Boğa burcu aylık yorum: Aralık 2014

Boğa burcu aylık yorum: Aralık 2014

52 235

Boğa burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık boğa burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Aralık ayında ilk etkili enerji Mars Kova burcu geçişidir. Kariyer hayatımızla ilgili konularda önem arz ediyor. Toplumsal görevlerimiz, iş hayatımızla ilgili konularda aktif olmaya çalışıyoruz. Boğalar için öne atılma arzusunu içerir. İş hayatında çeşitli gruplarla bir araya gelerek bildiklerinizi göstermek isteyeceksiniz. Sabit fikirli düşünmeden yenilikleri takip etmek gerekir. Böylelikle toplum içerisindeki yerimizi sağlamlaştırabiliriz.

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecektir. Boğalar genelde mali konular üzerinde son derece dikkatli insanlardır. O yüzden de tutumlu davranmaya çalışırlar. Bu dolunayda tamamen bir isteklilik halinin ortaya çıktığını, ek kazanç isteğinin arttığını görüyoruz. İki farklı işte çalışabiliriz. Parasal meselelerde gayret gösterirken, sağlığınızı ihmal etmemeli ya da yanlış insanlarla ortaklık kurmamaya özen göstermeliyiz. Kimlerle ilişkiye gireceğimizi bilelim.

10 Aralık tarihinde Venüs ve Merkür arka arkaya Oğlak burcunda seyrediyor. Boğalar sağlamcı oldukları için, bu dönemde dışarıya doğru açılarak para kazanmak, kendilerini ifade etmek, güçlü insanlarla ilişkide bulunmak, iletişime geçmek, farklı bir şeyler yaparak kendilerini geliştirmek isterler. Bilgilenir ve çeşitli insanlarla kurdukları bağ neticesinde fikirlerini açıklarlar. İş hayatında ciddiyet daha fazla ön plandadır. Partnerlerinin daha aklı başında hareket etmesini isterler. Bekar Boğalar da, kendini toplum içerisinde kabul ettirmiş ve saygınlık uyandıran kişilere yönelirler. Bu iki geçiş, düzgün insanlarla bir araya gelmede etkili olacak ve sizi rahatlatacaktır.

{loadposition haber}

22 Aralık tarihinde Güneş burcunuz ile uyumlu bir görünüm yaptığı Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Aynı gün yeni ay Oğlak burcunda doğuyor. Bundan sonraki 2,5 yıllık süreç içerisinde Satürn’ün etkisini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız. Ortaklaşa kaynaklar gözden geçirilmeli, kimlerle işbirliği yapıldığına dikkat edilmelidir. Miras, hukuk, yasalarla ilgili konularda iyi araştırmalar yapılmalıdır. Bundan sonra kimse destek olmasa da, herkes kendi ilişkilerini veya mali konularını kimseye güvenmeden düzgün bir hale getirmeyi öğrenmeliyiz. Zaten bu süre içerisinde maddi konularda daha dikkatli olmanız açısından önem arz ediyor. Mali işlerinizde mutlaka doğru bütçe, doğru yatırımlar ve doğru insanlarla olmaya özen gösterilmelidir.

Yüksek Topuklar’da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

52 YORUM

  1. aahhaha çok iyi geldi yurt dışı seyahatimde tlfnum bozul diye ulaşamamışlar kısmet diğer boğalara sanırım(:

  2. ya ben boğayım hiç de şansım yok bu yıl hiç de mutlu değilim gerçek aşkıda bulamadm aşk istiyorum düzgün bir ilişki … aşk olsa bu sefer ewde huzur yokkk

  3. Hemen hemen bütün boğalar mutsuz geçirmiş bu ayını bnde öyle durumdayım evde de huzurum yok, aşk da yok. aşk istiyorum beni seven biri olsun istiyorum inş. Olur.

  4. aldatıldım oğlum var hamileyim ne diyeyim daha ömrümden ömür gitti o kadar çok değerliydiki benim için nasıl bana bunları yaptı nasıl

  5. aynen ya bende boğaym hep şanszlık hep mutsuzlk war. doğru dzgn sevglmde yok her şeyde şanszım .. hiç bi fırsat yok geçen sene daha güseldi yemnlekii .. ama inş. güsel bi aşk yaşamm olrda mutlu olrm birzck

  6. 6 yıl önce okumuştum, 1 ay içinde elinize yüklü miktarda para geçecek dendi.. 6 yıl oldu elimize daha para filan geçmedi:D

Yorum Yap