Balık burcu aylık yorum

  • Balık burcu aylık yorum: Ocak 2017

Balık burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ocak ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Balık burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

Yılın en hareketli, her anlamda en önemli aylarından birine giriyorsunuz. Hem Venüs hem de Mars’ın ay boyunca Balık burcunda olması, sempatik ve atılgan tavırları beraberinde getiriyor.

Uyum, ilişkiler, güzellik ve estetiği sembolize eden gezegen Venüs, ay boyunca size çekicilik, uyum, şiirsellik ve bolluk getirecek. Bu dönem, medyada yer almak, özel bir fotoğrafçıyla çalışmak, o çok zor müşteriyi kazanmak için harika zamanlar.

Atılım, dinamizm ve hedef koymayı sembolize eden gezegen Mars ise isteklerinizi fark edip bu yönde harekete geçmenizi destekleyecek. Düşüncelerinizi size özgü yumuşak bir tonda anlattığınızda kimse size hayır diyemez. Hedeflediklerinizi yapamadığınızda kendinizi suçlamayın. Sadece ısrar edin. Kendinizi iyi ifade etmek ve başkalarının beğenisini kazanmak için en güzel zaman 11-13 Ocak tarihleri olacaktır.

Dolunay ışığı sayesinde yaratıcı, renkli, keyifli taraflarınız ortaya çıkıyor. Sosyal çevrenizi ihmal etmeyin. Ayın ilk yarısı eski iş arkadaşlarınızla işbirlikleri, ikinci yarısı ise yeni platformlarda söz sahibi olmanız mümkün. 28 Ocak sonrası birkaç hafta boyunca maddi konularda kararlı davrandığınızda birikimlerinizi artırabilirsiniz.

Melek tarotu

3 Ekim 2016, Pazartesi
loading...

BENZER HABERLER

30 7243

52 9054

45 8360

37 8242

41 7728

43 8020

48 YORUM

  1. ben gerçek doğum tarihimi bilmiyorum ama kimlikde balık yinede burç yorumları destekliyor yazanları hep yaşıyorum.

  2. ilk defa burç yorumu okudum . Böyle şeylere inanmazdım ama yazılanları okuyunca şaşırdım . Neredeyse hepsi doğru . Sanırım bu bende alışkanlık yapacak tşk …

Yorum Yap