Boğa burcu aylık yorum: Nisan 2015

Boğa burcu aylık yorum: Nisan 2015

52 1275

Sevgili ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları, Nisan aylık burç yorumları hem yazılı hem videolu olarak karşınızda! Nisan ayında Boğa burcunu neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz, ilişkinizde neler olacak… Hepsi ve daha fazlası Astrolog İremsu’nun anlatımıyla aylık burç yorumunuzda!

İlk etkili oluşum 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda tam ay tutulması olarak meydana gelecek. Bu tutulma çalışma hayatınız ile ilgili etkili olacak. 6 aylık bir dönem için değerlendirdiğimizde bu süreç içerisinde çalışma ortamında güzellikleri ,ortamdaki huzurunuzu ve sanatsal alanlarda çalışanlar için yaratıcılığı ele alacağınız bir dönem olacak. Fakat yine bu süreç içerisinde içten içe sinirlenmek ve gerginlik söz konusu olabilir.

Sağlık konusunda kilo verme isteği olurken insanlarla olan ilişkiler de uyumlu olmaya çalışılacak. Gerginlik sağlık açısından olumsuz durumlar yaratacağından sakin olunmaya çalışılmalı ve etrafınızdaki insanları nazikçe uyarmalısınız.

İş arama sürecinde olanlar içinse dış dünyanın şartları ve yetenekler göz önünde bulundurularak tercihlerinizdeki taleplerinizi iyi ayarlamalısınız.

11 Nisan tarihinde yönetici Venüs İkizler burcunda seyrine başlayacak. Bu da mali konularda iki yönlü hareket gerektirecek. Kazanmak adına harekete geçilecek ve kazanç elde edilecek. Şans faktörü sizden yana olacak.

15 Nisan tarihinde Merkür burcunuzda seyrine başlayacak. Merkür’ün burcunuzda seyir halinde olması son derece güzel olacak, maddi ve manevi konularda, kişisel ilişkilerinizde, ilişkilerinizde iyi bir odaklanma gücü getirecek.

18 Nisan tarihinde yeniay koç burcunda oluşacak, bu yeniay içten içe gerginleşmenizin nedenleri üzerinde duracak. Bu yeni ayda sizde gerginlik yaratan sebepleri oturup belirlemeniz ve yapmak istediklerinizi ele almanız sizin için faydalı olacak.

Yeni ayın görünümlerine baktığımızda ailevi konular üzerinde etkili olacağını göreceğiz. Ev değiştirmek, ev yatırımına girmek gibi konularda artıyı eksiyi iyi hesap etmeniz gerekecek.

20 Nisan tarihinde güneş Boğa burcunda olacak. Kişisel merkezinizde sağlamlık ve güvenilirlik ilkesini yerleştirecek ve kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz.

Tüm Boğa burçlarına bol şans diliyorum…

lezzetli-lav

52 YORUM

  1. aahhaha çok iyi geldi yurt dışı seyahatimde tlfnum bozul diye ulaşamamışlar kısmet diğer boğalara sanırım(:

  2. ya ben boğayım hiç de şansım yok bu yıl hiç de mutlu değilim gerçek aşkıda bulamadm aşk istiyorum düzgün bir ilişki … aşk olsa bu sefer ewde huzur yokkk

  3. Hemen hemen bütün boğalar mutsuz geçirmiş bu ayını bnde öyle durumdayım evde de huzurum yok, aşk da yok. aşk istiyorum beni seven biri olsun istiyorum inş. Olur.

  4. aldatıldım oğlum var hamileyim ne diyeyim daha ömrümden ömür gitti o kadar çok değerliydiki benim için nasıl bana bunları yaptı nasıl

  5. aynen ya bende boğaym hep şanszlık hep mutsuzlk war. doğru dzgn sevglmde yok her şeyde şanszım .. hiç bi fırsat yok geçen sene daha güseldi yemnlekii .. ama inş. güsel bi aşk yaşamm olrda mutlu olrm birzck

  6. 6 yıl önce okumuştum, 1 ay içinde elinize yüklü miktarda para geçecek dendi.. 6 yıl oldu elimize daha para filan geçmedi:D

Yorum Yap