California Cevizi
California Cevizi
Category

Makyaj

Category

12 süper makyaj sırrıyla güzelleşin!


Kadın olmanın güzelliğini hissetmenin yolu, evde bakım yaparak kendimizi şımartmaktır. Denediğimiz ve memnun kaldığımız evde güzellik sırlarımızı siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz. Okumak için fotoğrafların üzerine veya sonraki butonuna tıklayıp sayfalarda ilerleyin.

Makyajı sanata dönüştüren Mark koleksiyonu

avon-mark-yuksektopuklar

Girdiği ortamlarda fark edilmek ve iz bırakmak isteyen; kendi tarzını yaratmak için zaman ayıran kadınlara hitap eden güçlü ve dinamik bir makyaj markası var! Avon’dan yeni Mark, yüksek pigment içeren renklerle bir tuvali anımsatan görünümler yaratma imkanı sunarak makyajın içindeki sanatsal unsurları öne çıkarıyor.

Makyaj için gerekli malzemeler

makyaj-malzemeleri2-yuksektopuklar

  • Makyaj için gerekli malzemeler

Makyaj yapmaya yeni başladıysanız, güzellik dünyasına hoş geldiniz! En yakın arkadaşınız ‘Yüksek Topuklar’ olarak, size özel makyaj için gerekli malzemeler rehberi hazırladık. Ayrıca, makyaj malzemelerinin nasıl kullanılacağını anlatıyoruz. Haydi, güzellik yolculuğumuz başlasın!

Makyaj yapmanın püf noktaları

makyajin-puf-noktalari-yuksektopuklar

Gerçek güzelliğimizi ortaya çıkarmak için makyaj yapmanın püf noktalarını bilmemiz gerekir. Ben, günlük makyajımda uyguladığım püf noktalarını sizinle paylaşacağım. Umarım, güzel ve etkileyici makyaj yapmanız için size ilham ve fikir verir.

En iyi mat kırmızı ruju buldum!

mat-ruj-yuksektopuklar

Şimdiye kadar onlarca mat kırmızı ruj denedim ve sonunda en iyisini buldum! Kolayca sürülüyor, dudaklarımı kurutmuyor, saatlerce dudağımda kalıyor ve kesinlikle renk notu harika! Kırmızı mat ruju sürekli çantamda taşıyorum, hiç zamanım yoksa bile sadece ruj sürmek tüm görüntümü değiştiriyor.

Kiko Milano’dan yeni makyaj koleksiyonu!

kiko-milano-yuksektopuklar

Makyaj severler için müjdeli bir haberimiz var: Kiko Milano mat makyaj koleksiyonu hazırladı! Günümüzün en gözde trendlerinden ilham alan yeni koleksiyonu, ultra mat ve kadifemsi bitiriş ile anında dolgun ve son derece cesur bir görünüm veriyor.

Avon ile yeni yılda kusursuz göz makyajı

avon-goz-makyaji

Yeni yıl gecesi için makyajınıza karar verdiniz mi? Kusursuz göz makyajı için Avon’un size özel bir önerisi var: Luxe göz makyajı koleksiyonu! Bakalım, bu seride güzelliğe değer katan hangi ürünler beğenimize sunuluyor…