Doğum Perinizi Biliyor musunuz?

dogum-perileriKoç burcu Perisi Paradise


Paradise, yani Cennet isimli perinin engelleri ortadan kaldıran Salamanderlerin (bir tur kertenkele, ejderha) ruhlarının prensesi olduğuna inanılır, o yüzden bir kertenkele resmiyle temsil edilir. Ates elementinin sembolüdür. Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar:
Çok canlı ve hayat dolu olacaksınız. Her şeye meydan okuyacaksınız. Başkalarının cesaret edemeyecekleri şeylere cesaret edeceksiniz. Dullara ve öksüzlere yardım edeceksiniz.


Boğa burcu perisi Vivian


Vivian; mitolojide maddi zenginlik getiren, yeraltındaki hazinelerin bekçisicüce gnome’lerin prensesidir.  Doğduğunuzda kulağınıza şunları fısıldar: Dolu dolu bir hayat yasayacaksın. Çok hassas biri olacaksın. Bülbül kadar guzel sesli olacak, şarki söyleyeceksin. Cömertliğinle kalpleri kazanacaksın. Güçlü olacaksın.

9 Ağustos 2012, Perşembe
loading...

2 YORUM

  1. Akrep burcunun perisi Estrella

    Estrella, mitolojide askta beklenmedik şans getiren deniz kızlarının yani Ondin’lerin prensesidir. Doğduğunuz zaman, bu peri kulağınıza şunları fısıldar: Her zaman küllerinden yeniden dogan Phoenix yani Anka kusu gibi güçlü olacaksınız. Hayattan büyük zevk alacaksınız. Hayatin gizemli yanlarını çözeceksiniz. Sezgileriniz size rehberlik edecek. Dağları yerinden oynatacak kadar güçlü olacaksınız.

    Aynen, tesekkurler 🙂

Yorum Yap