa, dolunay bize yeni bir aşkı hediye edebilir. Bir yolculuğun veya projenin işaretçisi olabilir. Çocuklarla ve aileyle ilgili konularda gelişmeler olabilir.

{loadposition haber}

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs ardından da Merkür Oğlak burcu geçişleri yaşanacak. Daha önceden bir karar verdiysek, bu Oğlak seyrinde baskı hissedebiliriz, sorumluluklar artacaktır. Yeni verilen kararın ardından gelinen nokta süzgeçten geçirilmelidir. Verilen kararın getirileri ve götürüleri değerlendirilmelidir. Kendimizi sağlamlaştırmak adına biraz daha dikkatli şekilde durumu incelememiz gerekiyor.

22 Aralık tarihinde de Güneş Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Ardından yeni ay Oğlak burcunda doğuyor. Bütün bunların hepsi, özellikle Kovaların kendi kabukları içerisinde ne kadar güvende olup olmadığını sınayan bir etkidir. Dispozitör güç Satürn, 23 Aralık itibariyle Yay burcuna adımını atacak. Bundan sonraki süreç içerisinde sosyal ilişkilerimiz daha dengeli ve tutarlı olmalı, insanlarla ilişkiler ayakları yere basan amaçlar içerisinde olmalıdır. Sabırla kazanacağımız işlere yönelmemiz faydalıdır. Hedefler ve amaçlar ele alınmalı, uzun vadeli düşünülmelidir.

Yüksek Topuklar’da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

26 YORUM

  1. bence bu ayin yorumunu yapan kisiyle gecen ayin yorumunu yapan kisi ayni kisi deyil ama,ona ramen bu sekilde yapilan yorumda iyiydi sevindirici haberler var umarim öyle olur…;)

  2. hiç tutmuyor bu ay ! işler ard arda terliklerle dolu bir aydayım kova burcu olmak zaten başlı başına problem.

  3. lütfen bi cevap alabilirmiyim geçen ayın yorumuna yani aralık ayının yorumuna nerden ulaşabilirim? acil cevap verirseniz sevinirim

  4. BU AY BORCLAR KAPIYA DAYANDI ÖDEMELER GELDI KARA KARA DUSUNUORUM .PARA YOK AŞK YOK İŞ YOK ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN 2012 YE KÖTÜ BAŞLADIK SONU IYI OLUR İNŞALLAH

  5. ayın ilk yarısında dolandırıcı türü kişilere, maillere, reklam, tanıtıma dikkat edin derim.
    demişsin ne gibi bişey çıkabilir ki ?

  6. bu kadarr olur yanii cok iyi yorumlanmış bildiğin yaşadığım herşeyi yazmışsınız tebrikler tesekküreler :)

  7. banada yorumlar tanıdık geldi…enerji dolu…umarım böyle olur…nisan güzel bir ay…havalarda güzelleşiyor….oldum olası baharı severim zaten….adı gibi bahar gibi güzel neşeli huzur dolu ve kocaman aşklarımızla tatlı bir nisan olsun inşallah…sabah sabah içim açıldı:)teşekkürler……….

  8. inş herkezin herşey istediği gibi olur gecen ay evt ilişkimde gıt geller yaşadım kafam karıştı ve istedıgım gıubı gıtmedı umarım temmuz ayı hepımız için çokkkkkkkk güzell sürprizlerle dolu olur

Yorum Yap