California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, Boğa burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili Boğa burcu, haftaya başlarken aklınıza kazanç sağlama konularında yeni fikirler gelebilir. Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Bu etkiyle beraber bir ay boyunca odak noktanız kardeşleriniz, kuzenleriniz, akrabalarınız, yakın çevreniz ve imzalarınız olacaktır. Bu dönem iletişiminiz daha içe dönük olabilir, düşünce tarzınız gelenekselleşebilir. Yazı yazan ya da yazmaya başlamayı düşünen Boğa’lar için gayet ideal bir süreç.

Geçmişte gündeme gelmiş bir anlaşmaya artık imza atabilirsiniz. Cumartesi günü Yengeç burcunda oluşacak yeniay düşüncelerinizi maziye götürecek. Biraz nostaljik bir yeniay sizin için. Çocukluğunuzu, yakın çevrenizi düşünebilir, onlarla ilgili iyi – kötü anılarınızı yad edebilir, hatta çok özlediğiniz insanları görmek için kısa bir seyahate bile çıkabilirsiniz. Ya da belki yakın çevrenizle tıpkı eski günlerdeki gibi görüşmeye başlayabilir, eskiden yaptığınız yol maceralarına bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Geçmişinizi de göz önünde bulundurarak bazı duygusal kararlar verebilirsiniz. Kimi Boğa’ların kardeşleri, kuzenleri ya da yakın akrabaları evleniyor olabilir.  Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz