California Cevizi
California Cevizi
Category

Güzellik

Category

Diyette hangi ekmek yenir?

Diyette ekmek yemek hakkında farklı görüşler var, dolayısıyla kilo vermek isteyenlerde kafa karışıklığı oluşuyor. Peki, diyette hangi yemek yenir, porsiyon ölçüsü nasıl olmalıdır? Merak edilen soruları, sağlıklı yaşam koçu Arzu Karabulut’a danıştık. Siz değerli ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları için özel haber hazırladık.

Greyfurt ile yağ yakıcı içecek tarifi

Fazla kilolardan kurtulmanın bir yolunu arıyorsanız, ev yapımı yağ yakıcı içecek tarifimizi deneyebilirsiniz. Hemen greyfurt suyu ile yapan zayıflama tarifini kullanabilirsiniz. Metabolizma hızını ve yağ yakımını pozitif etkileyen greyfurt, düzenli olarak tüketildiğinde hayalinizdeki vücuda kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Saç dökülmesine bitkisel çözümler

Günümüzde kadınlar ve erkeklerde saç dökülmesi en yaygın sorunlardan biridir. Saç kayıplarını önlemek için hem içeriden hem dışarıdan özel bakım yapılması gerekir. Bilimsel araştırmalara dayalı saç dökülmesine bitkisel çözümler ile harika sonuçlar alabilirsiniz.

En güzel kısa saç modelleri 2017

Cesur ve Güzel dizisinde Tuba Büyüküstün’ün kısa saç modellerini çok beğeniyoruz. Hemen yıkayıp kurutmak ve şekillendirmek kolay oluyor ve kadınlara modern bir görünüm veriyor.

İstenmeyen tüylerden kurtulma yollarını denedim!

Ergenlik dönemimden beri istenmeyen tüylerden kurtulmanın yollarını arıyordum. İnternette bazı araştırmalar yapıp bir umutla denediğim yöntemlerde hep hüsrana uğradım. Yıllara dayanan tecrübelerim ile istenmeyen tüylerden kurtulma yollarını buldum. Şimdi sizinle paylaşıyorum, lütfen sonuna kadar dikkatlice okuyun.

Aspir yağı ne işe yarar, zayıflatır mı?

Kilo vermek için öneriler sunduğum canlı yayınlarda, aspir yağı hakkında çok soru geliyor. Aspir yağı ne işe yarar, zayıflatır mı, aspir yağı zayıflama için nasıl kullanılır gibi sorularınızı okuyorum. İyi bir araştırmadan sonra, aspir yağı hakkında merak edilenleri bilimsel deneylere dayanarak size sunuyorum. Sağlığınız için lütfen, özel haberimizi baştan sona kadar dikkatlice okuyunuz.

Saç uzatmanın yolları

Uzun, hacimli ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız, tam size göre önerilerimiz var! Saç uzatmanın yolları sayesinde, hayalinizdeki görünüme kavuşacaksınız. Özel haberimizde hem hızlı saç uzatma maskeleri hem saçlara iyi gelen besinleri sizinle paylaşıyoruz.