Haftalık burç yorumları: 25-31 Mayıs 2015

haftalik-burclar-2015

Haftalık burç yorumları, Astrolog Neşe Erden tarafından hazırlandı. 25 Mayıs 2015 haftasında sizi neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz? Hepsi ve daha fazlası Yüksek Topuklar haftalık burç yorumlarında yazıyor, hemen okuyun!

25-31 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, Mars’ın canlandıran enerjisi size bazı olumlu etkiler getiriyor. Fikirlerinizi, yaratıcılığınızı satabilir, projelerinizi sunabilirsiniz. Oldukça iddialı ve kışkırtıcı bir iletişim gücüne sahip olacağınız bu hafta, fikir ve inançlarınızın güçlü savunucusu olarak, çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Ancak hafta boyunca kesici alet, makine, araç gibi dikkat dağınıklığında tehlike arz edecek aletlere karşı dikkatli olun. Yaralanmalara açıksınız. Pazartesi günü ev ve aile konularında ani gelişmeler, Çarşamba iletişim, dostluklar, organizasyonlar, sosyal gruplar etkili olacak. Cuma günü ise yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız, konuşurken iyi düşünün derim.

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, para evinizde Mars etkisi sürüyor ve para kazanmak için daha fazla enerjiniz ve isteğiniz olsa da, değerlerinizi savunmak ve imajınızı korumak isteğiniz de büyüyor. Ancak yeni para kazanma olasılıkları ortaya çıkabilir. Mülkiyet konularında bazı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Satın alma dürtünüz çok yüksek olacaktır, lütfen bu dönemde, gereksiz şeyler satın almaktan uzak durun. Ayrıca kredi kullanmak gibi durumlara asla yaklaşmamalısınız. Pazartesi günü arkadaşlıklar, evde ani gelişmeler, Çarşamba günü aniden yeni birinin ilgisiyle karşılaşmak, cinsel çekim yaşamak, Cuma günü ise para konularında bazı sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

İkizler burcu

Sevgili İkizler, kariyer planları ve iş hayatınızla ilgili hedeflerinizde heyecanınız ve enerjinizin yüksek olacağı bir haftadasınız. Girişimci gücünüz yüksek ve dünyaya kendinizden bir iz bırakmak arzusu içindesiniz. Aslında bu enerji biraz hırçın ve kolay öfkelenmeye müsait bir enerjidir ancak bunu doğru biçimde kullanmayı ve yönlendirmeyi bilirseniz, kazançlı çıkabilirsiniz. Saldırgan tutumlardan kaçının. Hayatın sorumluluğunu alın ve atılgan olun. Ancak sakarlıklara, özellikle baş ve yüz bölgesindeki kazalara karşı dikkatli ve temkinli olun. Pazartesi günü biraz savurgan davranabilirsiniz. Çarşamba günü taahhüt vermekten, imza atmaktan ve söz vermekten kaçının. Cuma günü kariyer açısından zorlu geçecek.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, bu hafta boyunca bilinçaltınızda hareketini sürdürecek Mars enerjisi, olayları farklı bakış açılarıyla değerlendirmeniz anlamı taşıyor. Bu aslında kötü bir şey değil. Bugüne kadar bakmadığınız biçimde, farklı bir yönden görmek, değişim çözümler ve yaratıcı fikirler geliştirmeniz açısından işinize yarayacaktır. Ancak bu hafta uykusuzluk sorunu yaşayabilirsiniz. Sezgileriniz güçlenir. Rüyalarınızda bazı işaretler veya cevaplar bulabilirsiniz. Pazartesi günü yeni biriyle karşılaşabilir, yeni bir dostluğa adım atabilirsiniz. Çarşamba günü mali konular öne çıkabilir. Cuma günü enerjiler biraz güçsüz ve sizi tembellik yapmaya itebilir.

