Haftalık burç yorumları: 23- 29 Kasım

burclara-gore-diyet

23- 29 Kasım haftalık burç yorumları, Astrolog Neşe Erden tarafından hazırlandı. 23- 29 Kasım 2015 haftasında sizi neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz? Hepsi ve daha fazlası Yüksek Topuklar haftalık burç yorumlarında yazıyor, hemen okuyun!

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar, haftanın ilk günü güzel enerjilerle adım atıyorsunuz. Yeni biriyle tanışmak, aşık olacağınız kişiyle karşılaşmak gibi bir etkinin olduğunu bilerek, karşılaştığınız yeni insanlara biraz daha alıcı gözle bakabilirsiniz. Uranüs ve Venüs sizin için çalışıyor bekar Koçlar. Diğer yandan bu hafta karşınıza uzak mesafeler, farklı kültürler veya yurtdışı bağlantılı bazı işler çıkabilir. Ciddi düşünmenizi, iyi araştırmanızı ve şartları iyi öğrenmenizi tavsiye ederim. Perşembe günü İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sizin burcunuza etkisi ise, iletişim, kısa yolculuklar, kardeşler satış konularının gündeme gelmesi anlamı taşıyor. Pazar günü kendinizi biraz endişeli hissedebilirsiniz. Ancak kendinizi güvende hissettiğiniz yerlerden uzaklaşmanız ve bazen risk almanız gerektiğini unutmayın.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Boğa Burcu:

Sevgili Boğalar, haftaya güzel enerjilerle adım atıyorsunuz. İş hayatınızdan, günlük çalışma hayatınızdan biriyle aranızda bazı güzel enerjiler olduğunu, hatta aşka dönüşebilecek bir adım atabileceğinizi bilmenizde yarar var. Uranüs’ün asi, şaşırtıcı tavrı, sizi bir aşkın içine sürükleyebilir. Hafta ortasında kendinizi Neptün yüzünden mali konularda biraz endişeli hissedebilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcunda yaşanacak Dolunay, size mali konularda büyük stres getiriyor. Kazandığınız parayı harcamamanız ve sıkı tutmanız gerektiğini unutmayın. Bu hafta para size her zamankinden daha çok lazım olabilir. Mali istikrar konusunda daha doğru bir tutum sergilemeniz gerekebilir. Hafta sonunda da kendinizi biraz endişeli hissedebilirsiniz. Bazı olaylardan ders almakta yarar var diyebilirim.

İkizler Burcu:

Sevgili ikizler, bu hafta başında Venüs aşkın gücünü ortaya koyarcasına, tüm evrene güzel enerjiler yolluyor. Siz de bundan payınıza düşeni alabilecek kadar şansa sahipsiniz. Hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda yaratıcı düşüncelerin açığa çıkması, özgün fikirlere ihtiyaç duyan İkizler için çok verimli bir gün olacaktır. Salı günü haberleşme konusunda bazı yavaşlamalar var. Çarşamba günü ise, idealist düşünceleriniz yüzünden kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz. Perşembe günü burcunuzda yaşanacak Dolunay, yanlış anlaşılmalara ve iletişim sorunlarına neden olabilir. Kendinizi rencide olmuş, kırılmış hissedebilirsiniz. Ancak bu durumu fazla kişiselleştirmeden, olayların arka planında neler yaşandığına dikkat etmenizde yarar var. Hafta sonu ilişki sorunlarıyla uğraşmanız gerekebilir.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeçler, Yeni haftaya Venüs’ün destekleyici enerjisiyle adım atıyorsunuz. Aile, gayrimenkul, mülk, ev yaşamı, ev sahibi olmak, ev yerleştirmek veya değiştirmek gibi pek çok konuda size diplomatik ilişkiler ve sanatsal bir bakış açısı sağlayan bu enerjiyle, kendinizi güçlü ve mutlu hissedebilirsiniz. Ancak evinizi güzelleştirmek için bazı pahalı mallar satın almak konusunda acele etmemenizi öneririm. Salı günü işlerle ilgili bazı gergin durumlar olabilir. Satürn ve Neptün’ün kuvvetli açıları özellikle sağlık ve gündelik iş temposu konusunda size uyarıda bulunuyor. Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek Dolunay yüzünden, kendinizi gereğin, stresli ve mutsuz hissedebilirsiniz. Hayatınızdaki gizliliği muhafaza etmek, yaşamınızı daha kendinize özel olarak saklamak isteğiniz artabilir. Hafta sonu aklınızı kurcalayan konuların cevaplarına saha sakin kalarak yanıt bulabilirsiniz.

balik-kapak

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar, bu haftaya güzel enerjilerle adım atıyorsunuz. İlişkiler, sanat ve aşkı temsil eden Venüs’ün gücü, sizin 3.eviniz olan kısa geziler, iletişim, kardeş ilişkileri, akrabalar gibi konuları içine alan bölgede etkisini gösterecek. Yeni müşterilerle karşılaşabilir, kısa yolculuklar sayesinde yeni iletişim kanalları bulabilirsiniz. Hafta ortasında ilgi odağınız iş, ev hayatı, çocuklar ve yatırımlar gibi konulara yönelebilir. Perşembe günü İkizler burcunda yaşanacak Dolunay, dostluklar, sosyal ilişkiler, arkadaş grupları, büyük toplantılar gibi alanda etkisini gösteriyor. Ancak böyle ortamlarda duygusal tepkiler gösteriyor olabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Olaylara daha ani tepkiler gösterebilirsiniz.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Başak Burcu:

Sevgili Başaklar, haftaya güzel bir giriş yapıyorsunuz. Venüs’ten gelen destekle, beklenmedik mali bir güç desteğiyle ilgili teklif alabilirsiniz. Şaşırtıcı Uranüs, yeni ve heyecan verici mali imkanlar konusunda size hafta başında destek veriyor. Hafta ortasına doğru, ev ve aile konularında bazı kritik kararlar almanız gerekebilir. Her ne kadar Merkür size destek veriyor olsa da, kendinizi karışık düşünceler içinde bulabilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcunda Dolunay oluşacak. Kariyer evinizde etkili olacak bu Dolunay, iş çevresi, kariyer planı, gibi konularda biraz sert açılara sahiptir. Sizi karamsar bir düşünce bulutuna itebilir. Bu yüzden olayları daha sağlıklı ve soğukkanlı karşılamanızı öneririm. Pazar günü son birkaç günün konularını kendi içinizde iyileştirmek, olaylarla yüzleşerek, yeni bir yön tayin etmek için uygun bir zaman olacaktır..

Terazi Burcu:

Sevgili Teraziler, Pazartesi günü Venüs, sizin için güzel gelişmeler getiriyor çünkü ani gelişen bir ilişki, aşk veya dostluğun temellerini atabilirsiniz. İmajınızı, enerjinizi ve dış görünüşünüzü kaplayan sihirli bir pırıltıyla taçlanıyorsunuz. Salı günü ise ciddi toplantılar, yazma, öğrenme, bilgi toplama gibi işler gündeme gelebilir. Hafta ortasında her şeyi kontrol etme isteğiniz artabilir. Endişeler yüzünden, yaptıklarınızı, işlerinizi iki kere kontrol etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Perşembe günü ikizler burcunda yaşanacak Dolunay, uzun mesafe seyahatleri, pazarlama, yüksek öğrenim, dini ve felsefi inançlar gibi alanlarda etkili olacaktır. Bu konuların yoğunlaştığını görebilirsiniz. İçiten içe korktuğunuz şeylerle yüzleşmek en iyi çözüm olacaktır.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler, pazartesi gününe güçlü, diplomatik ve çekici Venüs enerjisiyle başlıyorsunuz. Hayatınıza yeni insanlar dahil olabilir. Farklı sosyal çevreler ve gruplardan oluşacak bu insanlardan değişik destekler görmeniz mümkündür. Farklı fikirler ve gelişmeler, sizin arkanızdan gelişebilecek bazı olaylarla güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Hafta ortasında Merkür ve Satürn yüzünden, olayları kontrol altına almak isteğiniz artabilir. Özellikle mali konularda fazla sert ve bencil bir tutum sergileyebilirsiniz. Para ile ilgili endişeleriniz sizi takıntılı biri haline getirebilir. Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek Dolunay, mali yükümlülükler, ortaklaşa işler, vergi ve benzeri konularda tetiklemeye başlayacaktır. Bazı aciliyetlerin ortaya çıktığını fark edebilirsiniz. Anksiyete ve duygusal tepkiler göstermek, korku ve kaygıların tetiklenmesi gibi durumlar ortaya çıkabilir. Pazar günü son günlerin olaylarını daha net biçimde ortaya koyan, daha akılcı çözümler bulmak mümkün olacaktır.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Yay Burcu:

Sevgili Yaylar, haftaya Venüs’ün güzel etkisiyle adım atıyorsunuz. Yeni dostluklar, yeni aşklar, yeni arkadaşlıklar veya arkadaş olduğunuz kişilerle ilişkinin biçimini değiştirecek bazı iletişimler içine girebilirsiniz. Ani gelişmeler, şaşırtabilir, düşündürür, heyecan verici dostluklar ve ilişkiler ortaya çıkabilir. İşbirliğine hazır olduğunuz takdirde yeni projeler, yeni yaratıcı olaylar gündeme gelebilir. Salı günü Merkür ve Yay ciddi konuların gündeme geleceğini ve sorumluluk beklentisi içinde hareket etmeniz gerektiğinin sinyallerini verecektir. Perşembe günü İkizler burcunda Dolunay yaşanacak. Ortaklık, sözleşmeler, evlilik gibi konularda bazı karışıklıklar meydana gelmesi mümkün olabilir. Aklınızda bazı sorular oluşması, bazı şeylerin yeni gelişmesi, tanımadığınız şart ve ortamlara ayak uydurmanın zorlukları gibi sıkıntılar oluşabilir. Ne yönde ilerleyeceğinizi, nasıl tavır takınacağınızı fark etmeniz ve anlamınız zaman alabilir. Pazar günü olaylara karşı daha rahat ve gelişmiş bir bakış açısı yakalamanız mümkün olabilecektir.

kova-kadini-kapak

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlaklar, haftaya kariyer konularında etkili olacak harika bir enerjiyle adım atıyorsunuz. Yaratıcı düşünce, özgün fikirler ve yenilikçi bir bakış açısıyla gelecek bu enerji, belki de yeni bir teklifin ayak sesi olabilir. Kariyer alanında heyecanlı, sürprizlerle dolu bir zamana yaklaştığınızı bilerek ilerlemenizde yarar var. Perşembe günü ikizler burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Sizin için gündelik işleriniz, sağlık gibi alanlarda önem kazanacak bu enerji, kendinizi bitkin ve yorgun hissetmenize, stresli bir zaman dilimi yaşamanıza neden olabilir. Bazı kritik kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Aslında bazı şeylerin hayatımızda bir ders niteliği taşıdığı gerçeğini unutmazsak, bu oluşumun da bize önemli bir ders vereceğini görebiliriz. Pazar günü, güvensizlik duygusunu ve karamsarlığı üstünüzden atarak, kaygılardan uzak hareket etmenizde yarar var. Uzun vadeli düşünmeye çalışın derim.

Kova Burcu:

Sevgili Kovalar, haftaya güzel enerjilerle adım atıyorsunuz. Uzun yolculuklar, yükseköğrenim, maneviyat, felsefe, din, yayıncılık, reklam gibi alanlarda şaşırtıcı ve güzel gelişmeler olabilir. Seyahat sırasında biriyle karşılaşabilirsiniz. Yayıncılık ve reklam konusunda büyük destek alabileceğiniz yaratıcı bir fikir bulabilirsiniz. Özgün, yenilikçi ve mükemmel bir zaman içinde olacaksınız. Satürn ve Neptün, birbirlerine karşı etkileşim içindeler ve size de arkadaşlıklar konusunda fazla endişeli düşünceler içinde olmamanız gerektiği yönünde bir ikazda bulunmam gerekiyor. Perşembe günü ikizler burcunda oluşacak Dolunay, duygusal ilişkiler, çocuklarla iletişim ve eğlence alanında size bazı engeller getirebilir. Siz hiçbir şeyle uğraşmak istemeseniz de, gelecekle ilgili endişeler aklınızı kurcalayabilir. Siz yine de mutlu şeylere odaklanmaya çalışın. Pazar günü geçtiğimiz birkaç günü muhasebesini yapmak isteyebilirsiniz. İçgörünün zayıf ve güvensizliğin temelde olacağı fikirlerle hareket etmemelisiniz.

Balık Burcu:

Sevgili Balıklar, haftaya mali yükümlülükler, ortaklaşa girişimler, cinsellik ve resmi kurumlarla olan işler açısından güzel gelişmelerle adım atacaksınız. Bir dostluğun platonik bir ilişkiye dönüşmesi, beklenmedik ve heyecan verici bir ilişkinin bir anda ortaya çıkması söz konusu olabilir. Salı günü kariyerinizle ilgili bazı gelişmeler meydana gelebilir. Daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Perşembe günü İkizler burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Her şeyden uzaklaşıp eve sığınmak ve kendinizi olaylardan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Ev içinde de yanlış anlaşılmaların olabileceğini unutmayın. Pazar günü duygusal korkularınızın yükselebileceğini bilin ve onları geri plana iterek, siz daha güzel ve güvenli planları kurmaya çabalayın. Gelecek günlerin güzel hedeflerini kurmak büyük önem taşıyacaktır.

Burç görselleri için Mustafa Soydan’a teşekkür ederiz!

nese-erden-imzasi

 

Astrolog Neşe Erden’i Instagram’dan takip etmek için: https://instagram.com/astrologneseerden/

6 Eylül 2015, Pazar
loading...

YORUM YOK

Yorum Yap