California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, İkizler burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili İkizler burcu, sanatla ilgili ya da yaratıcılık gerektiren bir işiniz varsa haftanın ilk günleri sizin için gayet verimli geçecektir. Arkadaşlarınızla fikir alışverişi yapabilir, yeni fikirlere ulaşabilir, gelecek planlarınızı değiştirebilirsiniz. Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Bu etkiyle beraber bir ay boyunca odak noktanız para durumunuz, maddi ve manevi kaynaklarınız olacaktır.

Kazançlarınızı arttırmak için eski yöntemlerinize geri dönmeyi düşünebilirsiniz. Cumartesi günü Yengeç burcunda oluşacak yeniay da dikkati bütçenize çekiyor. Şu an mevcut gelirleriniz istediğiniz gibi olmayabilir, gelir-gider dengenizi tam rayına oturtamamış olabilirsiniz. İşte bu yeniayla beraber bütçenizi yeniden gözden geçirebilir, kazanç sağlamak adına kendinizi, yeteneklerinizi nasıl ortaya çıkarabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Eskiden ne gibi yetenekleriniz vardı, neler yapıyordunuz da kazanç sağlıyordunuz, ne gibi konularda iyisiniz? Bu konuları düşünüp kendinize yeni kazanç kaynakları bulabileceksiniz. Bu yeniay, evden çalışarak kazanç sağlayabileceğiniz bir işin habercisi de olabilir. Kimi İkizler burçları da yakın çevrelerinde bulunan kişiler ile ortaklaşa iş yapmaya başlayabilir. Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz