Balık burcu aylık yorum: Aralık 2014

Balık burcu aylık yorum: Aralık 2014

48 202

Balık burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, Balık aylık burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde! 

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz, 5 Aralık tarihinde yaşanacak Mars Kova geçişidir. Bu geçiş hedeflerimizi ele alma anlamında önemlidir. Biraz gerginlik yaratabilir, aktif olmak ve kendimizi ifade etmek istiyoruz. Bir takım projelerde bulunmak istiyoruz, hayatın beklenmedik gelişmeleri bizi hazırlıksız yakalayabilir. Bu da bizi sosyal ilişkilerimizden ve amacımızdan saptırabilir. Henüz yarım kalmış işler olabilir, bunlar için geri planda çalışmamız gerekebilir. Mars Kova geçişi kendimizi geliştirme anlamında ele alınırsa, daha hırslı çalışabilir ve kendimize yeni hedefler koyabiliriz.

6 Aralık tarihindeki dolunay İkizler burcunda gerçekleşiyor. Yerleşim alanındaki konumuzu gözden geçireceğiz, belki bir taşınma veya daha önceden taşınma gerçekleştiyse alışma süreci geçireceğiz. Duygularımız ailemizle uğraşmak ve onlarla bir arada olmak isteğini güçlü kılabilir. Bu dolunay aileye özlemi vurgulayabilir. Yeni bir iş girişiminin ön çalışmalarını yapabiliriz. Aktif, hüzünlendiren, gerginlikleri de olan fakat bilgiyi ve görüşmeleri vurgulayan, evin içerisinde de hareketliliği gösteren bir dolunaydır.

{loadposition haber}

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs ardından Merkür Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Sosyal anlamda daha aktif olma arzusu var ancak diğer yandan da takdir edilmek, saygınlık kazanmak, yapılan işle dikkat çekmek ve onore edilmek istiyoruz. Bilgileri özellikle gruplar içerisinde belirli insanlarla paylaşarak liderlik konularında daha çok hakimiyet kuracağız.

22 Aralık tarihinde de Güneş seyrine başlıyor. Bu seyirde de etrafımızdaki insanlarla sağlıklı ve sağlam ilişkiler kurup etkinliğimizi göstermeye çalışacağız. Ağırbaşlı, ciddi ve sorumluluk sahibi bir insan olduğumuzu da göstermek için çaba sarf edeceğiz. Aynı gün bu bölgede yeni ay doğacak. Bu yeni ayın dispozitörü ise Satürn Yay’dır. Kariyer hayatımızla ilgili konularda etkili olacaktır. Bilgi ve deneyimlerimizi geliştirme anlamında bize bir ışık sunacaktır. Kısa süreli geçici işler yerine zirve hedeflenmelidir. Satürn Yay’ın zirveye gitme amaçlı 2,5 senelik yolculuğu da, sıkı çalışıldığı takdirde başlayacaktır. Ciddiyet ve disiplinin arzu edilen hedefe gitme anlamında eğitici bir yanı olduğunu söylemeliyim.

Yüksek Topuklar’da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

48 YORUM

  1. ben gerçek doğum tarihimi bilmiyorum ama kimlikde balık yinede burç yorumları destekliyor yazanları hep yaşıyorum.

  2. ilk defa burç yorumu okudum . Böyle şeylere inanmazdım ama yazılanları okuyunca şaşırdım . Neredeyse hepsi doğru . Sanırım bu bende alışkanlık yapacak tşk …

Yorum Yap