Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar

Koç Burcu


Koç burcunun anlaştığı burçlar


Koç – Koç


İkisi de kıskanç, duygulu, ateşli ve yönetici tiplerdir. İlişkide kısa sürede aralarında üstünlük savaşı başlayacaktır. Karışıklıklar ve ilginç tezatlarla dolu serüvence bir evliliğe dönüşen bu beraberlik yaşanmaya değerdir. Zaman içinde, her ikisi için de hoş bir aşk olacaktır. Eğer sabrederek evlilik gibi bir şansı yakalarlarsa, asla klasik bir aile olmayacak ve daima genç kalabilmeyi başaracaklardır.

28 Mart 2011, Pazartesi
loading...

18 YORUM

  1. BEN FALA İNANMAM SADECE ALLAHA DUA EDERİM SIKINTILI OSAMDA YADA SEVİNCLI BIRŞEY OLSA ŞÜKÜR EDRİM BU SİTEYEDE ODEVİMİ YAPMAK İCİN GİRDİM

  2. mantıklı şeyler anlatmış..tabi ki insan a a sen balıkmısın senle anlaşamam deyip ayrılmıyorsun ama bunu bilmek kafadaki soru işaretlerini netleştiriyor ona göre davranıosun.mesela daha az kıskanç olmaya çalışıyorsun.. teşekkürler emeğinize..

  3. ben bir başağa aşık oldum ve onu dili gibi seviyorum ama onunla tanışmadan önce burçlarla hiç ilgilenmezdim hatta kendi burçumu bilmiyordum. ama şimdi takipçisi oldum . ve her baktığımda çok üzülüyorum çünkü hep anlaşılmaz çift olduğunu söylüyorlar bu kadar umutsuz etmeye ne hacet.

  4. GERÇEKTEN DOGRU ÇÜNKÜ BEN ASLAN BURCUYUM ARKADAŞIM İSE KOÇ GERÇEKTEN HİÇ ANLAŞAMIYORUZ SÜREKLİ KAVGA EDİYORUZ

  5. benim burcum koç ama gerçekten bn kendimihep üstün görmüşümdür 😀 fala inanma falsızda kalma hesabı 😀

  6. ben bir yengeç burcuna aşık oldum ne yazikki:S
    yok abi olmuyor nedense anlaşamıyoruz:D kahretsin ki bu burç hakkında söylenenlerin çoğu doğru 😀 artık kendime anlaşabilceğim burçlarla konuşuyorum:D

Yorum Yap