Kova burcu aylık yorumu: Nisan 2015

Kova burcu aylık yorumu: Nisan 2015

26 929

Sevgili ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları, Nisan aylık burç yorumları hem yazılı hem videolu olarak karşınızda! Nisan ayında Kova burcunu neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz, ilişkinizde neler olacak… Hepsi ve daha fazlası Astrolog İremsu’nun anlatımıyla aylık burç yorumunuzda!

4 Nisan tarihinde tam ay tutulması Terazi burcunda gerçekleşecek. Kova burcu için uzaklar ile ilgili konular gündeme gelecek. İnsanlarla olan ilişkilerinizde dengeli adil ve iş birliğine yatkın olmak isteyeceksiniz. Bu tutulmanın etkileri 6 ay sürecek. İş, eğitim ve ilişkiler anlamında çok önemli bir süreç içinde olacaksınız.İç dünyanızda arzu ve isteklerinizin belirginleşmesi sağlanacak.

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlayacak.Aşk hayatınız canlanırken, sağlamlık ilkesini de esas alacaksınız. Her şeye adım atmayacaksınız.

15 Nisan tarihinde Merkür etkisi altında ailevi anlamda huzur ve güvenlik öne çıkacak.

18 Nisan tarihinde Yeniay Koç burcunda oluşacak. Bu Yeniay yakın çevrenizde etkili olacak. Sağlamlığını kontrol etmeden karar vermemenizi öneririm.

20 Nisan tarihinde güneş Boğa burcunda seyrine başlayacak. Aile birliği ve dirliğin belli bir çerçeve içinde ele alındığı zamanlar yaşanacak. Bu dönemde biraz inatlaşmalar yaşanabilir. Herkesin güvenliği ve huzuru için kararlar verilirse Nisan ayı için olumlu diyebiliriz.

Aşk ve ilişkiler

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki Venüs-Chiron görünümü, bilgi ve tecrübelerinizi insanlarla paylaşmanızda, geleceğinizi garanti altına alacak şekilde kararlar vermenizde ve evinizi, ofisinizi, ailevi ilişkilerinizi düzenlemenizde yardımcı oluyor. Ayrıca maddi konularda yapılan yanlışları, zayıflıklarınızı artık ciddi anlamda ele almanızı sağlıyor. Böylece paranızı doğru alanlarda değerlendirebilir, kazancınızı risk altına almazsınız.

6-12 Nisan arası: 6 Nisan tarihindeki Merkür-Jüpiter görünümü, hızlı bir tanışmanın işaretçisidir. İletişim bir hayli yoğundur. Genelde tanışmalar internet yoluyla, bir kısa yolculuk veya bir yakınımız vasıtasıyla olabilir. Genelde fikirlerimizi beğenen, zeki ve hazırcevap kişilere yöneliriz. Fazla konuşma, bir konudan diğerine geçme, kendine göre düşünme gibi gölge yanları olan bu görünüm, ilişkisinde sorunları olan çiftlerin bir mesele üzerinde sakince konuşmalarının iyi olacağını gösteriyor. 6, 8, 10 Nisan tarihindeki üç kavuşum, ilişki ve aşk hayatınızla ilgili konularda bir hayli hızlı gelişmeleri gösteriyor. Çabuk başlayan bir ilişki kısa sürede yol alır ve sizin için yolculukları, haberleşmeleri, yazışmaları, konuşmaları, sürekli birbirinizle teması yoğunlaştırır. 11 Nisan tarihinde Venüs-İkizler burcunda ilerlediğinde, bu çifte kısmetlilik demektir. Çevreniz genişler, karşı cins üzerinde etkiniz bir hayli yükselir.

13-19 Nisan arası: 15 Nisan tarihindeki Venüs-Satürn karşıt görünümü, aşk hayatımız ve sosyal ilişkilerimizde mesafeli davranmaya neden olabilir. İçe yönelerek, belli bir tavır alarak hatta oldukça seçici davranarak karşı cinsle veya diğerleriyle aramıza sınır koyabiliriz. Fikirlerimizi, duygularımızı belli etmekten çekinebiliriz. Kriterlerimiz, önceliklerimiz, düşündüklerimiz ve planlarımız gereği bize uymayan, güven vermeyen, köklü olmayan hiçbir şeyin içinde yer almak istemeyeceğiz. Bunun biraz da nedeni, hayatımızı garanti altına almak arzumudur. Boşa zaman kaybetmek istemeyeceğiz. Eğer bir şey sağlamsa, hem aşkta hem sosyal ilişkilerde kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyorsa ne ala. Yok, eğer değilse bizden uzak ola diyeceğiz.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan Güneş-Boğa geçişinde, ilişkimizle ilgili konularda iç huzurumuzu korumaya önem vereceğiz. Güvende miyim değil miyim sorusunun cevabı ailevi ve özel ilişkimizle ilgili konularda belirleyici bir olgudur. 21 Nisan tarihinde, ilişkilerde paylaşım ve samimiyet olgusu önemli olacak. Partnerin huzur vermesi, yanımızda olduğunu bilmek isteyeceğiz. 22 Nisan tarihinde bazı konular kafamızı kurcalayabilir. Acaba mı öyle mi yoksa şöyle mi diye düşünebiliriz. Ancak aynı günün akşamı rahatlıyoruz. Hatta düşündüğümüz gibi olmadığını anlarız.

