_ap_ufes{"success":true,"siteUrl":"www.yuksektopuklar.com","urls":{"Home":"http://www.yuksektopuklar.com","Category":"http://www.yuksektopuklar.com/anne-bebek/hamilelik","Archive":"http://www.yuksektopuklar.com/date/2016/09","Post":"http://www.yuksektopuklar.com/adam-gibi-adamlar-nereye-kayboldu-43419","Page":"http://www.yuksektopuklar.com/seven-kadin-neden-terk-eder","Attachment":"http://www.yuksektopuklar.com/gune-enerjik-baslamak-icin-43331/gune","Nav_menu_item":"http://www.yuksektopuklar.com/buy-now-449","Wpcf7_contact_form":"http://www.yuksektopuklar.com/?post_type=wpcf7_contact_form&p=292"}}_ap_ufee

Sevgili ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları, Temmuz aylık burç yorumları hem yazılı hem videolu olarak karşınızda! Temmuz ayında İkizler burcunu neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz, ilişkinizde neler olacak… Hepsi ve daha fazlası Astrolog İremsu’nun anlatımıyla aylık burç yorumunuzda!

2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda bir dolunay meydana gelecek. Özellikle kredi, yatırım, mali konuların gözden geçirilmesi gerekir. Kendi paranızı kendiniz kazanmak isterken gergin olabilirsiniz. Yapmak istediğiniz yeri belirleme arzunuz ortaya çıkacak. Bu dolunay sizi yormasın, gözden geçirme sürecinizi tamamladıktan sonra farklı güzellikler ortaya çıkabilir.

8 Temmuz tarihinde Merkür Yengeç burcunda seyrine başlıyor. Kimseye bağımlı olmadan yaşamak isterken, bu dönemde hassasiyet yaşayabilirsiniz.

16 Temmuz tarihinde Yeni ay kazanç evinizde oluşacak. Aileniz, ailenizin devamı, yuvanızın ihtiyaçlarının karşılanması söz konusu olacak. Mali konuların dengeye kavuşması konusunda hassasiyet olacak.

19 Temmuz tarihinde Venüs Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Eviniz, aileniz, yuvanız ve bunlarla ilgili konular önem taşıyacak. Yatırım ve garanti altına alma arzunuzun etkili olduğu bir hareket olacak.

23 Temmuz tarihinde Güneş ve Merkür Aslan burcunda seyrine başlayacak. Bu Yeni ay’da olanakların ne olduğunu araştıracaksınız.

31 Temmuz tarihinde Kova burcunda Dolunay meydana gelecek. Daha iyi yaşamak ihtiyacındasınız. Dışarıya doğru bakmalısınız. Bir anda değişim için karar verememek uygun olacak.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Temmuz arası: 1 Temmuz tarihindeki Venüs-Jüpiter kavuşumu eğitimden, ilişkilere, yakın çevrenizle olan temaslarınızdan, yeni girişimlere kadar geniş bir alanda moralinizi yükseltiyor. Motivasyon gücünüzü yükseltiyor. Bildiklerinizi kendinize güvenli ve başkalarını etkileyici tarzda dışa yansıtmanız gayet kolay. Yaşam sevincinizi arttıran, öğrenmeyi, büyümeyi teşvik eden bu enerji, ilişkilerin güçlenmesinde de, karşılıklı paylaşımların artmasında size ışık oluyor. Yolculuk düşünenler için, bu enerji gayet olumludur. Yaz tatili için harika günler diyebiliriz. Keyifli paylaşımlar, yeni insanlarla tanışmak yönünde de bu kavuşumun size olumlu yönde katkıları vardır. Eğitim konularında karar vermenizde, doğru bir tercihte bulunmanızda bu enerji size yardımcıdır. Yeni bir çevreye taşınma, haberleşme, görüşmeler açısından da ben bu görünümü sizler için doping olarak görmekteyim.

6-12 Temmuz arası: Aşk anlamında bu hafta herhangi bir görünüm etkisi yok. Sadece Ay-Koç geçişinin sosyal faaliyetleri canlandırıcı bir yansıması var. Ancak bu, duygusal anlamda bir yakınlık kurma, önemli bir karşılaşma tarzında değil. Arkadaşlık etmekten hoşlanırız. Bir yere gittiysek, orada birisiyle tanışmışsak muhabbet ederiz, o saatlerde mekanın veya bulunduğumuz yerin şartları çerçevesinde laflarız. Cesuruzdur. Birini beğendik mi, gözümüze kestirdik mi, bir şekilde tanışırız. Facebook, twitter gibi sosyal medyayı kullanarak yazışırız, sohbetler ederiz, beğeniriz. Bunların tümü Ay geçişinin bize yaşatabileceği hoş birkaç günün yansımaları olacaktır. 7, 8, 9 Temmuz tarihleri bu anlamda etkin gözükmektedir.

13-19 Temmuz arası: 15 Temmuz Mars-Pluto karşıtlık etkisi altında, başta ailenizle olan iletişimin, parasal konularda bilinçli hareket etmenin ve kontrollü olmanın önemli olduğu bir gündeyiz. Güvenliğiniz, yarınlarınız, evinizdeki huzurunuz konusunda gayet titiz düşünebilirsiniz. Aile içi dengelerin yerinden sarsılmaması için öncelikle sorumluluklarınızın farkında olmak önem taşıyor.

19 Temmuz-25 Temmuz tarihleri arasında Başak burcunda düz olarak seyrini sürdürecek Venüs, 25 Temmuz itibariyle gerileyecek. Aileniz başta olmak üzere, birlikte yaşadığınız kişilerle olan ilişkinizi gözden geçirmenizi ve evinizle alakalı aksaklıkları ele alarak düzenlemenizde yardımcıdır. Ancak bu incelemede çoğu zaman eleştirinin dozunu kaçırma riskimiz vardır. Ayrıca kolayca her şeyden tatmin olmayız. Aile bireylerinin birbirlerine karşı anlayışlı olması ve eğer bir sıkıntı varsa bunu ortaklaşa çözmeleri yararlı olacaktır. Ancak illaki her şey istediğiniz gibi olsun diye de diretmemek gerekir. çünkü olmadığı takdirde kendinizi sevilmiyor, değerli bulmuyor gibi hissedebilirsiniz. Bazen anlayışlı davranırken, bazen tam tersi tavırlar içinde oluşunuz, doğaldır ki huzursuzluk yaşanmasına neden olabilir. Bu süreçte beklenmedik bir takım sıkıntılar, aşk hayatınızla ilgili konularda arzu etmediğiniz durumlar yaşandığında, lütfen sakin ve ılımlı bir şekilde bunları halletmeye çalışınız.

20-31 Temmuz arası: 23 Temmuz itibariyle, Güneş ve Merkür-Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Güçlü bir ifade tarzınızla karşı cins üzerinde etkinizin yükseldiği zamandır. Kendinizden emin haliniz, düşünceleriniz, duruşunuz, bir hayli etkilidir. Günümüzde internet dünyası, yeni insanlarla tanışmada, popülerlik kazanmada, bir durum karşısında görüşlerinizi bildirmenizde hakikaten etkin bir araçtır. Sizler gibi sözel iletişimin ustaları için, bu geçiş bir çok insanın sizden etkilenmesinde güçlü bir araç olacaktır. Ancak unutmayalım ki, Venüs iki ayrı burçta gerileyecek. Onun içindir ki, Eylül ayına kadar özellikle ilişkilerimizde temkinli olmayı bilmemiz, karşımızdaki insanı tanımamız, hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir.

31 Temmuz-6 Eylül tarihleri arasında Venüs, Aslan burcuna gerileyecek. Yakın çevrenizle olan ilişkiniz bu süreçte sadece kendinizi sevilir görmek üzerine kurulu ise, problemler çıkabilir. Kardeşlerinizle alakalı anlaşmazlıkların giderilmesi adına, ortaklaşa hareket edilmesinde yarar var. Başka bir yere taşınmayı düşünüyorsanız veya başka bir yerde eğitim, iş anlamında gidilecekse, mutlaka yerinde görüp, duruma, şartlara bakmakta yarar var. Her şeyi gözünüzle görünüz, kulağınızla duyunuz öyle inanınız. Etrafınızdaki insanlar sizi, pek ilgiyle dinlemezlerse veya umursamazlarsa, sırf onların ilgisini çekmek adına aşırı gururlu tepkilerde bulunmayınız. Şunu bilelim ki, gerileme dönemi hepimizi etkiliyor.

İŞ VE KARİYER

1-5 Temmuz arası: Bu hafta Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, iş ve kazanç konularında bir hayli etkilidir. Onu en altta PARA bölümünde geniş şekilde ele aldım. Sizin için, güven dolu bir gelecek ve iş hayatı şu sıralarda çok önemli. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edeceğiniz, yeteneklerinizi değerlendireceğiniz bir meslek seçiminde bulunmamız gerekiyor. Şu andaki iş durumunuz, sizi ne kadar tatmin ediyor veya durumunuz nedir buna gerçekçi şekilde bakmanız lazım.

6-12 Temmuz arası: İş konusunda bu hafta 9 Temmuz tarihinde Mars ve Neptün arasında olumlu bir görünüm var. Bu görünümün en önemli etkisi parasal konularda. Ancak çalışma evinizin de Mars yönetiminde olduğundan, sizin işinizdeki cesaretliliğiniz, hedefinize varma ve elde etme arzunuz biraz zayıf. Buna rağmen sanatla alakalı veya aile işinde çalışanlar için ben bugünü olumlu buluyorum. Fakat iş sorunları yaşadığınız bir dönem ise, bu tarihte duyarlılık yüksek olacağından tabii ki dikkatlice şartlara bakmak lazım. Bugün uyar, yarın hoşumuza gitmeyebilir. Günlük planda ise, işlerimizi doğru şekilde organize etmek, sağlığımıza dikkat etmek faydalı olacaktır.

13-19 Temmuz arası: 14 Temmuz Venüs-Satürn görünümü, iş hayatınızla alakalı meselelerin sizi bir hayli düşündürmesi mümkündür. Siz desteklenilmek, değerli bulunmak istersiniz. Başkaları ise üzerinizde baskı yaratır. Bu bazen kardeşinizdir. Bazen sevgiliniz veya bir akrabanızdır. Bu kişilerin kıymetinizi bilmediklerinizi ve sürekli kendilerini düşündüklerini gördüğünüzde canınız sıkılır. Mali açıdan doyumlu bir işiniz olsun, kişisel anlamda huzurlu bir beraberliğiniz olsun istersiniz.

19 Temmuz tarihindeki Merkür-Uranüs görünümü, hedefinizi gerçekleştirme ve sorunlarınızı tamamıyla ortadan kaldırma isteğiniz ön plandadır. Tabii ki bu isteğin yarattığı baskı parasal meseleleri gündeminizin baş köşesine oturtur. Para varsa amaçlar gerçekleşebilecek, yine para varsa sorunlar ortadan kalkacaktır. Durum böyle olunca kişi ister istemez atak ve cesur davranması gerektiğini düşünür. Ancak işin içine duygular karışırsa ve bu duygular mantığınızla çelişirse ne yönde atım atmanız gerektiğini bilmeniz zorlaşabilir.

20-31 Temmuz arası: 23 Temmuz tarihinde Güneş ve Merkürün Aslan burcunda seyrine başlaması iş girişimleri, eğitim, başkalarıyla kurulacak bağlantılar, düşüncelerinizi iletme gibi alanlarda da etkili geçişlerdir. Kişi fikrini, yapmak istediklerini ifade ederken, bir hayli kendinden emindir. İkna gücünüz yükselir. Takdir görmekten, bildiklerinizin başkaları tarafından değerli bulunmasından, uygulanmasından mutlu olursunuz. Ancak Venüs geri hareketini unutmayalım. Eylül ayına dek, yeni iş girişimleri, görüşmeler, projeler, uygulamalar adına, bağlantımız olan kişilerle ilişkilerimizde dikkatli olalım. Zaman olgusunu gözeterek düşünmeye çalışalım.

