California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, Başak burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili Başaka burcu, haftanın ilk günlerinde hayatınızdaki eril figürle (eş, baba, patron gibi) yanlış anlaşılmadan dolayı bir problem yaşamamaya dikkat etmelisiniz. Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Bu etkiyle beraber bir ay boyunca odak noktanız arkadaşlarınız, içinde bulunduğunuz sosyal gruplar, gelecek planlarınız ve kariyer gelirleriniz olacak. Bu dönem aradığınız duygusal desteği arkadaşlarınızdan görebilir, onlarla bir araya gelip geçmişi yad edebilirsiniz. Kimi Başak’lar eski bir arkadaşlarıyla yeniden görüşmeye başlayabilir ya da o kişiden haber alabilir.

Cumartesi günü Yengeç burcunda oluşacak yeniayla beraber yeni gelecek planları yapabilirsiniz. Bir süredir eşinizle, ortağınızla, yakın arkadaşlarınızla ya da partnerinizle ilgili hayal kırıklıkları yaşamış olabilirsiniz. İşte bu hayal kırıklıkları kimseyi düşünmeden, yalnızca geleceğinize odaklanmanızı sağlayabilir.

Geçmişten bu yana kurduğunuz bir hayaliniz varsa, artık harekete geçme zamanınız gelmiş görünüyor. Yalnız Başak’lar katılacağı bir organizasyonda ya da bir arkadaşı sayesinde hoşlanabileceği biriyle tanışabilir. Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz