Haftalık burç yorumunuzu okuyun!

terazi-burc-yorumlari-kagaya
18 Mayıs haftalık burç yorumları
, Astrolog Neşe Erden tarafından hazırlandı. 18 Mayıs 2015 haftasında sizi neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz? Hepsi ve daha fazlası Yüksek Topuklar haftalık burç yorumlarında yazıyor, hemen okuyun!

Koç Burcu Haftalık Yorumu

Yeni haftaya çok önemli bir enerjiyle adım atıyorsunuz. Merkür geri hareketi başlıyor ve 11 Haziran tarihine kadar devam edecek. Aslında geri hareketlerin etkisini adım adım 10 gün önceden görmeye başlarız. Ancak tam sürecinde dikkat edilmesi gereken bazı şeyler var. Öncelikle teknolojik eşyaları almak, bu süreçte yapılmaması gereken hareketler içinde yer alıyor. Eğer bu süreçte yeni bir bilgisayar, telefon gibi elektronik alet alırsanız, geri hareket bittiğinde ya tamir ettirmek, ya iade etmek zorunda kalabilirsiniz. Yeni her türlü satın alma eylemini 11 Haziran sonrasına bırakmanızı tavsiye ederim. Yeniay sebebiyle, yeni başlangıçlar yaşamanızın mümkün olduğu bir haftadasınız. Yeni bir iş aramak, zam istemek, daha çok kazanma eğilimi içine girmek, bu haftanın temel konuları arasında yer alabilir.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Yeniay burcunuzda oluşuyor ve haftaya Yeniay ile adım atıyorsunuz. Kısa süre sonra İkizler burcuna ilerleyecek Yeniay’ın sizin açınızdan önemi, çok enerjik ilişkilerin ortasında kalacak olmanızdır. Satürn bazı gelişmelerin ilerlemesine şu ana kadar engeller koymuş olsa da, bu Yeniay yolun açılmasını ve sizin nefes almanızı sağlayacaktır. Gelecekle ilgili önemli fikirler içinde olacağınız bu zamanda, konsantrasyon gücünüzün yüksek olduğu zamanlarda iyi planlamalar yapabilirsiniz. Merkür geri hareketi yine bu haftanın önemli olayları arasında yer alıyor. 11 Haziran’a kadar devam edecek bu geri hareket, geçmişinizi gözden geçirmeniz, geleceğiniz için yeni planlar yapmak adına önemli bir zamandır. İyi değerlendirin derim.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Haftanın en önemli hareketlerinin başında Merkür geri hareketi geliyor. 11 Haziran tarihine kadar etkisini gösterecek olan Merkür geri hareketinde, yeni bir iş almak ve buna başlamak hiç doğru bir karar değildir. Yeni işlerden ziyade, eski işleri gözden geçirmek, eksikleri tamamlamak ve kurgulamak yararlı olacaktır. Merkür ticaret, elektronik ve hareketli makineler gibi konularda etkili olacak. O yüzden bu tarz aletleri almamanızı öneririm. Bu hafta karışınıza duygusal hayatınızla alakalı yeni biri çıkabilir ve ilk başlarda her şey çok güzel görünebilir ancak bu kalıcı bir ilişki olmayacaktır.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Merkür geri hareketinin başlamasıyla yeni haftaya adım atıyoruz. Öncelikle pahalı elektronik cihazlar, cep telefonu gibi önemli aletleri satın almayın. Ayrıca yeni bir işe başlamak, el sıkışmak, sözleşme imzalamak gibi tüm eylemleri 11 Haziran’dan sonraya erteleyin. Bu günleri daha iyi değerlendirmek istiyorsanız, sizinle geçmişten beri iş yapan müşterilerinizi ziyaret edebilir, eski işlerinizin eksik ve yarım kalmış olanlarını tamamlayabilirsiniz. Bu haftayı sosyalleşerek geçirmeniz yararlı olacaktır ancak unutmayın, yeni insanlar yerine eski zamanın hatırlarını sormanız daha iyi olacaktır.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bu haftaya Boğa burcunda başlayacak ve İkizler etkinliği ile devam edecek Yeniay görünümüyle adım atıyorsunuz. Kariyer evinizde etkili olacak bu enerji, seçeneklerinizi yeniden gözden geçirmek, taze fırsatlarla karşılaşmak gibi bazı alternatifler getirebilir. Kendinizi daha üst bir pozisyonda bulmanızı sağlayabilir. Satürn uzun zamandır bu alanda bazı engellemelerle yolunuzu kesiyordu ancak yeniay, bu engellerin kalkmasında size destek vericidir. Bu arada Merkür geri hareketi 11 Haziran’a kadar sürecek ve sizin açınızdan geçmişte olan patron, iş veya amirlerle tekrar iletişim içine girmek gibi bazı gelişmeler yaşamanıza neden olabilir.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Eğer bu sene tatil planınızı yapacaksanız, bu hafta bunun için oldukça uygundur. Kariyer evinizde bu ay veya önümüzdeki ay iki güzel haberle gelişmeler yaşayabilir, bu yüzden şimdi dinlenmek için kendinize zaman ayırmanız iyi olacaktır. Satürn uzun zamandır bazı engellemelerde bulunuyordu ancak bu haftaya adıma tarken oluşan Yeniay, bazı değişimler konusunda sizi destekler. Ayrıca bu hafta bir ebeveyninize yardım etmek zorunda kalabilir veya bir çocuğa yardımcı olmanız gerekebilir. Bu hafta yoğun bir gündeminiz varsa, ailenizi ihmal etmediğinizden emin olun derim.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Haftaya Yeniay’ın Boğa burcunda hareketi ile adım atıyoruz. Daha sonra İkizler burcunda seyrine devam edecek olan Ay’ın size etkisi, önümüzdeki birkaç hafta boyunca ipotek, mali finansman, kredi, vergi, boşanma, nafaka, mülkiyetlerin bölünmesi, kredi kartları, krediler, sigorta veya vergi gibi alanlarda olacaktır. Satürn son zamanlarda bazı gecikmeler yaşamanıza neden olmuş olsa da, tartışmalara, evrak eksikliği gibi sorunlara neden olmuş olsa da, birkaç hafta içinde bir sonuç almanız mümkün olabilir. Ancak işler çözüme ulaştığında, yeni bir imza atmanız gerekirse, 11 Haziran sonrasını bekleyin derim.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Haftaya Yeniay Boğa burcunda seyri ile adım atıyorsunuz. Sizin için ortaklıklar anlamı taşıyan bu alanda, nişanlanmak, bir sözleşmeye imza atmak, bir ortaklık teklifi almak veya bulunmak gibi girişimler içine girebilirsiniz. Ancak bunun doğru zamanlama olmadığını söylemeliyim çünkü geri planda geri hareketini sürdüren Merkür iş başında. Peki boş mu oturacaksınız? Elbette hayır! Düzenleme, planlama, organizasyon gibi, konunun adaptasyonu ve şekli hakkında araştırmalar, incelemeler yapmak için çok uygun olan bu zamanı değerlendirmelisiniz. 11 Haziran sonrası ise, yaptığınız planları harekete geçirebilir, imzanızı atabilir, nikahınızı kıyabilirsiniz. Hayatınızda bu anlamda bir yenilik olmasa bile, yeni bir şeye adım atmaktan, herhangi bir sözleşmeye imza atmaktan söylediğim tarihe kadar uzak durun derim.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Haftaya Merkür geri hareketiyle adım atıyorsunuz. 11 Haziran tarihine kadar etkisini sürdürecek olan bu enerji, yeni projelerin ve yeni işlerin, yeni ilişkilerin önüne bazı engeller koyabilir. Kendinizi çelişkili düşünceler içinde bulabilirsiniz. İletişim sorunları ve iletişim kanallarında oluşabilecek yanlış anlamalar, gecikmeler, arızalar bu enerjinin olumsuz yönleridir. Perşembe günü ise Plüton ve var olan ilişkinizi canlandırmak, biraz tutku eklemek için, size güçlü bir çekim verecektir. Ancak bu enerji yüzünden yeni biriyle tanışırsanız, Merkür’ün arka planda yeni olan şeylere izin vermeyeceğini hatırlatmam gerekecektir.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Haftaya Yeniay ve Merkür geri hareketiyle adım attığınız için, ev ve aile konuları hafta boyunca gündeminizde olabilir. Çözüm odaklı düşünmeniz, bazı ihtiyaçlar için yeniden kurallar belirlemeniz gerekebilir. Elbette gökyüzünün bu hafta size en iyi seçenekleri sunduğunu söyleyemem ancak karşınıza çıkan pürüzlerin, çözüm üretip ortadan kaldırmak için en doğru zamanlama olduğunu bilmelisiniz. Merkür geri hareketini göz önüne aldığımızda yeni işlere imza atmak, yeni sözler vermek ve taahhütte bulunmak için doğru zamanda olmadığınızı bilmelisiniz.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Haftaya Merkür geri hareketi ile adım atıyorsunuz. İletişim ve bilgi gezegeni Merkür, iş konuları, risk alma, yatırım ve kumar gibi alanlarda son derece yanıltıcı ve yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Bu yüzden anlaşma, yatırım ve her türlü spekülatif gelişmeye karşı tedbirli olun. Yeni yatırımlar, borsa, mali riskli kararlar almaktan kaçının. Sadece sabit kalın ve durumunuzu koruyun. Perşembe günü umut getirici bir iş haberi gelebilir. Bu hafta evlenmek ve çocuk sahibi olmak istekleri özellikle hafta sonuna doğru yoğunlaşabilir ancak bunu hayat geçirmek için mutlaka 11 Haziran sonrasını bekleyin derim.

Ücretsiz tarot falı baktırmak için tıklayınız

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta aklınıza iş değişikliği, pozisyon değiştirmek gibi konular gelebilir ve yeni bir iş aramak isteyebilirsiniz. Ancak bu tarz yeniliklere karşı temkinli olmanız gereken bir enerji etkisi altındasınız. Merkür 11 Haziran tarihine kadar geri harekette olacak. Bu dönemde, yeni bir iş teklifini kabul etmek hatalı olur. Merkür retrosunda yeni bir şeye başlamak istiyorsanız, öncelikle daha evvelki durumu ve şartları kontrol etmeniz ve geri hareket boyunca sadece araştırma yaparak harekete geçmemenizi öneririm. Bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Bazı konularda son derece sıkılmış görünüyorsunuz. Eğer söylediğim tarihe kadar dayanabilirseniz, her şeyin normale döndüğünü göreceksiniz.

nese-erden-imzasi

 

Astrolog Neşe Erden’i Instagram’dan takip etmek için: https://instagram.com/astrologneseerden/

18 Mayıs 2015, Pazartesi
loading...

YORUM YOK

Yorum Yap