Haftalık burç yorumları: 20-26 Nisan 2015

balik-detay

Haftalık burç yorumları, Astrolog Neşe Erden tarafından hazırlandı. 20 Nisan 2015 haftasında sizi neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz? Hepsi ve daha fazlası Yüksek Topuklar haftalık burç yorumlarında yazıyor, hemen okuyun!

Koç Burcu haftalık yorum

Etrafınıza ışık saçacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz. Ateşli Koç enerjisi, Yeniay etkisiyle, cinsel cazibesini, çekiciliğini bütün hafta boyunca hissettirecek. 20 Nisan tarihinde etkisini gösterecek olan Güneş, sizin para kazanma evinizde etkisini gösteriyor. Bunun anlamı ise, hesabınıza, mali tablonuza dikkat etmeniz gerektiğidir. Salı günü işinizle ilgili bir sunum hazırlamak, performans göstermek gibi işler için iyi bir gündür. 22 Nisan Çarşamba günü Venüs-Jüpiter güzel ve eğlenceli bir ticari gün geçirmenizi sağlar ancak karlı olması pek beklenemez. Ayrıca Koç burçları için bu hafta yeni biriyle tanışmak, hızla başlayan bir ilişkiye adım atmak mümkündür. Hafta sonu ise Ay Aslan etkisiyle güzel zaman geçirebilirsiniz. Alışveriş, seyahat, spa, kendine zaman ayırmak ve kendinizi şımartacak aktiviteler yapmak, dışarıda yemek gibi değişik etkinlikler için ideal bir zamandır.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Boğa Burcu haftalık yorum

Pazartesi gününden itibaren yeni planlar yapmak, yeni projelere başlamak, yeni bir kursa gitmek, mesleğinizle ilgili bir faaliyete katılmak gibi tüm etkinlikler için iyi bir zamandır. Bu enerjiyle başladığınız yeni işlerde hem süreklilik açısından rahat edersiniz, hem sonuçlarını olumlu almak daha kolaydır. Salı günü eksik kalan işleri tamamlamak, organizasyon ve düzenleme yapmak için iyi bir gün. 22 Nisan tarihi ise, Jüpiter’in size hediye ettiği çok özel tarihlerden biridir. Ev, aile konularında bazı sorunların çözülmesi için muhteşem enerjiler var. Ev alımı, mobilya almak, mal almak gibi önemli işleri halledebilirsiniz. Venüs ve Uranüs desteğiyle devam eden enerji hafta sonu güzel zaman geçirmenizi sağlayabilir. Güzel bir hediye almak, bir çekilişte kazanmak gibi değişik sevindirici sürprizler yaşayabilirsiniz. Ayrıca sosyal açıdan güçlü bir hafta sonu olacaktır.

İkizler Burcu haftalık yorum

Uzun vadede değerlendirilecek kariyer hedefleri açısından büyük bir haftaya adım atıyorsunuz. Takım çalışmasına önem verin. Eğer yeni bir projeniz varsa veya ortak bir yatırıma girişmek istiyorsanız, bu hafta sizin için doğru olabilir. Yeniayın gücü arkanızda ve uzun vadeli hedefler evinizi etkiliyor. Eğer bir operasyona, ameliyata ihtiyacınız varsa, Salı günü bunun için oldukça uygun olacaktır. Banka işleri, girişim, üniversiteyle ilgili işler, miras ve avukatlıkla ilgili konular için de oldukça içi bir gün diyebilirim. Eğer imzalanacak bir sözleşme, bir teklif, bir anlaşma olacaksa, Çarşamba günü bunun için ideal bir gün diyebilirim. Ayrıca aşk konularında da bu günü değerlendirebilirsiniz. Yeni bir buluşma ayarlamayı düşünüyorsanız, bu tarihi dikkate alın derim. Venüs ve Uranüs şehvetli enerjisiyle bu hafta sonunu sizi şımartmaya ayırıyor. Organizasyon düzenleyebilir, arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz. Kısa bir seyahat veya büyük ve eğlenceli bir akşam yemeği organizasyonu için harika hafta sonu!

burclara-gore-diyet

Yengeç burcu haftalık yorum

Bu haftanın pek romantik geçeceği söylenemez. Yani mehtap, yıldızlar, mumlar gibi romantizm kokan unsurlar yok ama bu tutkunun olmadığı anlamına gelmiyor. 11.evinizde yer alan Mars ve Merkür, kendine güvenen, kararlı biri olmanızı sağlıyor. Ancak biraz daha agresifsiniz. Takım çalışması açısından oldukça iyi enerjiler veriyor. Özellikle Çarşamba günü bu enerjileri kullanabilirsiniz. Bir iş ortamında çok önemli tartışmaları aydınlatacak bilgiler verebilirsiniz. İş ortamındaki zayıflıkları tespit edip onları ortadan kaldırabilirsiniz. İş arkadaşlarınızı teşvik etmek ve profesyonel anlamda bilgece bir bakış açısı oluşturmak için güzel bir gün diyebilirim. Hafta sonu ise fuar, kongre, kalabalık ortamlara katılmak, arkadaş grupları gibi etkinliklerle gelişebilir. Venüs ve Uranüs’ün hediyelerinden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Aslan burcu haftalık yorum

Bu hafta Jüpiter sizin çevrenizi sarıyor ve size kişisel bir cazibe getiriyor. Daha sosyal, daha cömert ve daha popüler olabilirsiniz. Kendinize güveniniz yükselir ve iyi hissederek yeni haftaya adım atabilirsiniz. Çarşamba günü ise, yeni yüzlerle karşılaşabilir, eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bu günü ajandanıza altın bir gün olarak işaretleyin çünkü haftanın yıldızı olacak. İş hayatında destek görebileceğiniz, istediğiniz şeylerin kolayca yerine geldiği, düzen ve güncelleşme konularında değişimlerin olduğu bir enerjiye sahip olacaksınız. Kendinizle ilgili saç kesimi, kıyafet, koku seçimi gibi yenilikler yapacaksanız, bu enerjiyi kullanabilirsiniz. Ancak kariyer açısından tartışmaya da müsait bir enerji olduğu için, ateşli ve heyecanlı tavırlar gösterebileceğinizi unutmayın. Ancak hafta sonu Ay Aslan transitiyle romantik, mutlu ve keyif dolu bir hafta sonu sizi bekliyor. Aşkın şaşırtıcı ve eğlenceli halini yaşamaya hazır olun.

Başak burcu haftalık yorum

Hafta başında ödenmesi gereken faturalar, bazı vergi gibi resmi konulara yapılacak ödemeler ortaya çıkıp biraz sizi sıkabilir ancak Çarşamba günü harika enerjiler sayesinde nefes alacaksınız. Satıl ve pazarlama dahil tüm girişimlerin eşit derecede olumlu şansı var. Yeni fikirler, yeni kültürler, yeni iş projeleriyle ilgili seyahatler için oldukça verimli bir gündesiniz. Eğer doğru adımları atabilirseniz, profesyonel anlamda büyük değişimlerin kapısını açabilirsiniz. Cesur ve hızlı olduğunuz sürece avantajlısınız. Bazı inanılmaz fırsatlar ayağınıza kadar gelebilir. Sanatsal gelişimler de bu enerjiyle harekete geçer. Hafta sonu ise Ay Aslan enerjisiyle beraber yine şaşırtıcı gelişmeler hazır olun. Bonus enerjilerden biriyle baş başasınız. Güzel ve keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor.

Terazi burcu haftalık yorum

Geçen Cumartesi ortaklıklar, sözleşmeler, evlilik gibi konularda, yani temeli bir çeşit ortaklığa dayanan konularda sizin için bir kilitlenme olduysa, Pazartesi yine bu konuların gündeme gelmesi mümkün olabilir. Aynı zamanda yeni ortaklık ihtimalleri ve şans kapısının aralanması da mümkündür. Çarşamba günü Mars’ın biraz agresif bir enerjisi olduğunu bilerek hareket etmekte yarar var. Fiziksel ve cinse yönden zorlayıcı bir enerji etkisinde olabilirsiniz. Yeni biriyle karşılaşırsanız veya tanışırsanız, bu enerji altında karar vermemeye çalışın ve kendinizi ifade etmeniz sağlıklı olmayacağından, daha sonraya ertelemek iyi bir fikir olabilir. Ancak merak etmeyin hafta sonu enerjileri oldukça güzel ve size muhteşem güzellikte bir zaman geçirmeniz için fırsat sunuyor. Ay Aslan enerjisi partnerinizle güzel ve mutlu vakit geçirmenizi destekleyecektir.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Akrep burcu haftalık yorum

Hafta sonu oluşan Koç burcu yeni ayı, sizin 6.evinizde yer aldı ve iş hayatındaki bir grafiği etkilemeye başladı. Pazartesi itibariyle yeni ve heyecan verici tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Patronunuz size yeni bir iş önerebilir. Yeni bir iş kurma için farklı avantajlar yakalayabilirsiniz. Bunu düşünmek ve doğru gözlemleyebilmek için iyi bir zamandasınız. Çarşamba günü ise muhteşem bir enerjiyle size merhaba diyecek. Bir çeşit sözleşme, anlaşma veya teklif hayata geçebilir. Size çok para getiren bir iş anlaşmasına imza atıyor olabilirsiniz. Venüs 8.evinizde Jüpiter’le de güzel bir açı yapıyor ve beklenmedik bir sürpriz hazırlıyor. Hafta sonu ise haftanın genel enerjilerinin uyumunu bozmuyor ve size güzel enerjisiyle yine finans konularında haberler sağlıyor. Ekstra bir kazanç elde etmenizi sağlayabilir.

kova-kadini-kapak

Yay burcu haftalık yorum

Geçtiğimiz Cumartesi oluşan Yeniay sizin için sevgi, çocuklar, duygusal dünyanız, eğlence ve yaratıcılık konularında etkiliydi. Bu enerjiyle, Pazartesi gününü karşılayabilir ve bu konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ise, Venüs Jüpiter etkinliği, size bazı iş fırsatları sunmak açısından oldukça yararlıdır. Bağlantıları güçlendirir. Şansınızı genişletir, kendinize güveninizi arttırır. Mükemmel denilebilecek günlerden biridir. Ancak arkada dolaşan Mars etkisini unutmayın ve agresif tutumlar geliştirmekten, aşırı hızlı ve heyecanlı olmaktan uzak durun. Hafta sonu ise, oldukça romantik enerjilerle süsleniyor. Mum ışığında müzik eşliğinde bir yemek veya mum, kitap ve şarapla süslenen bir hafta sonuna hazır olun.

Oğlak burcu haftalık yorum

Çocuk sahibi olmak isteyen Oğlak burcu kadınları için 21 Nisan tarihi oldukça enerjisi yüksek ve olumlu bir gün olarak görünüyor. Mars size 5.evde destek vererek cinsellik ve doğurganlık enerjisi veriyor. Çarşamba günü ise, Merkür yaratıcılık evinizde ve sizi derin düşünmeye, konsantrasyon gücünüzü yükseltmeye teşvik ediyor. İçinizde kalan sanatsal düşleri ortaya koyabilir, yeni projeler yaratabilirsiniz. Gayrimenkul konusunda sizi destekleyen bir enerjiye de sahipsiniz.. Eğer ev ve taşınmaz mal varlığıyla ilgili işler planlıyorsanız, Çarşamba gününün enerjisi sizi doğru yönlendirecektir. Hafta sonu ise yüne yüksek enerjilere sahip olacak aile konularında ve bireysel isteklerinizde olumlu enerjisiyle size destek verecektir. Keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Kova burcu haftalık yorum

Bu haftaya yeni başlangıçlar, yeni umutlarla adım atıyorsunuz. İletişim evinizde Yeniayın etkisi hala sürüyor. Jüpiter de bu alanda etkili olduğundan romantik ortaklıklar açısından olumlu enerjilere sahipsiniz. Özel bir teklif alabilirsiniz. Var olan ilişkiniz varsa, bir sonraki aşamaya geçebilir, ilişkinizin seyrini değiştirebilirsiniz. Çarşamba günkü hareket, ev ve aile konularında size destek veriyor. Hareketli birkaç gün yaşayacaksınız gibi duruyor. Ev içinde bir değişim, taşınma, ev alma, ev işine eşya alma gibi hareketli birkaç gün geçirmeniz mümkün olabilir. Bu durum aynı zamanda aile bağlarının kuvvetlenmesi için de şans getiriyor. Hafta sonu ise aşk ve para gezegeni Venüs, size değişik bir uğur getirebilir ve hiç beklemediğiniz durumlarda, hiç beklemediğiniz insanlardan gelebilecek bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. İstiridye içinde inci bulmak gibi, önemli bir şans kapınızı çalabilir.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Balık burcu haftalık yorum

Geçen haftadan beri bütün odak noktanız para konularında toplanmıştı. Para konuları yavaş yavaş çözülüyor. Bu hafta iletişim, kısa geziler, müşteriler, toplantılar, kardeşler, aile içi ve çevresi gibi konular gündeminizde olacak. Aile bağlarını güçlendiren enerjilerle haftaya adım atıyorsunuz. Çarşamba günü ise Merkür Mars enerjisi bütün gücünü iletişim evine gönderiyor. Yeni bir ürünle ilgili toplantılar düzenleyebilir, yeni bir proje sunabilir, görüşmelerini yapabilirsiniz. Merkür doğru kelimeleri seçmenizi sağlar ve size derinlik, fikirlerinize dönüştürücü bir güç getirir. Bazı fırsatlar bir anda ortaya çıkar ve sizi hızla karar almak zorunda bırakabilir. Hafta sonu ise enerjik, güçlü ve keyifli bir enerjiyle spontane seyahatler geliştirebilir, eğlenceli dost sohbetlerine katılmanızı sağlar. Evinizde davet verebilir, bir yerlere davet edilebilirsiniz. Güzel ve keyifli bir hafta sonuna hazır olun.

Melek tarotu

20 Nisan 2015, Pazartesi
loading...

YORUM YOK

Yorum Yap