31 Temmuz tarihinde Kova burcunda oluşacak Dolunay, isteklerimizi dilediğimiz gibi ifade etmek, eğitim, iş, yakınlarımızla alakalı konular üzerinde hakimiyeti sağlamak ve harekete geçmekten yanayız. Ancak bugün Venüs, Aslan burcuna geriliyor. Bizim de yarım kalan işlerimizi bitirmemiz, aceleye getirmememiz, bir daha üzerinde düşünmemiz lazım. Bu anlamda karşımıza bir takım bürokratik engeller çıkabilir ve uyulması gereken kurallar söylenebilir, şartlar istediğimiz gibi olmayabilir. Bu bizi sınırladığı için, canımızı sıkılabilir. Oysaki yapılması gereken, eksikler var mı, uygun mu değil mi diye bir araştırmak, bilgi sahibi olmaktır. Böylece daha rahat şekilde işlerimizi yoluna koyabiliriz. Biraz sabırlı olmak gerekiyor.

PARA

1-5 Temmuz arası: 2 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda oluşacak Dolunayın neyi işaret ettiğini anlamak için, gün içindeki tüm görünümler çerçevesinde ele almak gerekir. Günün ilk girişinde yer alan Güneş-Neptün görünümü, kendimizi güvende hissetmemizi sağlayacak kazanca ve huzurlu, mutlu, severek yaptığımızı bir işe olan ihtiyacımızı vurguluyor. Sıkılmak, bunalmak istemiyoruz. Saat 05:20 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak Dolunay, mali açıdan yaşanabilecek sıkıntıyı, sıkışıklığı işaret edebilir. Paraya ihtiyacınız olabilir. İş ortağınız, eşiniz veya başka biri sizi zor durumda bırakabilir. Vergi borcunuzu ödemeniz gerekebilir. Kredi başvurunuz geri çevrilebilir. Bunlar olasılıklar. Ancak bu Dolunayda önemli olan, sizin mali işlerinizi sağlamlaştırmanız, işlerinizi iyi takip etmeniz, kimseye kefil olmamanız, ödemeyeceğiniz bir borcun altına girmemenizdir. Mars-Kuzey düğümünün Dolunayla örtüşmesi, mali açıdan dikkatli olmak, tutumlu yaşamak, bütçeniz çerçevesinde hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor. Merkür-Uranüs görünümü ise, akıllıca bir düzenleme ve hesaplamayla yaşanan bu sıkışıklığın sürpriz bir şekilde aşılabileceğinizin işaretçisidir.

6-12 Temmuz arası: 6 Temmuz tarihindeki görünüm, maddi ve manevi değerlerinize, güvencenize, geleceğinize fazlasıyla önem verebilirsiniz. Yeteneklerinizi öne çıkararak parasal açıdan kendinizi garanti altına alma isteğiniz fazlasıyla yüksek. Ancak burada dikkat edilecek nokta, ilişkide bulunduğunuz partnerinize- iş ortaklığı yaptığınız kişiler veyahut da taahhüt altına girdiğiniz işlere dikkat etmenizdir. Sakin ve gayet bilinçli bir şekilde paraya bakış açınızı ve çıkarlarınızı iyice gözden geçiriniz.

8-23 Temmuz Merkür-Yengeç burcunda geçişini sürdürecek. Parasal açıdan güven içinde yaşamak isteğimiz öne çıkıyor. Genel olarak zihnimiz, hem geçmiş hem de gelecek meseleleriyle dolu olacak. Hayatımızı garanti altına alabilecek şekilde para kazanmak, paramızı değerlendirmek isteyeceğiz.   Eskiye dair meseleler, yuvanızla ilgili işler, kişisel ihtiyaçlarınız gündem maddenizde ilk sırayı alacak. Ev sahibi olmayı düşüneceğiz. Üç beş kuruşumuz bir kenarımızda olsun isteyeceğiz. Eğer cüzdanımız dolu değilse, rahat etmeyeceğiz. Merkür-Yengeç burcunda zihnin yavaşlamasını, meselelerin hassasiyetle ele alınmasını sağlar. Aile, eş desteği, güvenli bir iş gayet kıymetli hale gelir. Hissi davranabiliriz.

9 Temmuz tarihinde, parasal kazancınızla alakalı konularda ve mesleki anlamda hem kendi arzularınızı hem de başkalarının taleplerini değerlendirme imkanı bulursunuz. Ben şunu istiyorum, onlar da bunu düşünüyorlar, şimdi bencil davranmadan kararımı vermeliyim tarzında hareket edebilirsiniz. Eğer aynı iş yerinde çalıştığınız kişiler veya birlikte hareket ettiğiniz insanlar varsa, onlarla el birliğinde bulunarak arzularınızı patron veya yönetici konumunda kişilere birlikte iletebilirsiniz. Bu bir güç birliği anlamına gelir.

