halkbank
halkbank

kadinn-parfummee


halkbank

Paco Rabanne Lady Millione EDP Bayan Parfüm


Oldukça kadınsı kararlı ve son derece cesur Lady Million, Paco Rabanne’nin hem doğal hem de ateşli yeni kokusu. Kadınsı olduğu kadar karmaşık olan Lady Million’ın karakteri tamamen zıtlıklardan oluşuyor. Gizemli simyasıyla taze, çiçekli üst notalar, büyüleyici ve güçlü alt notalarla eriyor. Abartılı ama olumlu, baştan çıkarıcı ancak aynı zamanda romantik, aşırıcı ama asla tatmin olmayan Lady Million göz alıcı, yaratıcı ve evcilleştirilemeyen bir femme fatale.


Dolce Gabbana The One Rose Femme EDP Bayan Parfüm Romantik kadınlar için çiçekli-meyveli bir koku. Neşe, sevgi ve mutluluk anlarını size sunar. Üst notaları pembe greyfurt, mandalina, şeftali ve mügedir. Orta notaları Bulgar gülü, şakayık, sardunya, beyaz zambak ve mor eriktir. Alt notaları amber çiçeği, vanilya, kehribar ve misktir. Gündüz ve gece kullanımı için uygundur.

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.
1 2 3 4 5
loading...

2 yorum

 1. avatar
  Deniz OZKAN Reply

  sayfada sonrakine geçerken sürekli yukarı çıkıor buda hiç ergonomik değil sayfanız sbt kalsa ya da üstteki resim çıkmasa slayttı her ilerlettikten sonra tekrar aşağı indirmek rahatsız edici.

 2. avatar
  Arzu -Yüksek Topuklar Reply

  [b]Deniz,

  Değerli yorumun için teşekkür ederim. Önerin çok doğru, sayfa sabit kalmalı. Hemen teknik ekibimize iletiyorum.[/b]

Yorum Yaz