California Cevizi
California Cevizi
Category

Astroloji

Category

Burçlar ve tarihlerini öğrenin!

Hoşlandığınız kişinin hangi burçtan olduğunu biliyor musunuz? Doğum tarihine göre burcunu hemen öğrenebilirsiniz. Burçlar ve tarihlerini sizin için açıklıyoruz, ayrıca burçların özellikleri hakkında bilgiler sunuyoruz.

Boğa burcu erkeğinin 10 gizli gerçeği

baris-arduc-topuklu

Yüksek Topuklar’ın astrologu Neşe Hanım’ı ne zaman görsek, sorulara boğuyoruz. Boğa burcu erkeği özellikleri nelerdir, peki Boğa burcu aşk hayatı nasıldır, nelerden etkilenir? Sonunda hepimize cevap vermek için Boğa burcu erkeğinin özelliklerini yazdı, biz merakla okuduk; şimdi sıra sizde!

Yengeç burcu erkeği özellikleri

noah-mills-2016

Yengeç burcu erkeğine ilgi duyuyorsanız, onu daha yakından tanımak için astrolojinin gücünden faydalanabilirsiniz! Astrolog Neşe, Yengeç burcu erkeği aşk ve cinsellik hayatı, hoşlandığı kadınlar hakkında bilgiler veriyor. Yengeç burcu erkeği özelliklerini öğrendikten sonra, onu etkilemenin yolunu keşfedeceksiniz. Haydi, hemen başlayalım!

Oğlak erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

kadin-erkek-iliskileri-28

  • Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Oğlak burcu erkeğinden mi hoşlanıyorsunuz? Peki, Oğlak erkeğini etkilemenin yollarını biliyor musunuz? Astrolog Neşe, Oğlak burcu erkeğini anlatıyor. Ayrıca, Oğlak burcu erkeğinin hoşlandığı kadın özellikleri hakkında ipuçları veriyor. Astrolojinin rehberlik gücünden faydalanıp oğlak erkeği özelliklerini öğrenin ve onu etkilemeye başarın!

Ocak aylık burç yorumunuzu okuyun!

yeniyil-burc-yorumlari

Yeni yılın ilk ayında sizi neler bekliyor, öğrenmek ister misiniz? O halde, Astrolog Binnur Zaimler’den burç yorumlarınızı hemen okumalısınız! Ocak 2017 için burç yorumlarında sağlık, iş ve ilişkiler üzerine ipuçları bulabilirsiniz.

Burcunuza göre şifalı bitkileri öğrenin!

burclara-gore-sifali-bitkiler

  • Burçlara göre şifalı bitkiler

Burçlara göre şifalı bitkiler rehberimizden faydalanarak fazla kilo, yorgunluk, baş ağrısı, depresyon gibi sorunlara doğal çözümler bulabilirsiniz. Astrolojinin gücüyle burçlara göre şifalı bitkileri öğrenip hayatınıza sağlık, mutluluk ve bereket getirebilirsiniz.

Burçlara göre 12 özel sevişme tekniği

cinsellik-cift

Burcunuzun cinsel hayatınızı etkiliyor! Sevişmeden daha fazla zevk almak için burçlara göre sevişme taktiklerimize göz atın. Sevgilinizi baştan çıkarmak için burcuna göre özel teknikler deneyin, nelerden hoşlandığını hemen öğrenin!

Akrep burcu kadını hakkında 10 gerçek

hangiburcsunogren-1

  • Akrep burcu kadını özellikleri

Hayatınızda bir Akrep burcu kadını varsa, Akrep burcu kadını özelliklerini iyi bilmelisiniz! Bu sayede mutlu ilişki kurabilir, onu doğru yönlendirebilirsiniz. Astrolog Neşe, Akrep burcu kadını özelliklerini anlatıyor.