California Cevizi
California Cevizi
Category

Diyet

Category

Diyette hangi ekmek yenir?

Diyette ekmek yemek hakkında farklı görüşler var, dolayısıyla kilo vermek isteyenlerde kafa karışıklığı oluşuyor. Peki, diyette hangi yemek yenir, porsiyon ölçüsü nasıl olmalıdır? Merak edilen soruları, sağlıklı yaşam koçu Arzu Karabulut’a danıştık. Siz değerli ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları için özel haber hazırladık.

Greyfurt ile yağ yakıcı içecek tarifi

Fazla kilolardan kurtulmanın bir yolunu arıyorsanız, ev yapımı yağ yakıcı içecek tarifimizi deneyebilirsiniz. Hemen greyfurt suyu ile yapan zayıflama tarifini kullanabilirsiniz. Metabolizma hızını ve yağ yakımını pozitif etkileyen greyfurt, düzenli olarak tüketildiğinde hayalinizdeki vücuda kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Aspir yağı ne işe yarar, zayıflatır mı?

Kilo vermek için öneriler sunduğum canlı yayınlarda, aspir yağı hakkında çok soru geliyor. Aspir yağı ne işe yarar, zayıflatır mı, aspir yağı zayıflama için nasıl kullanılır gibi sorularınızı okuyorum. İyi bir araştırmadan sonra, aspir yağı hakkında merak edilenleri bilimsel deneylere dayanarak size sunuyorum. Sağlığınız için lütfen, özel haberimizi baştan sona kadar dikkatlice okuyunuz.

Tarçın zayıflamak için nasıl kullanılır?

Tarçın, kilo vermenin doğal yollarından biridir. Tatlı ve hamur işi isteğini kesmeye, aşırı iştahı kapatmaya ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olur. Peki, tarçın zayıflamak için nasıl kullanılır? Sorunun cevabını sağlıklı yaşam koçu Arzu Karabulut sunuyor; hemen okuyup öğrenebilirsiniz.

Kan grubuna göre diyet yapmak faydalı mı?

Zayıflama sezonu geldi, herkes yaza kadar fazla kilolarından kurtulmak istiyor. Doğal olarak, yepyeni beslenme trendleri ve diyet yöntemleri konuşuluyor. Özellikle son dönemde, Instagram ve Facebook’ta yaptığımız canlı yayınlarda kan grubuna göre diyet yapmak faydalı mı sorusuyla karşılıyorum. Elbette, sizlere en doğru bilgiyi sunmak için bu popüler konuyu mercek altına alıyorum.

Kahvaltılık gevrekler zayıflatır mı?

Güne enerji dolu başlamak ve sağlıklı kilo vermek için kahvaltı yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Hızlı ve pratik kahvaltı yapmak için kahvaltılık gevrekler tercih ediliyor. Peki, kahvaltılık gevrekler zayıflatır mı; nelere dikkat etmek gerekir? Soruların cevaplarını, sağlıklı yaşam koçu Arzu Karabulut sunuyor.

Basen eritmek için ne yemeliyiz?

Basen eritmek için ne yemeliyiz

Basen eritmek için sporla birlikte dengeli beslenme sistemi uygulamalıyız. Bazı besinler, yağ yakmaya ve metabolizma hızını artırmaya yardımcı oluyor. Sağlıklı yaşam koçu Arzu Karabulut, basen eritmeye yardımcı besinleri açıklıyor.

Greyfurt kürü ile yağ yakıp zayıflayın!

greyfurt-diyet

Dün gece Instagram canlı yayınında greyfurt kürü tarifi paylaştım. Elbette, kilo vermek isteyenlerin dikkatini çekti. Şimdi, her zaman tarifi kolayca bulabilmeniz için püf noktalarıyla birlikte greyfurt kürü tarifini anlatıyorum. Ayrıca, greyfurt kürü kullananlardan biri olan Cemile Hanım’ın değişim fotoğraflarını gösteriyorum. Haydi, hemen başlayalım!