Boğa burcu aylık yorum

0bb2d4215d5de184c10e9f50ee1d9553

  • Boğa burcu aylık yorum: Ocak 2017

Boğa burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ocak ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Boğa burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

Ocak ayı, genel anlamda dış dünyada, başkalarının arasında rahat hissettiğiniz, onlardan çok şey öğrenip geliştiğiniz günler getiriyor. Sosyal sorumluluk projeleri, dernek faaliyetleri gibi topluma hizmet konularına girebilirsiniz.

Bu ay masa başında oturmak yerine sosyalleşin. Öğle tatillerinde iş dışarıda iş yemeklerine katılın. Şirketinizin dışındaki çevreyi genişletmek, farklı meslektaşlarla tanışıp konuşmak, gelecek planlarınızı oturtmanızı da sağlayacak.

Yabancılarla iş yapıyorsanız, uzaklarla bağlantılı projeleriniz varsa, 10 Ocak sonrası işlerin rayına gireceğiniz, düşündüğünüz konuların daha kolay gerçekleşeceğini görebilirsiniz. 12 Ocak günü gerçekleşecek Dolunay sayesinde yakın çevrenize odaklanmanız mümkün. Kardeşlerinizi, kardeş kadar yakın olduğunuz arkadaşlarınızı arayın ve onlarla zaman geçirin.

Bir kursa yazılmayı, sosyal medyada blog açmayı hedefliyorsanız, dolunay size yardımcı olacaktır. 11-14 Ocak tarihleri sözleşmeleri imzalamak, belgeler ve arşiv üzerinde çalışmak için uygun zamanlar. 28 Ocak günü oluşacak yeniay öncesindeki bir iki gün boyunca konumunuzda değişiklikler olabilir.

Görevlerinizin bazıları sizden alınabilir. Yeniay sonrası ise sizi mutlu edecek iş teklifleri, yeni görevler ve gelişmelere açık olun. Hatta çalışmayı düşündüğünüz farklı bir iş varsa, 28’i sonrası başvurabilirsiniz.

Melek tarotu

3 Ekim 2016, Pazartesi
loading...

BENZER HABERLER

30 7289

45 8419

37 8299

41 7761

43 8067

50 8903

52 YORUM

  1. aahhaha çok iyi geldi yurt dışı seyahatimde tlfnum bozul diye ulaşamamışlar kısmet diğer boğalara sanırım(:

  2. ya ben boğayım hiç de şansım yok bu yıl hiç de mutlu değilim gerçek aşkıda bulamadm aşk istiyorum düzgün bir ilişki … aşk olsa bu sefer ewde huzur yokkk

  3. Hemen hemen bütün boğalar mutsuz geçirmiş bu ayını bnde öyle durumdayım evde de huzurum yok, aşk da yok. aşk istiyorum beni seven biri olsun istiyorum inş. Olur.

  4. aldatıldım oğlum var hamileyim ne diyeyim daha ömrümden ömür gitti o kadar çok değerliydiki benim için nasıl bana bunları yaptı nasıl

  5. BANA DA ŞU VENÜS BİR KAPIDAN GÖRÜNÜP KAÇTI KALBİMİ BİR İKİZLERE KAPTIRDIM O DA DÖNMEK BİLMİYOR 🙂

  6. aynen ya bende boğaym hep şanszlık hep mutsuzlk war. doğru dzgn sevglmde yok her şeyde şanszım .. hiç bi fırsat yok geçen sene daha güseldi yemnlekii .. ama inş. güsel bi aşk yaşamm olrda mutlu olrm birzck

  7. 6 yıl önce okumuştum, 1 ay içinde elinize yüklü miktarda para geçecek dendi.. 6 yıl oldu elimize daha para filan geçmedi:D

Yorum Yap