• Koç burcu aylık yorum: Ekim 2016

Koç burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ekim ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Koç burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

1 Ekim günü oluşan Terazi burcundaki yeni ay, yeni kişilerle tanışmanız anlamına geliyor. İlişkilerinizdeki tazelenme hem iş hem de özel hayatınıza yansıyacak. İlişkiler konusunda neredeyse birkaç senedir kafanız karışık, ancak merak etmeyin. Bu yeni ay, büyük fırsatlar içeriyor. İş yerinde sizden konum olarak daha iyi veya yabancı birileriyle bir arada çalışma, işbirliği yapma veya son derece adil insanlarla tanışma fırsatları hayatınızı değiştirecek.

Aynı zamanda özel hayatınızda belki de hayatınızın aşkıyla tanışacaksınız. Sağlıklı giden bir ilişkiniz varsa, partnerinizin yaşamındaki güzel gelişmeler sizi de memnun edecek ve ilişkinize iyi şekilde yansıyacak. Unutmayın, her sene bu yeni ay yaşanıyor ancak bu sefer şans gezegeni Jüpiter yeni tanışmalarda son derece etkili.

Dönüp baktığınızda, 2004-2005 senelerinde karşılaştığınız kimselerin hayatınızdaki olumlu etkisini düşünün. Benzer bir olumlu etki altındasınız. 16 Ekim’de yaşanacak dolunay Koç burcunda olacak. Her şeyin daha fazla gözünüze battığı, tüm haberlerin karşınıza tek tek çıktığı dolunay günlerinde ani tepkiler vermek yerine sakin kalın. Kararlarınızı asla ertelemeyin.

Seçimlerinizi netleştirin ve herkese duyurun. Aslında aceleci, telaşlı olmadığınızda daha hızlı olmanız da mümkün olacak. Dolunay sayesinde iş, ilişkiler, para, aile, ev, sağlık gibi konularda ne yöne gitmek istediğinizi anlayacaksınız. Atılım gezegeni Mars, bu ay kariyerinizi hareketlendiriyor.

Yeni bir işe başlamak, önemli bir atılım yapmak, farklı görevler üstlenmek ve unvanınızda gelişmeler bekleyebilirsiniz. Mars’ın bu konumu, istediğiniz işin üzerine ısrarla gitmenizi de kolaylaştıracaktır. Kısacası eğer üzerinde durur ve çaba gösterirseniz başarı sizinle olacak. 8-9 Ekim civarında, itibarınızı korumak adına birkaç kişiyi kırabilirsiniz. Rekabetçi davranmak ruhunuzda var. Neyse ki karşınızdakiler oldukça anlayışlı görünüyor.

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

30 yorum

 1. avatar

  Güzel şeyler söylemişsiniz,inşallah gerçekleşir diye tememni ediyorum,kasım ayında çok büyük bir haksızlığa uğradım ve işten çıkarıldım bu durumu bir türlü hazmedemiyorum ama canı gönülden bu yazdıklarınızın hayatımda gerçekleşmesini diliyorum.
  http://arapcaogreniyoruz.blogspot.com/

 2. avatar

  Bu yazıyı ayın başında okumuştum şimdi tekrar bakıyorumda çoğu şey doğru çıktı en azından benim için.. Yorum için tebrikler 😉

 3. avatar

  yorumlarınız aynen çıktı kiracımla çatışma içindeyim

 4. avatar

  Çok isbetli ve güzel yorumlar yapıyorsunuz.Birşeyleri görmek kadar yorumlamakta çok önemli.Gerçekten tebrik ederim.Çok başarılı ve pozitif yaklaşımlı astrolojik yorumlar için.

 5. avatar

  İşte O Hızır’ı dört gözle bekliyorum..Bana ancak mucize gerek mucize…

 6. avatar

  BENİMDE BU ARALAR HEP ARKDASLARIMLA AKRABALARIMLA ARAM BOZULUYOR YALANDAN YERE BUNLAR YAA İNANANDA SUÇ ZATEN.

 7. avatar

  eylül ayı burç yorumları ne zaman yayınlancak hala göremiyorum

 8. avatar

  eylül ayı ikizler burç yorumları bekliyoruz tatil bitmedimi

 9. avatar

  ekim ayı yorumlar ne zaman yayınlancak bilgisi olan var mı.?

 10. avatar

  ben koç o sevgili terazi bir en arkaaşımla ayrılmıstı. çok doğru soyluyosun beni çok sasırdım. tebrikler..

 11. avatar

  2013 sanirim benim yilim. 13 benim ugurlu sayim… cok beklentilerim var ve ilk meyvesini aldim cok mutluyum… 🙂

 12. avatar

  aylık burç yorumları çok geç yayınlanıyor. Şubat ayı bitmek üzere ama balık burcunun şubat yorumu yok

 13. avatar

  NİSAN AYI YORUMUNDA HESAPLARINIZI KONTROL EDİN AYNI ŞEY İKİ KERE ÖDENEBİLİR DİYORDU…PEESSS… EV KİRA EFT Sİ ARD ARDA İKİ KERE ÖDENMİŞ..ÇIKTI VALLA…ŞİMDİ O PRESEDÜRLE İLGİLENİYOM 🙁

Yorum Yaz