Başak burcu aylık yorum: Nisan 2015

Başak burcu aylık yorum: Nisan 2015

43 1114

Sevgili ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları, Nisan aylık burç yorumları hem yazılı hem videolu olarak karşınızda! Nisan ayında Başak burcunu neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz, ilişkinizde neler olacak… Hepsi ve daha fazlası Astrolog İremsu’nun anlatımıyla aylık burç yorumunuzda!

4 Nisan tarihinde tam ay tutulması finansal kazanç evinizde oluşacak. Öncelikle getiri ve götürü hesabı yapacaksınız. Güvenilir bir işinizin olup olmadığını, bütçenizin dengesini inceleyeceksiniz.

Tam ay tutulması önümüzdeki 6 aylık süre içinde mali konularda çok etkili olacak ve bütçenizdeki dalgalanmayı yerli yerine oturtacak.

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlayacak. Bu seyir kariyer üzerinde etkili olacak. Paylaşımların iyi oturmadığı iş ortamlarında öğretici etki sahibi olacak.

15 Nisan tarihinde Merkür Boğa burcunda seyrine başlayacak. Bu etki sizler için olumlu olacak. Güvenlik arzusu içerisinde olurken, yeteneklerinizi getirisi olan işlerde kullanacaksınız.

18 Nisan tarihinde Yeniay Koç burcunda oluşacak. Parasal alışverişlerinize, varsa kredi borçlarınıza bakacaksınız. Çok fazla açılmamalı ve mevcut şartlarınızı göz önüne alarak hareket etmelisiniz. Yeniay tedirginlik yaratacak gibi gözükse arka planda çok dikkatli hareket etmenizi sağlayacak.

20 Nisan tarihinde Güneş Boğa burcunda seyrine başlayacak. Her şey aşamalı ve yerli yerine oturarak gerçekleşecek. Gelişmeler tatmin edici olacak.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihinde, ilişkinizle ilgili konularda iletişim karşılıklı olarak gerginlik yaratıcıdır. Her iki taraf da, kendi bildiğinin doğru olduğunu düşünür. Baskın olmaya çalışır. Ancak Satürn-Yay burcunda ilerliyor artık. Bu durum eleştirilmekten, kırılmaktan, fikirleriniz nedeniyle huzursuzluktan kaçınmak gerektiğini gösteriyor. Eğer aynı evde yaşıyorsanız, maddi yönde sorunlar varsa veya birbirinizle anlaşmakta zorluk çekiyorsanız bu Satürn geçişinde bir hayli güçlük çekebilirsiniz.

6-12 Nisan arası: 8 Nisan tarihindeki Merkür-Pluto görünümü, partnerinizin bencil tavırları, sert konuşmaları nedeniyle sıkılmanıza yol açabilir. Böyle durumda ilişkinizin size kazandırdıkları ile kaybettirdikleri üzerinde düşünebilirsiniz. Artılar, eksilerden fazla ise sabır gösterebilirsiniz.

13-19 Nisan arası: 14 Nisan tarihinde Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek ve sizler eğitimden iş hayatına kadar olan geniş bir alanda kendi görüşlerinize uygun olan kişilerle konuşmayı, onlarla ilişki içinde olmayı tercih edebilirsiniz. Hatta bazen oldukça mesafeli davranabilirsiniz. Ancak bu geçişi yöneten Venüs-İkizler burcunda ilerlediğine göre, karşınıza farklı seçenekler çıkabilir. İletişime açık olmak, sosyalleşmek, dinlemek, tanımak, görmek ilgi çekici olabilir.

20-26 Nisan arası: 22 Nisan tarihindeki iki görünüm, aşkta hoş etkiler, kendinizi güçlü ve güvende hissetme yönünde gayet olumludur. Güven verici, kendinizden ve ilişkinizden emin olmanızı sağlayıcı hoş yansımalar altındasınız. Ciddi konuşmalar, ilerisi adına umutlandırıcı gözüküyor. Tutkulusunuz. Kafanızın içindeki soru işaretleri gideren gelişmeler yaşanabilir.

İŞ VE KARİYER

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki Venüs-Chiron olumlu görünümü, maddi konularda, eğitim-iş-bilgilenme anlamındaki gelişmeleri işaret ediyor. Ayrıca ilişkinizle alakalı meselelerde sizi zayıf düşüren, endişelendiren, bağımlı hale getiren ve belki de korktuğunuz eski yaralarınızı, sıkıntılarınızı hatırlatıyor. Bu hatırlatma, seçimlerinizi bilinçli şekilde yapmanız adına, aslında şifalandırıcı diyebiliriz.

6-12 Nisan arası: 6, 8, 10 Nisan tarihlerindeki üç önemli kavuşum kariyer hayatınızla ilgili konularda da önem taşıyor. Çünkü çalıştığınız sektör, bulunduğunuz ortam, işvereniniz veya kendi işinizi yapıyorsanız başkalarıyla olan her türlü paylaşımınızda isyankar tepkiler, gereksiz çıkışlar, tartışmalar beklenmedik durumlara yol açma riski taşıyor. Ancak bu risk, yepyeni bir karar vermenin, farklı bir yola adım atmanın da işaretçisi olabilir. Bütün bunların takibi, izlenmesi gerekir. Eğer bir adım atılacaksa veya şartlar bu adımı bize ister istemez attırıyorsa, bizim de aklımız başımızda olsun ki, aceleyle yanlış karar vermeyelim. 11 Nisan tarihinde, Venüs-İkizler burcunda seyrine başladığında, iki ayrı iş, iki ayrı alanda faaliyet göstermemiz veya nasıl bir yön çizeceğimiz hususunda düşünebiliriz. Ben bu tarih sonrası karar vereceklerin, 14 Nisanı beklemelerini tavsiye ederim.

13-19 Nisan arası: 15 Nisan tarihindeki Venüs-Satürn karşıt görünümü, şu aralar inandığımız bir yolun, idealin, amacın peşinde olduğumuzu, maddi anlamda güçlenmek arzumuzu işaret ediyor. Belki bir başka iş, bir başka şehir veya ülkeye gitmek istiyoruz. Belki de farklı bir iş kolunda kendimizi ifade etmekten yanayız. İşte bu nedenle mevcut işimiz veya sıradan bir hayat yaşamak istemediğimiz için seçici davranıyor, mesafeli duruyor, karar vermekte zorlanıyor olabiliriz. Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, zihnimiz tümüyle sağlam, köklü ve maddi yönden güvenilir olanı istiyor. Bunun dışındaki bir hayatı, işi, yaşam şeklini kabullenmekten yana değiliz.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihindeki Güneş-Boğa geçişi ve Merkürün burcunuzla olan olumlu görünümleri iş hayatınızı rahatlatıcı bir etkidir. Ancak Venüs-İkizler burcunda ilerlediği için, sizin dağılmamanız mutlaka şart. Bir yandan koşuşturacaksınız diğer taraftan dikkatlice işlerinizi yapmalısınız. Notlarınızı iyi alınız. İşverenler sizden daha iyi bir performans bekleyebilirler. Aynı anda iki iş üzerinde çalışmanız gerekebilir. İşler yoğun olabilir. Sakin, mantıklı şekilde çalışmak lazım. Planlı olmak gerekiyor.

lezzetli-lav

43 YORUM

 1. ya bu işler biraz karısık işlermş pek inanmam zaten öylesine takıldım dersim var ya neyse .. hem gezegenler ne yapiyomus öyle merkür venüs işleri iyice karıstırmıslar ???

 2. gerçekten çok heyecanlıyım . İnşallah dediğiniz gibi bir aşk meydana gelir. Çok ihtiyacım var :p …

 3. inş güzel bi ay olur bnm için bu aralar pek iyi bir dönem geçirmiyorum :( yinede güzel yorumlamışsınız teşekkürler .d

 4. eşim ceza evinde çıkması için her gün dular ediyorum ve bu gece bu ayın burç yorumuna bakmak istedim :(umarım dualarım kabul olur ve bi an önce çıkar çünkü hayat bana artık çooooooooook zor geliyor daralıyor ve yoruluyorum:( alalh kimseyi yalnız bırakmsın tüm umudum çıkması umarım ve inşallah

 5. bu ay benm için çok ktü gidiyo arkaşalarımın arasında sorun yşıyorum ve sevgili konusna gelrsek kmseye karşı bşey hsstemyorum ama kmseyi kabl etmedğim içnde srekli brilern kalbni kırıyorum napcam lmyorum :(

 6. ocaktan beri her şey yolunda sanki. 2013 şans mı getirdi ne. moralim iyi. ruh halim olumlu. yeni biri girdi hayatıma ve seviyorum. aylar sonra kendimi kandırmışım demek istemiyorum. acaba fazla mı iyimserim gezegensel etkilerle. işlerim de yolunda. planlar ve hayaller içindeyim, sabırsızım. güçlü hissediyorum. ilişkilerim iyi insanlarla.

 7. bilmiyorum ama bencede böyle bişeyler olacak özellikle 10 nisan önemli tarih ve eminm ki o tarihten sonra gerçekten hırslancam ama sırlar konusunda bişey diyemicem

 8. benimde sabırsızlandıgım bir ay ve genel olarak dogru çıkıyor söyledikleri,kariyerimi nasıl daha iyi hale getirecegim bakalımama umutluyum

 9. NEDEN BİR BURÇ YORUMU OKUMAK İÇİN 7-8 KERE TIKLAMA CİHETİNE GİDİYIORUM? BU SİTENİZE BİR GETİRİ SAĞLAYABİLİR LAKİN BİZLERİ İTELEMEKTEN BAŞKA BİR İŞE YARAMIYOR…BU YORUMLAR BİR SAYFA DA OLSA İNSANCIKLAR DA BİR NEFESTE OKUYABİLSE FENAMI OLUR???

 10. [b]Kötü bi dönem geçiriyorum 3 -5 ay dır , artık bir işaret yada ne biliyim birşeylerin düzelmesi lazım, yaşama istemim azalıyor [/b]

 11. İnanın bana gezegenleri anlamaya çalışmaktan nedemek istediğinizi anlamadım. Çok karışık ve yorucu bir yorum yapmışsınız. Sonunda bu ay ne yaşanacak ne olucak hiç bişi anlamadım. Bir iki aydır bu sorunla karşılaşıyorum. Daha açık ve net yazarsanız sevinirim…

Yorum Yap