Koç burcu aylık yorum

  • Koç burcu aylık yorum: Ocak 2017

Koç burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ocak ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Koç burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

İç dünyanıza odaklanmanız, arada sırada yalnız kalarak hayaller kurmanızda bir sakınca yok. Aksine, tek başınıza zaman geçirmek, bu ay ruhsal anlamda size iyi gelecektir. Yapmayı düşündüğünüz işleri bu ay pek kimseye bahsetmeden sadece kendinizde tutun.

Gelecek ay hepsini tek tek uygulamaya koyabilirsiniz. Önemli görüşmeler, itibarınızı yakından ilgilendiren toplantılar planlıyorsanız 10 Ocak sonrasına denk getirmeye çalışın. Ayın ilk on günü, görevinizin ne olacağıyla ilgili karışıklık çıkabilir.

İş teklifi alırsanız iyice analiz etmeden insanların söylediklerine kapılmayın. 12 Ocak tarihinde gerçekleşecek Dolunay oturduğunuz evi aydınlatıyor. Aile düzeni ve evinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bu alanda değişime açık olmanız, hatta yenilikleri başlatmanız güzel olacaktır.

28 Ocak tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Yeniay sonrası çevreniz genişliyor. Birkaç hafta sürecek bu maraton, kişisel hedeflerinize ulaşmanızı da kolaylaştıracak. Yeni insanlarla tanışıp dost çevrenizi genişletiyorsunuz. Bu dönemde dostlar arasından özel birinin dikkatinizi çekmesi an meselesi. Mesleki gruplar, STK’lar ve sizin gelecek planlarınızı besleyen ilham verici projelerde başkalarıyla bir arada olacaksınız.

Melek tarotu

3 Ekim 2016, Pazartesi
loading...

BENZER HABERLER

52 9102

45 8420

37 8300

41 7761

43 8068

50 8904

30 YORUM

  1. Güzel şeyler söylemişsiniz,inşallah gerçekleşir diye tememni ediyorum,kasım ayında çok büyük bir haksızlığa uğradım ve işten çıkarıldım bu durumu bir türlü hazmedemiyorum ama canı gönülden bu yazdıklarınızın hayatımda gerçekleşmesini diliyorum.
    http://arapcaogreniyoruz.blogspot.com/

  2. Bu yazıyı ayın başında okumuştum şimdi tekrar bakıyorumda çoğu şey doğru çıktı en azından benim için.. Yorum için tebrikler 😉

  3. Çok isbetli ve güzel yorumlar yapıyorsunuz.Birşeyleri görmek kadar yorumlamakta çok önemli.Gerçekten tebrik ederim.Çok başarılı ve pozitif yaklaşımlı astrolojik yorumlar için.

  4. ben koç o sevgili terazi bir en arkaaşımla ayrılmıstı. çok doğru soyluyosun beni çok sasırdım. tebrikler..

  5. NİSAN AYI YORUMUNDA HESAPLARINIZI KONTROL EDİN AYNI ŞEY İKİ KERE ÖDENEBİLİR DİYORDU…PEESSS… EV KİRA EFT Sİ ARD ARDA İKİ KERE ÖDENMİŞ..ÇIKTI VALLA…ŞİMDİ O PRESEDÜRLE İLGİLENİYOM 🙁

Yorum Yap