California Cevizi
California Cevizi
Category

Saç bakımı

Category

Saç dökülmesine bitkisel çözümler

Günümüzde kadınlar ve erkeklerde saç dökülmesi en yaygın sorunlardan biridir. Saç kayıplarını önlemek için hem içeriden hem dışarıdan özel bakım yapılması gerekir. Bilimsel araştırmalara dayalı saç dökülmesine bitkisel çözümler ile harika sonuçlar alabilirsiniz.

En güzel kısa saç modelleri 2017

Cesur ve Güzel dizisinde Tuba Büyüküstün’ün kısa saç modellerini çok beğeniyoruz. Hemen yıkayıp kurutmak ve şekillendirmek kolay oluyor ve kadınlara modern bir görünüm veriyor.

Saç uzatmanın yolları

Uzun, hacimli ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız, tam size göre önerilerimiz var! Saç uzatmanın yolları sayesinde, hayalinizdeki görünüme kavuşacaksınız. Özel haberimizde hem hızlı saç uzatma maskeleri hem saçlara iyi gelen besinleri sizinle paylaşıyoruz.

Saçlarınızın tüm ihtiyacı Tahta Tarak’ta!

Kısa veya uzun saçlara sahipseniz, kökten uca bakım yapmanız gerekir. Saçlara iyi gelen şampuanlar, bakım maskeleriyle harika saçlara sahip olabilirsiniz. Güzel haberimiz ise şu: Etkileyici, gür, sağlıklı ve ışıldayan saçlara sahip olmak için ihtiyacınız olan her şeyi Tahta Tarak’ta bulabilirsiniz.

Hızlı saç uzatma maskeleri

Doğal yollardan hızlı saç uzatmak istiyorsanız, tam size göre maske tariflerimiz var! Ekonomik malzemelerle hızlı saç uzatma maskeleri hazırlayabilir, düzenli uygulamayla harika sonuçlar alabilirsiniz. Yalnız, aklınızda olsun: Hızlı saç uzatma için maskeyi önerilen şekilde tekrar tekrar yapmanız gerekiyor.

Kadınlar için hızlı saç uzatma yöntemleri

Uzun, dolgun, parlak ve sağlıklı saçların hayalini kuruyorsanız, size yardımcı olacak hızlı saç uzatma maskelerimiz var! Kadınlar için hızlı saç uzatma yöntemleri, düzenli uygulandığında doğal yollarla saçların daha çabuk uzamasına yardımcı olur. ‘Yüksek Topuklar’ farkıyla öğrenin, yıllardır süren dostluğumuza dayanarak güvenle uygulayın.

Emzirme döneminde saç dökülmesi neden olur?

Annelik dünyanın en kutsal duygusu ancak bazı zorlukları var. Emzirme döneminde saç dökülmesi meydana geliyor ve can sıkıcı olabiliyor. En yakın arkadaşınız ‘Yüksek Topuklar’ olarak yanınızdayız; emzirme döneminde saç dökülmesini önleme yöntemlerini sizinle paylaşıyoruz.

Saç dökülmesi ve saç dökülmesine ne iyi gelir?

Günlük yaşantımızda çektiğimiz sıkıntılar vücudumuzdan ve sağlığımızdan birçok şey götürüyor aslında. İlk zamanlar çok fark edemesek de zaman ilerledikçe kaybettiklerimizi görmeye başlıyoruz. Bunların başında gelen ise saç dökülmeleridir. Bir çok araştırmada bulunsak dahi kesin bir çözüm elde edemediğimiz şikayetimizdir saç dökülmesi.