California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, Koç burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili Koç burcu, yeni haftaya başlarken gündemde borç alma/verme konuları olursa birkaç günlüğüne kimseyle para alışverişinde bulunmamanızı öneririm. Haftanın ilk yarısında aklınıza daha önce hiç gelmemiş yeni fikirler gelebilir ya da yakın çevrenizle ilgili ilginç haberler alabilirsiniz. Trafikte hız yapmamaya özen göstermelisiniz. Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Bu etkiyle beraber bir ay boyunca odak noktanız eviniz, aileniz, aile büyükleriniz, ev alım satımı, taşınma gibi konular olacaktır. Bu dönem düşünceleriniz ailenizin etkisi altında kalabilir. Evde, aile içinde eski konular gündeme gelebilir.

Cumartesi günü Yengeç burcunda oluşacak yeniayla biraz içinize dönebilirsiniz. Bir süredir yaşamış olduğunuz sıkıntılardan nasıl kurtulabileceğinizi düşünebilir, belki aile içinde üstüne sünger çektiğiniz problemler varsa artık ailenizle bunları konuşmak isteyebilirsiniz. Ya da belki yine aile içinde çok fazla karşılıksız yardımda bulundunuz ama artık buna devam etmek istemiyorsunuz. İşte bu yeniayda kendinizi dinleyip, duygularınızı anlayıp artık kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz.

Çocuk sahibi olmak isteyen Koç’lar bu süreci değerlendirebilir. Kimi Koç’lar ev alabilir, satabilir ya da taşınabilir. Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz