California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, Aslan burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili Aslan’lar, bir süredir borç, alacak-verecek konularında denemeler yanılmalar yaşadınız ve bu konuda epey deneyim elde etmiş olmalısınız. Lakin yine de uyarıda bulunmakta fayda var, haftanın başında işinizi ilgilendiren bir konuda birkaç günlüğüne bile olsa borç alıp vermenizi önermem. En azından birkaç gün bekleyin.

Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Bu etkiyle beraber bir ay boyunca biraz içe yönelebilir, belki biraz yalnız kalmak, düşüncelerinizi kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Yazı yazan ya da yazmayı düşünen Aslan’lar bu dönemden oldukça fayda sağlayacaktır. Cumartesi günü Yengeç burcunda oluşacak yeniay para durumunuzda kontrolünüz dışında gelişmeler olabileceğini gösteriyor. Belki siz birilerine borç vereceksiniz, belki birilerinden maddi destek bekliyorsunuz ama ortada bir alacak-verecek konusu gibi maddi bir durum olmalı. Burada önemli olan nokta eğer siz borç verecekseniz şartlarınızı zorlamamanız; birinden destek bekleyip o desteği alamazsanız da üzülmemeniz olacaktır çünkü elinizin güçleneceği zamanlar geliyor.

Kimi Aslan’lar kendileri ya da hayatındaki kadınlarla ilgili sağlık konuları için hastane ziyareti yapabilir. Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz