Boğa burcu aylık yorum: Haziran 2015

Boğa burcu aylık yorum: Haziran 2015

52 1814

Sevgili ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları, Haziran aylık burç yorumları hem yazılı hem videolu olarak karşınızda! Haziran ayında Boğa burcunu neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz, ilişkinizde neler olacak… Hepsi ve daha fazlası Astrolog İremsu’nun anlatımıyla aylık burç yorumunuzda!

2 Haziran tarihinde Yay burcunda bir dolunay oluşacak. Bu dolunayın finansal konularda etkisi çok önemli. Hesabınızı bilmeniz gerektiğine işaret eden bu etki, dışa karşı endeksli yaşayan Boğa’lar için oldukça önemli. Tam bir adım atmama durumunuz söz konusu olabilir.Finansal konularda ileriye dönük düşünmelisiniz. Hesabınızı bilmeli ve bütçenizin ayarını kaçırmamalısınız.

5 Haziran tarihinde Venüs Aslan burcunda seyrine başlayacak. Ailevi konularda bir sahiplenme hissi söz konusu olacak. Boğa’lar evlerinde krallıklarını ve kraliçeliklerini ilan edecek. Boğa’lar bu dönemde hakimiyetlerini arttıracak.

12 Haziran tarihinde Merkür düz seyre geçecek. Mali konular yine önem taşırken, bu dönemde hesabımızı daha iyi oturtabilirsiniz. Kazanç anlamındaki fırsatları değerlendirebilirsiniz.

16 Haziran tarihinde de yeniay para evinizde oluşuyor. Mali konularda zorlu bulutları dağıtacak ve rahatlayacaksınız. Bu yeniayın bir çok Boğa için etkili ve faydalı olduğunu söylemek isterim.

21 Haziran tarihinde ise Güneş-Yengeç geçişi olacak. Aileniz, yakınlarınız, kardeşleriniz her şeyiyle önemli olacak.

24 Haziran’da ise Mars-Yengeç burcunda olacak. Astrolojik olarak biraz zorlayıcı olabilir. Bunun ayarını bilebilirseniz, özellikle koruduğunuz ve kolladığınız kişilerin, durumların sağlam olup olmadığına bakmalısınız.

52 YORUM

  1. aahhaha çok iyi geldi yurt dışı seyahatimde tlfnum bozul diye ulaşamamışlar kısmet diğer boğalara sanırım(:

  2. ya ben boğayım hiç de şansım yok bu yıl hiç de mutlu değilim gerçek aşkıda bulamadm aşk istiyorum düzgün bir ilişki … aşk olsa bu sefer ewde huzur yokkk

  3. Hemen hemen bütün boğalar mutsuz geçirmiş bu ayını bnde öyle durumdayım evde de huzurum yok, aşk da yok. aşk istiyorum beni seven biri olsun istiyorum inş. Olur.

  4. aldatıldım oğlum var hamileyim ne diyeyim daha ömrümden ömür gitti o kadar çok değerliydiki benim için nasıl bana bunları yaptı nasıl

  5. aynen ya bende boğaym hep şanszlık hep mutsuzlk war. doğru dzgn sevglmde yok her şeyde şanszım .. hiç bi fırsat yok geçen sene daha güseldi yemnlekii .. ama inş. güsel bi aşk yaşamm olrda mutlu olrm birzck

  6. 6 yıl önce okumuştum, 1 ay içinde elinize yüklü miktarda para geçecek dendi.. 6 yıl oldu elimize daha para filan geçmedi:D

Yorum Yap