Koç burcu aylık yorum: Nisan 2015

Koç burcu aylık yorum: Nisan 2015

30 1061

Sevgili ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları, Nisan aylık burç yorumları hem yazılı hem videolu olarak karşınızda! Koç burcunu Nisan ayında burcunuzu neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz, ilişkinizde neler olacak… Hepsi ve daha fazlası Astrolog İremsu’nun anlatımıyla aylık burç yorumunuzda!

İlk etkili oluşum 4 Nisan tarihinde karşıt burcunuzda tam ay tutulması olarak gerçekleşecek. Terazi burcunda gerçekleşecek bu ay tutulmasında denge ve uyum konusuna dikkat edilmesi gerekecek.

Özellikle ilişki niteliklerine göre incelediğimizde sağlam beraberliği olan kişiler için herhangi bir sorun gözükmemekle birlikte sağlam ilişkimizi dengeli olacak şekilde, uyumlu sürdürebileceğimiz bir dönem yaşayabiliriz.

İlişkinizde sorunlar var ise kendinizi ifade etme isteğiniz öne çıkarken,ay tutulması ile birlikte bencil kararlardan uzak durup, birbirinize saygınızı korumanız gerekecek.

İlişkisi henüz olmayanlar bu süre içerisinde yeni bir beraberliğe adım atacak olanlar ise karşılarındakini tanımaları gerekiyor.

Tam ay tutulmasının görünümlerine baktığımızda Koç’lar için iş hayatı oldukça önemli. Bu ay tutulmasında başkalarının fikirlerine ve iş hayatının sorumluluklarına aldırış etmeden hareket edersek, Koç’lar ay tutulmasında problem yaşayabilir.

Bir başka görünümde ise iş birliğine yatkın ve uyumlu olunmalı mesajı verilmekte.

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlıyor. Venüs iletişim evinde etkili olacağı için ilişkiler bakış açımızda farklılıklar, meraklılık ve farklı insan tanıma arzusu ortaya çıkabilir. Size hitap eden, konuşabileceğiniz insanları tercih edeceksiniz.

Bu geçişi yöneten Merkür 15 Nisan’da Boğa burcunda seyrine başlayacağı için, iletişim ve girişim sizin için önemli olurken bunun sebebi arka planda parasal kazanç sağlamak olacak.

15 Nisan tarihinde Merkür Boğa burcunda seyrine başlayacak. Merkür doğasına pek yatkın bir enerji olmamakla birlikte, Koçlar için bu durdurucu bir etki gibi gözükse de mali konularında rahatlatıcı bir enerji geçişi olacak.

18 Nisan tarihinde yeniay Koç burcunda doğacak. İki konuda çok dikkatli olmak gerekiyor. Biri finansal konular diğeri ise aşkla ilgili meseleler. Bu yeni ay aktif bir yeni ay gibi dursa da mali konularda biraz daha dikkatli hareket etmek gerektiğini vurgulamakta.

20 Nisan tarihinde güneş boğa burcuna seyrine başlıyor. Maddi ve manevi güvenlik konularında mutlaka dikkatli olunmalı, hesabınızı bilmeli ve ilişkilerinizde yaşadığınız kıpır kıpır enerjinin arka planında güvenilirliği önemsemelisiniz.

sunumlar

30 YORUM

  1. Güzel şeyler söylemişsiniz,inşallah gerçekleşir diye tememni ediyorum,kasım ayında çok büyük bir haksızlığa uğradım ve işten çıkarıldım bu durumu bir türlü hazmedemiyorum ama canı gönülden bu yazdıklarınızın hayatımda gerçekleşmesini diliyorum.
    http://arapcaogreniyoruz.blogspot.com/

  2. Bu yazıyı ayın başında okumuştum şimdi tekrar bakıyorumda çoğu şey doğru çıktı en azından benim için.. Yorum için tebrikler ;)

  3. Çok isbetli ve güzel yorumlar yapıyorsunuz.Birşeyleri görmek kadar yorumlamakta çok önemli.Gerçekten tebrik ederim.Çok başarılı ve pozitif yaklaşımlı astrolojik yorumlar için.

  4. ben koç o sevgili terazi bir en arkaaşımla ayrılmıstı. çok doğru soyluyosun beni çok sasırdım. tebrikler..

  5. NİSAN AYI YORUMUNDA HESAPLARINIZI KONTROL EDİN AYNI ŞEY İKİ KERE ÖDENEBİLİR DİYORDU…PEESSS… EV KİRA EFT Sİ ARD ARDA İKİ KERE ÖDENMİŞ..ÇIKTI VALLA…ŞİMDİ O PRESEDÜRLE İLGİLENİYOM :-(

Yorum Yap