13-19 Temmuz arası: 13 Temmuz tarihindeki Güneş-Uranüs zorlu görünümü hem hedefinizi gerçekleştirmek hem de parasal açıdan kendinizi güvence altına almak arzunuzdur. Bu ihtiyaç doğal olarak gönlünüzden geçtiği bir alanda söz sahibi olmanız veya içinizden geldiği gibi hareket etmeniz şeklinde gerçekleşirse keyfinize diyecek yoktur.

13 Temmuz tarihindeki, Merkür-Neptün görünümü, parasal ve mesleki konulardaki vizyon arayışınızı yükselticidir. Ancak kişi bu etki altında kazancını bilmek, toplum içindeki yerini sağlamlaştırmak ve ilerisi adına güven içinde yaşamak ister. Eğer hayallerine uygun şekilde gelişmeler olursa keyfine diyecek yoktur. Fakat tam tersine içinde bulunduğu durum, belirsizlik içeriyor veya güven uyandırmıyorsa hassasiyet duyulması doğaldır. Aklınız tümüyle paraya endeksli ve geçmişte yaşanan zorlu tecrübelere takılı gibidir. Para eşittir huzur diye düşünülür.

16 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Yeniay, iki önemli görünümle örtüşüyor. İlki Merkür-Pluto karşıtlığıdır. Sizin parasal konuları bu Yeniayda, gerçekçi bir şekilde ele almanız gerekiyor. Karşınıza reddedilmeyecek güzellikte bir fırsat çıkabilir. Mali açıdan rahatlatıcı gibi durabilir. Ancak gerçekten böyle mi acaba, buna bakmak lazım. Kazanç getirici işlere ihtiyacınız var. Belki bir yatırımda bulunmak, çoğaltmak, bir ev borcuna girmek veya bir iş ortaklığı kurmak istiyorsunuz. O zaman kimlerle iş yaptığınıza dikkat ediniz. Satın almak istediğiniz yerin bedeli, değeri hakkında araştırma yapınız. İkinci görünüm, Merkür-Mars kavuşumudur. Bu da gösteriyor ki, harekete geçme arzumuz bir hayli yüksek. Ancak bir o kadar da kafamız karışık. Madem böyle gelin o zaman, paranızı risk altına alabilecek bir karar vermeden önce bir daha düşünün. Uzun vadede olumlu ve her olasılık göze alındığında faydalı ise gerçekleştirin. Yatırım uzmanlarına danışın, piyasanın durumuna bir bakın.

20-31 Temmuz arası: 25 Temmuz-31 Temmuz tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda gerileyecek. Bu dönemde ailevi ilişkilerinizi analiz sürecidir. Eşler arasında, anne-baba ve çocuklar arasındaki sevgi alışverişinin ele alınması yararlıdır. Eleştirmek, kusur bulmak ne kadar yanlış ise, sürekli vericilik, sürekli didinmek de bir o kadar yanlış olur. Bu dönemde genelde aşırı titiz davranılır. Bu tüm aile için geçerlidir veya aile fertlerinden birinde daha fazla görülür. Bunun da ayarını bilmekte yarar var. Kiralama, satış, alış gibi emlak işlerinde beklemede kalınması iyi olur. Eğer daha önce taşınılmışsa, bu dönemde düzenlemek, yerli yerine koymak, bundan tatmin olmak biraz güçleşir. Geri hareket sonrası tekrar bir düzenlemede bulunursunuz. Tamirat, bakım onarım gibi işler için uygundur.

TEMMUZ Ayı Astroloji Takviminiz

 • Pozitif Enerjili Günler                    : 4-8-9-12-13-17-18-22-23-31
 • Zayıf Enerjili Günler                       : 6-19-20-27-28
 • Aşkta En Şanslı Günler                   : 22-23
 • Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 14-15
 • Yeniay : 12-13-14
 • (Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
 • Dolunay : 1-26-27-28

(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

45 Yorum

 1. bazi seyler oluyorki yildizlar bile yanilabiliyor hayat cok sikici cok hain insanlar birbirlerini arkadan vurmayi alcaltmayi cok seviyorlar

 2. süper….gidişat doğru…gerçi aşk için bekleyeceğim..daha bir gelişme veya bir cesaret gremedik x adamda:)

 3. mutlumutsuz Reply

  cok karartıcı ınsanın yasama umudunu alıp götürüyor bu fal.

