California Cevizi
California Cevizi
Category

Yıldızname

Category

Koç burcu kadını yıldıznamesi

guzel-kadin-gelin

Koç burcu kadını yıldıznamesi bakımına göre, 21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğan koç burcu kadınlarını güler yüzlü, hareketli ve neşeli olarak tanımlar. Koç kadını yıldıznamesine göre tabiatı ateştir. Bu özellik onların çabuk kızan ve çabuk barışan insanlar olduklarını gösterir. Yıldızname bakımı koç burcu kadınlarının merhametli yapılarına dikkat çeker.

Yay burcu kadını kaderinde ne var?

yay-burcu-kadini-yildiznamesi

Yıldızname, eski çağlardan günümüze kadar gelen bir karakter çözümleme, geleceğe dair fikir edinme aracıdır. Doğum tarihine göre yıldızname sıralamasına göre Yay burcu kadını hakkında şaşırtırıcı bilgiler vermektedir. Eğer siz bir Yay burcu kadınıysanız veya hayatınızda varsa, yıldıznamesini hemen okumalısınız!

Koç erkeği yıldıznamesi

Koç burcu

 

Yıldızname bakımına göre 21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğan koç burcu erkekleri; cesur, girişken ve güçlü yapıları koç erkeği yıldızname yorumu içerisinde en dikkat çeken konular arasındadır. Koç erkeği yıldıznamesi, her zorluğu yenebilecek kadar güçlü ve her tehlikeye atılabilecek kadar cesur olduklarına dikkat çeker. Hiç durmadan, yorulmadan çalışmak, yıldızname bakımı içerisinde koç erkeklerine dair söylenen şeylerdendir.

Boğa kadını yıldıznamesi

Boğa burcu

 

Boğa kadını yıldıznamesi bakımına göre 21 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında doğan boğa burcu kadını yıldıznamesi toprak grubu olarak göstermiştir. Toprak grubu ona çekingenlik vermiştir. Beyaz renkli ince gür saçlı alımlı bayanlardır. Kendisiyle temas eden bir kişi başkasını aramaz ve ihtiyaç duymaz, şehvetlidir. Büyük burunlu, kalın dudaklı beyaz dişlere sahip çekici bir bayandır. Yüzden küçük siyah bir ben olabilir.

 

 

Boğa erkeği yıldıznamesi

Boğa burcu

 

Boğa erkeği yıldıznamesi bakımına göre 21 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında doğan Boğa erkeğini yıldızname kitabı toprak grubu olarak göstermiştir. Toprak grubu onlara dinginlik ve çekingenlik vermiştir. Herhangi bir yerde birileriyle konuşurken çekingen tavırlar sergilerler. Fakat boğa burcu erkeği o kişiyle tanıştıktan sonra çok eğlenceli bir kişiliğe dönüşür.

 

 

İkizler kadını yıldıznamesi

İkizler burcu

 

21 Mayıs- 21 Haziran tarihleri arasında doğan ikizler kadınını yıldızname bakımı hava grubu olarak tanımlamıştır. İkizler erkeği gibi ikizler kadını da çok güler yüzlü ve tatlı dillidir. Kin tutmaz, kimseye darılamaz bir yapısı vardır. İkizler kadını yıldıznamesi bakımına göre küstüğü kişilerle bile kısa sürede tekrardan barışır. İkizler kadını yıldızname analizi bu yıldız altında doğanların yüzü büyük ve yuvarlak, kaşları güzel, boyu ve boynu uzun olduğunu ortaya çıkarmıştır.

 

İkizler Burcu Erkeği Yıldıznamesi

Fakat bunun yanında ona havanın değişim özelliği de katılır ve üzerinde bir kararsızlık bulutu gezinir daima. Huyu da kararları gibi sık sık değişir. İkizler burcu erkeği yıldızname sonuçları bu yıldıza üye kişilerin orta boylu, sarışın ve beyaz olduklarını söyler. Aynı zaman da bu kişiler ağzı geniş bakışları keskin ve yüzünde yara olma ihtimali yüksek olan kişilerdir. Yıldızname bakımı ayak ve diz ağrılarının fazlaca olabileceğini gösterir. Fakat bu ağrılar tabi ki ebedi değildir.

