California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, Balık burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili Balık burcu, haftanın ilk günleri evde ya da işte kendinizi sıkıntıya sokacak durumlardan uzak durmalısınız. Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Bu etkiyle beraber bir ay boyunca odak noktanız kişisel motivasyonunuz, hobileriniz ve çocuklarınız olacaktır.

İşi yaratıcılıkla ve sanatsal çalışmalarla ilgili Balık’lar önümüzdeki bir ay boyunca şahane işler çıkarabilir. Cumartesi günü Yengeç burcunda oluşacak yeniay size, varsa çocuklarınıza, aşk hayatınıza keyif getirecek görünüyor. Belki arkadaşlarınızdan biraz uzak kalıp kendi kendize kafa dinleyip keyif yapmak isteyebilirsiniz.

Hobilerinizle ilgilenmek, müzik dinlemek, spor yapmak, sanatsal çalışmalar yapmak, çocuklarınızla zaman geçirmek, film izlemek size bu ara çok iyi gelecektir. Çocuk sahibi olmak isteyen Balık’lar için hamileliğe çok uygun bir dönem olduğunu söylemeliyim. Yalnız Balık’lar yeni bir aşka yelken açabilir. Bu ara duygusal hareket edip duygusal düşündüğünüz için risk almaktan uzak durmanız gereken bir dönemdesiniz. Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz