Saç dökülmesine etkili çözüm

Ducray Sensinol Serum, zengin ve anti alerjenik özelliğiyle saç derinizdeki dökülmeyi ve tahrişleri en aza indiriyor. Özenle hazırlanan serum, düzenli olarak kullanıldığında saç dökülmesini profesyonel olarak engelliyor. Geçtiğimiz gün basın davetine gittiğimiz Ducray Sensinol Serum’un ne işe yaradığını detaylı olarak aşağıdan öğrenebilir ve nasıl kullanacağınız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ducray’ın saç dökülmesini engelleyen serumları

Stresli yaşam, hava kirliliği, saçı yüksek ısıda kurutmak ve boyalar zamanla saç derinizin tahriş olmasına neden olur. Tahriş olan deri gerekli bakım yapılmadığı zaman saç dökülmelerine de neden olur. Zarar gören deri hassaslaşarak kaşıntıya ve acıya neden olur. Sağlıklı saçların hayattaki önemini bilen Ducray Laboratuvarlarının yeni ürünü Sensinol Serum bütün bu şikayetleri en aza indirmek için tasarlandı.

Paraben, parfüm ve renklendirici içermeyen fizyo-koruyucu serum, saç derinizin yeniden doğal dengesine kavuşmasına yardımcı olacak. Saç renginizi de koruyan Sensinol Serum, içinde barındırdığı polidokanol, glikokol ve çinko-glukonat’la derideki kaşıntıları alırken nemlendirecek.

Ducray Sensinol Serum’un en sevdiğimiz yanı ise saçı yağlandırmayan bir içeriğe sahip olmaması. Biyolojik olarak da parçalanabilen bileşenler içeren serum doğanın dengesinin de korunmasına yardımcı oluyor.

ducrayserum-2702 

Ducray Sensinol Serum nasıl kullanılmalı?

Ducray Sensinol Serum yedi gün boyunca saç derisine uygulanmalıdır. Her uygulamada yaklaşık 15 sprey, tercihen masajla sıkılmalıdır. Durulama gerektirmez.

Ducray Creastim Serum nasıl kullanılmalı?

Ducray Creastim Serum haftada 3 gün saç derisine masaj yaparak uygulanmalıdır. Her uygulamada yaklaşık 10 sprey sıkılır. Etkili sonuç almak için 2 ay boyunca düzenli olarak kullanmanız gerekir. Durulama gerektirmez.

hizli-sac

27 Şubat 2014, Perşembe
loading...

YORUM YOK

Yorum Yap