 

Yıldızname kitabı ikizler burcu erkeğinin birçok dostu olduğunu ve çevresince çok sevildiğini söyler. Onların sahip oldukları kıvrak zekânın getirisi olarak bazen işlerinde hileye kaçarlar. Ama bu hileler genellikle küçük çaplı sadece kendine faydası olan, başkalarına zararı dokunmayan hilelerdir. Yıldızname bakımı ikizler burcu erkeğinin küçük yaşlarda maddi durumunun sıkıntılı olduğunu, fakat yaşı ilerledikçe bu durumunun düzeldiği ve zenginliğe kavuştuğunu gösterir. Bu zenginlik kendisine zekâsının bir mükâfatıdır. Zekâsını ticaret üzerinde kullanması onu bolca paraya, hatta üne bile kavuşturur. Zenginliğini genellikle eğlence, zevk ve mutluluk için harcar. Ticari işlerde haksızlık ve hile yapmışsa, işleri kötüye girer, zarara uğrar ve yaptığı hatayı anlayıp doğru yolu bulur. Yaptığı hile ve haksızlıklardan vazgeçer. Bunun sonucunda işleri tekrardan yoluna girer ve zenginliği yaşamının sonuna kadar onunla gelir.

 

İkizler burcu erkeği yıldıznamesi ikizler burcu erkeğinin dostlarını seçerken hava grubundan olanları seçmesini söyler. Bu durum dostlarıyla olan ilişkilerinde bağlarının daha sıkı olmasını sağlar ve ikizler burcu erkeğinin ihanete uğrama olasılığını azaltır. İkizler erkeği için en iyi dost aslan burcuna mensup olan insanlardır. Bunun yanında balık burcu ikizler burcu erkeği için potansiyel bir düşmandır. Kişi kendini balık burcu olan kişilerde kollamasını bilmelidir. Aynı zamanda ikizler burcu erkeği yıldızname bakımı onların zümrüt taşlı gümüş yüzük taşımalarının hayatlarının gidişatının iyi olması yönünde fayda sağlayacağını da göstermiştir.

 

İkizler erkeği yıldızname bakımı kişinin en belirgin özelliği olarak sezgilerini işaret etmiştir. Çevresindekiler, ikizler burcu erkeğinin yüksek sezgi gücüne inanmalı ve güvenmelidirler. Genellikle yanılma ihtimali oldukça düşüktür. İkizler erkeğinin genel olarak idealleri ve arzusu paraleldir. Onlar kendilerine ideal olarak yazarlığı belirlemiş ve en büyük arzuları da bu yönde ün yapmak olmuştur. Edebi şöhret ikizler burcu erkeğini tatmin edebilecek bir oluşumdur. Fakat kendisinin çevresinden aldığı en büyük tepki gevezeliğinedir. Onlar her ne kadar bilgili ve zeki olsalar da, bazen bu yetilerini saklamalıdırlar. Bunu beceremediklerinde çevreleri tarafından geveze ve çokbilmiş olarak nitelendirilmekten kaçamayacaklardır.

 

İkizler burcu erkeği yıldızname yorumları onların devletsel meselelerle uğraşmaya en müsait kişiler olduğunu belirtir. Genel olarak ikizler burcu erkeği devlet meseleleriyle uğraşır. Anne ve babasını sever. Fakat bazı zamanlar büyük tartışmalar yaşayabilirler. Zira kendisi çok çabuk sinirlenebilen bir yapıya sahiptir. Ama bu sinir çok çabuk geçer. İkizler erkeği kendisini dizginleme yeteneğine sahiptir ve bu konuda oldukça başarılıdır.

 

Yıldızname kitabı ikizler burcu erkeğinin 7, 25, 40 ve 43 yaşlarında başına ölümcül meseleler gelebileceğini belirtir. Bunları atlatabilirse 80 yıl yaşayabilir.