İŞ VE KARİYER

1-5 Nisan arası: 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, uzak yolculuklar, işbirlikleri, bilgilenme, bağlantılar kurma, deneyim sahibi olma ve kendinizi geliştirme yönünde önem taşıyor. Şu aralar, bulunduğunuz çevrede elinizden geldiğince insanlarla iletişimde bulunarak, aktif davranarak bildiklerinizi ifade ediyor, çabalıyorsunuz. Ancak bunların yeterli olmadığının da farkındasınız. Bu yüzden de, farklı bir şeyler yaparak öne çıkmak arzunuz yoğun. Bu Tutulmanın yöneticileri Venüs ve Mars Boğa burcunda ilerlediği için, henüz şartlar tam olgunlaşmış değil. Bu yüzden de sabırlı olmanız gerekiyor. Maddi ve manevi anlamda doyurucu işler için kendinize zaman tanımanızda yarar var.

5 Nisan tarihindeki görünüm, iletişimin yoğun ve girişimlerin bir hayli etkili olduğunu gösteriyor. Fakat bunların mali açıdan yararları veya etkilerinin mutlaka gözden geçirilmesi lazım. Eğer karşımıza bir fırsat çıkmışsa veya bir adım atacaksak bu geleceğe dönük şekilde olmalıdır. Dışa açılacağız, kendimizi göstereceğiz. Yolculuklar, iletişim yoluyla insanlarla tanışacağız. Ancak dediğim gibi bunların doyurucu olup olmadığına da bakmak gerekiyor.

6-12 Nisan arası: 8 Nisan tarihindeki, Merkür-Pluto zorlu görünümü çıkarlarımıza uygun şekilde konuşmamızı ve yeniliklerde bulunarak fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlamak istediğimizi gösteriyor. Aslında şöyle bir düşündüğümüzde, uygulamak istediklerimizin pek azını gerçekleştirdiğimizi, potansiyel gücümüzün ancak bir kısmını kullandığımızı düşünebiliriz. Bizi durduran, çok daha olumlu adımlar atmamızın önünde duran engelleri gözden geçirmemiz yararlı olabilir.

13-19 Nisan arası: 14 Nisan tarihinde Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Aile ortamında, ofiste, iş yerinde belli bir sakinlik, suskunluk içinde olabiliriz. Bu bizi biraz rahatsız edebilir. Sosyal hayatımız durgundur ve canımız da bu duruma sıkılabilir. Ancak üzülmeyiniz. Çünkü bu geçişin yöneticisi Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Bu da gösteriyor ki, yeni bir kişiyle tanışmamız, sosyalleşmemiz, yeniliklerde bulunmamız, arkadaşlıklar kurmamız mümkün. Hatta aynı anda iki kişiden hoşlanabiliriz.

20-26 Nisan arası: 22 Nisan tarihindeki görünüm, kariyer hayatımız ile ilgili konularda çok fazla sağlamcı düşündüğümüzü, hedefimizi gerçekleştirmek için güce ihtiyacımız olduğunu, bazı meselelerin bizi yorduğunu gösteriyor. Ofis çalışmaları, geri planda halledilmesi gereken işleri şöyle sakince, mantıklı bir şekilde ele alırsak, hem kendimizi yormamış hem de sıkılmamış oluruz.

lezzetli-lav

26 YORUM

  1. bence bu ayin yorumunu yapan kisiyle gecen ayin yorumunu yapan kisi ayni kisi deyil ama,ona ramen bu sekilde yapilan yorumda iyiydi sevindirici haberler var umarim öyle olur…;)

  2. hiç tutmuyor bu ay ! işler ard arda terliklerle dolu bir aydayım kova burcu olmak zaten başlı başına problem.

  3. lütfen bi cevap alabilirmiyim geçen ayın yorumuna yani aralık ayının yorumuna nerden ulaşabilirim? acil cevap verirseniz sevinirim

  4. BU AY BORCLAR KAPIYA DAYANDI ÖDEMELER GELDI KARA KARA DUSUNUORUM .PARA YOK AŞK YOK İŞ YOK ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN 2012 YE KÖTÜ BAŞLADIK SONU IYI OLUR İNŞALLAH

  5. ayın ilk yarısında dolandırıcı türü kişilere, maillere, reklam, tanıtıma dikkat edin derim.
    demişsin ne gibi bişey çıkabilir ki ?

  6. bu kadarr olur yanii cok iyi yorumlanmış bildiğin yaşadığım herşeyi yazmışsınız tebrikler tesekküreler :)

  7. banada yorumlar tanıdık geldi…enerji dolu…umarım böyle olur…nisan güzel bir ay…havalarda güzelleşiyor….oldum olası baharı severim zaten….adı gibi bahar gibi güzel neşeli huzur dolu ve kocaman aşklarımızla tatlı bir nisan olsun inşallah…sabah sabah içim açıldı:)teşekkürler……….

  8. inş herkezin herşey istediği gibi olur gecen ay evt ilişkimde gıt geller yaşadım kafam karıştı ve istedıgım gıubı gıtmedı umarım temmuz ayı hepımız için çokkkkkkkk güzell sürprizlerle dolu olur

Yorum Yap