Aslan burcu aylık yorum

 • Aslan burcu aylık yorum: Ocak 2017

Aslan burcu aylık yorumu Astrolog Binnur Zaimler hazırladı. Ocak ayında sizleri neler bekliyor, hangi tarihlere dikkat etmelisiniz, hayatınızı nasıl değiştirebilirsiniz gibi önemli soruların cevaplarını Aslan burcu aylık yorumda bulabilirsiniz.

Oldukça üretken, pratik olduğunuz, işyerinde bol bol zaman geçirdiğiniz bir ay başlıyor. Kolları sıvayın, ne olursa olsun arkadaşlarla öğle yemeklerini, sosyal toplantıları bir sonraki aya erteleyin. Çünkü işyerinde size ihtiyaç var.

Sistemli, planlı çalışmalarınız sayesinde ciddi başarılar elde ettiğiniz günler genel anlamda ayın ikinci yarısı olacak. Birinci yarısı ise iletişim gezegeni Merkür’ün geri hareketi ile revizyona açık. Yani yaptığınız işleri tekrar tekrar ele alabilir, düzeltebilir, her seferinde bir hatayla karşılaşabilirsiniz. Kendinize zaman tanıyın ve aceleci olmayın.

Açıkçası ne kadar revizyon yaparsanız, sonunda o kadar mükemmel iş çıkarmış olursunuz. Bu dönem sağlığınıza da özen gösterin. Sağlık kontrollerini yaptırmak için ayın ikinci yarısı oldukça iyi bir zaman. Ay boyunca ortaklaşa yatırım konuları karşınıza çıkacak. Eşiniz veya ortağınızda yeni bir araba, bir banka yatırımı düşünebilirsiniz. Başkalarının kaynaklarına yönelebilir, size maddi ve manevi anlamda yardım etmelerini isteyebilirsiniz.

Başkalarının maaş, prim, ikramiyeleri veya alacakları başka ödemelerle ilgili kararlar bu ay size kalıyor. Elinizdeki işleri bitirmek, teslim etmek 24-27 Ocak arası kolay olacaktır. 28 Ocak günü gerçekleşecek yeniay ile gelecek yeni görevlere, projelere, işlere yer açmak için, bir süredir sürünen işleri öncesinde toparlayın ve bitirin.

Melek tarotu

3 Ekim 2016, Pazartesi
loading...

BENZER HABERLER

30 7290

52 9102

45 8421

37 8300

43 8068

50 8904

41 YORUM

 1. ben çok şaşırdım ay sonu geldi anca okuyorum ama yüzde 70 doğru. süpersiniz astrolojiye daha bi inanır oldum 🙂

 2. yorumda sevgilinin eli kolu bağlı zamanını bekleyin bu ay bu zamanı öğreneceksiniz gibi yorum vardı neden silindi?

 3. Aslanlarda sabır dönemi nihayet bitmiş:)
  Bu ay bizim ayımız olacakmış görecez bakalım eski’ye çare bulunacak mı!…

 4. aslan olmak ne zormuş yahu…2007 den beri anamız ağladı…bayaa bi sınandık..umarım artık düze çıkarız…

 5. SENI COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVIYORUM
  E
  NOLUR SEN DE SEVSEN BIR AZCIK OFFFFFFFFF BURCLARDA SEVGILININ SENI NE ZAMAN SEVECEYI NEDEN YAZMIYORRRRRRRRRRR

 6. pilotonik bir aşk içindeyim yardım edin lüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüütfen

 7. Sevdiğim kişinin beni sevmesini bekliyorum belki de seviyordur onu her okul çıkışı duvarın altında bekliyorum o da farkediyor onu sevdiğimi de biliyo gözleri hergün beni arıyor ben olmadığım zamanlar etrafına ve o duvara bakıyor arkadaşlarım da beni sevdiğini düşünüyor fakat bilmiyorum kendini fazla kaptırmamak istiyorum ama ne yapayım çok tatlı o kadar yakışıklı ki aşık olmamak elinde değil lütfen bunun içinde bir şeyler yazın ona buradan bir mesajın var MUHAMMED seni çoooooooooook seviyorum bitanem

Yorum Yap