 4. çok karamsarrrr, ınsan ıkızler burcu olduguna lanet edesı gelıyor.

 5. doğruluk payı var her ayı takip ediyorum zaten kaç yıldır ikizler burcu aşksız ve sıkıntı içinde..aslında çok güzel bi burç kadın olsun erkek olsun en çekici burç ama bi mucixe bekliyoruz hala 2012 harika geçsin hep aşk gelsin ve hiç gitmesin..inşallah..

 6. ergül topcu Reply

  ikizler burcuyum yükselenim oğlak her ay takip ediyorum yıllardır ne ölüyorum ne diriliyorum bazan tutuyor

 7. ben çok mutluyum bazı şeyleri doğru söylüyor yaza düğünüm var

 8. uzun zamandir bu kadar guzel bisey okumamistim 🙂 zaten mayistan cok bi beklentim vardi,simdi 20. mayis ve sonrasini iple cekicem,
  bu super oldu 🙂 yazanin ellerine saglik 🙂

 9. gerçekten erkek arkadaşımı ailemle tanıştırdım ben bu ay

 10. herşey ikizler burcu temmuz yorumu gibi güzel olsun,sıkı dur aşkkk geliyorum:)

 11. ayinşallah huzura kavuşuruz ya nedir benm çektiğim artık yeter

 12. ınsallah yazılanlar gıbı olur cok sıkıldım artık cok bunaldım kara bulutlar gıtsın artık uzerımden

 13. abi kim yaziyo bunlari ya,nerden biliyorsunuz ne isle ugrastigimi ne yapmak istedigimi vallaha helal olsun,ermis bunlar ermis,

 14. ya gercekten benim ki hepsi dogru bu ayki ben bundan sonra bu yuksek topuklar burc yorumlarini takip edecem arkadaslar

 15. bencede artık bende mutlu olmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmm…..

 16. yalnız yıldız^^^+ Reply

  bencede yaa bende mutlu olmak istiyrm inş doğru çıkar……..

 17. hep yanlış bişe olacağı yok her zamanki gibi sona gelince olmayacak eminim.. bankadayım yalan değil çok rahat bi işe başladım bu ay maaşda ii ama huzurum yok arkadaş oturmaktan sıkıldım

 18. dün itibari ile kız arkadaşımdan ayrıldım gerçekden yolları ayırmanın eşiğindeyiz keşke bu doğru çıkmasaydı…

 19. doğru ya hepsi günlük burçtada doğru çıktı ya offf:(

 20. FALIM NEYSE ONU GÖRMÜŞ .DİYECEK BİŞİYİM YOK BİRAZ MORELİM BOZULDU HEPSİ BU AMA FAL DİYİP GEÇİCEM

 21. arkadaşım bana birini ayarlamıştı zaten 11 aralıkta gerçekten bir teklif alabilirim

 22. zafer çon Reply

  ben ikizlerim ama hiçbir cümlesi doğru çıkmadı şimdiye kadar

 23. ikizler burcuyum ayın ilk yarısında sakarlıklara düşmelere ayak incinmelerine dikkat diyorsunuz ve ben ayın ilk yarısında düştüm ayağım alçıda oturuyorum 🙁

 24. Hıc bır sey dogru degıl alakası bıle yoook ama bısey dıyemem:>

 25. Alina 300 Altın paylaşıyor! Reply

  ya hayat sadece fal bakmakile geciyor yoruldum artık

 26. demekki çok işimiz var hiç bişeye vakit ayıramayacağız 🙂

 27. eskiden burcumu okuyunca bişeyler anlıyordum,şimdi o açı bu gezegen..hiç zevki kalmadı burç yorumu okumanın,biraz daha halka inin lütfen..:(

 28. nesrin ozturna Reply

  Ebru hanım dert etmeyin kendinize..Siz söyleyin açısız gezegensiz yapayım yorumunuzu 🙂

Bir Yorum Bırakın