 

burclara-gore-diyet

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar, bu hafta grup faaliyetleri açısından yoğun günler var. Sosyal bir haftaya adım atıyorsunuz. Ne yapmak isteğinizi biliyor, planlarınızı rahat biçimde açıklıyorsunuz. Ancak olaylara fazlasıyla hakim olma isteğiniz, egonuzun biraz yükselmesi, davranışlarınıza yansıyacağı için, çevrenizdekiler bundan biraz rahatsızlık duyabilirler, ilişkilerinizi iyi ayarlayın derim. Özel hayatınızda da benzer sıkıntılar baş gösterebilir. İletişim biçiminize dikkat etmenizi öneririm. Pazartesi günü Venüs, para kazanmanız için yeni bazı yollar ortaya çıkarabilir. Çarşamba günü yanlış anlamalara dikkat! Cuma günü aşırı idealist düşünmekten ve konuşmaktan kaçının.

Başak Burcu:

Sevgili Başaklar, Mars profesyonel anlamda, kariyer planlarında etkili olan alanda seyrini sürdürüyor. Farklı planlar yaratmak, değişik bir yol haritası çizmek ve o yoldan gitmek isteğiniz artabilir. Serbest meslek sahibi kişiler için bu olumlu bir yön vericidir ancak bir şeye adım atmanız için öncelikle Mars geri hareketinin bitmesini beklemelisiniz ki, bu da Haziran ortasından sonrayı gösteriyor. Enerjinizi araştırma yapmak, üretmek ve bilgi toplamak için harcayın. Pazartesi günü arkadaşlık ilişkileri, sosyal gruplarla görüşme gibi kalabalık alanlarda, şaşırtıcı dostluklar olabilir. Çarşamba günü yeni fikirler geliştirebilir ve kariyer planınızı bir daha kontrol edebilirsiniz. Cuma günü ise, zam istemek, talepte bulunmak, bazı lüks ihtiyaçları talep etmek için uygun değil. Aklınızdan geçse bile adım atmayın derim.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Terazi Burcu:

Sevgili Teraziler, bu hafta oldukça enerjik ve cesur hissedebilirsiniz. İçinizdeki maceracı kişilik ortaya çıkar. Kendinizi biraz heyecanlı olayların ortasına atmak, tehlikeli sporlar yapmak, yarışa girmek gibi adrenalin içeren şeylere istekli bulabilirsiniz. Aslında faaliyet alanlarınızı yükseltmek için, seyahat ve yeni konular gündeme gelebilir ve isteklerinizi bu alanda da karşılayabilirsiniz. Pazartesi biraz agresif olmakla beraber yeni fikirler gündeme gelebilir. Çarşamba günü mali konular ve aile konuları öne çıkıyor. Cuma günü kendinizi ifade etmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Toplantılarda lider olmak, sunum yapmak, topluluk önünde konuşmak, size yorucu gelebilir.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler, bu hafta Mars enerjisi size cinsellik ve samimiyet içeren bir coşku getirecektir. Ancak aynı enerjinin olumsuz etkisi ise, ortaklaşa düzenlenen mülkiyet ve para ile ilgili ego çatışmalarına sürüklemesidir. Değerler ve mal üzerinde çatışmalar yaşanması mümkün görünüyor. Bu bir tür kriz veya bitiş getirebilir. Eğer bu dönemde stratejik bir eylem planı geliştiremezseniz, ihtiyacınız olan desteği bulmakta zorlanabilirsiniz. Pazartesi günü uzak mesafe seyahatleri ve kültürleri konuları gündeme gelebilir. Çarşamba günü ve cinselliğin ve tutkuların yoğun olabileceği bir gündür. Cuma günü ise, eski konuların gündeme gelmesi söz konusu olabilir.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Yay Burcu:

Sevgili yaylar, Mars ortaklıklar evinizde etkisi edeceğinden, evlilik veya iş ortaklığınızda ego çatışmalarından uzak durmaya çalışın. İşbirliğine açık olmanız size farklı bir etki getirecektir. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bunu talep edin ve istemekten çekinmeyin. Duygusal ilişkiler bu enerji altında genellikle canlı ve hızlı olur. Hem bazı uyumsuzlukları yakalarsınız, hem tutkularınız artarak kendi içinizde çelişkiye neden olabilir. Bu dönem sizin kişisel gelişiminizin yükseldiği ve kendinize odaklanmanız gereken bir dönemdir. Dış konularla, bu değerli enerjiyi harcamayın. Pazartesi ve Çarşamba günleri, rekabetçi meslektaşlar ile uğraşmak, piyasadan bilgi toplamak gündeme gelebilir. Cuma ve Pazar günü ise, romantik enerjiler var.

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlaklar, bu haftaya Mars’ın canlılık ve enerji veren gücüyle adım atıyorsunuz. Günlük işlerinizi hızla halledebilirsiniz. Belki her zamankinden daha fazla yük omuzlarınıza binebilir. Kendinize sağlık taraması yaptırmak için harika bir zamandasınız. Bütün kontrollerinizi yaptırın derim. Ortak işler yapmak, grup çalışmaları bu hafta sizin için sıkıntı verici olabilir. Kendinizi başkalarıyla çalışırken huysuz ve sıkıntılı hissedebilirsiniz. Enerjinizi sportif aktivitelere yönlendirin derim. Ancak ateş ve enfeksiyonlara karşı tedbirli olun. Pazartesi günü toplantılarınız ertelenebilir, ani gelişmeler olabilir. Çarşamba günü yeni biriyle tanışabilir ve güzel bir dostluğun başlangıcı için adım atabilirsiniz.  Cuma günü kendinizi biraz bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Vitamin takviyesi alın.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Kova Burcu:

Sevgili Kovalar, bu haftanın gündeminde romantik ilişkiler, çocuklar, hobileriniz, spor faaliyetleri yer alacaktır. Yaratıcı gücünüz, kendinizi ifade etme yeteneğiniz yükselebilir ve aşk hayatınızı da bir adım yukarı taşımak isteyebilirsiniz. Aşkınızı da bir oyun haline getirip, yaşamın geneline yaymak istersiniz. Bu arada kumar gibi oyunlar size cazip gelebilir. Bu hafta enerjiniz yüksek, canlı ve tutkulusunuz. Ancak benzer enerjiyi çevrenizde göremezseniz, agresif ve biraz çatışmacı bir tutum sergilemeniz mümkün olabilir. Pazartesi günlük ve rutin işlerinizi keyifle yaparsınız. Çarşamba yeni bir iş arkadaşı veya yeni bir dostluğun başlangıcı söz konusu olabilir. Cuma günü flört etmek isteğiniz, cinsel tutkunuz artabilir ancak karşılık bulamayabilirsiniz.

Balık burcu haftalık yorum

Sevgili Balıklar, bu hafta evinizle uğraşmak, ailenizle zaman geçirmek, kendinizi koruyacak önlemler almak, dekorasyon yapmak, aile aktivitelerine katılmak gibi konularla uğraşabilirsiniz. Ev onarımı, yenileme, ev alma gibi ihtiyaçlarınız ortaya çıkabilir. Bu dönemde kendinizi oldukça huysuz hissedebilirsiniz. Kariyer konularında bazı muhalif enerjiler var. Sizi engelleyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. Eskiden kalma duygusal kızgınlıklar gündeme gelebilir. Pazartesi günü evde arkadaşlarınızı ağırlamak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü karmaşık ve sıkıntılı enerjiler var. Aile üyeleri içinde bazı konuşmalar duyabilirsiniz. Cuma günü ise, yanlış anlaşılmalar ve konuşmalara karşı dikkatli olun derim.

nese-erden-imzasi

 

Astrolog Neşe Erden’i Instagram’dan takip etmek için: https://instagram

6 Mayıs 2015, Çarşamba
loading...

YORUM YOK

Yorum Yap