California Cevizi
California Cevizi
Category

Evlilik

Category

15 Maddede ünlülerin evlenme sebepleri

sinemkobal-kenan-evlilik

Neslihan Atagül, Gülşen, Sinem Kobal, Burcu Biricik, Pelin Akil, Kıvanç Tatlıtuğ… Bu yaz ünlülerin evlenmek için sıraya girdi desek, abartmış olmayız! Acaba, ünlüler neden evleniyor? Yazar ve ilişki danışmanı Candan Ünal, 15 maddede evlenmek için mantıklı nedenleri sıralıyor. Belki, okuduktan sonra evliliğe dair fikrinizi değiştirip gelecek yaz için evlilik hazırlıkları yapmaya başlayabilirsiniz.

5.000 TL devlet katkısıyla evlenebilirsiniz!

gelinvedamat

Gelinlik, düğün mekanı, beyaz eşya ve balayı seçimiyle evlilik hazırlıkları bütçenizi zorluyor mu? Evlenmek isteyenlere güzel bir haberimiz var: Çeyiz hesabından faydalanıp 5.000 TL devlet katkısıyla evlenebilirsiniz!

Yurtdışında balayı nerede yapılır?

balayi-nerede-yapilir

Evlilik hazırlıkları yaparken çok yoruldunuz ama sizi bekleyen muhteşem bir balayı var! ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak sizlere yurtdışında balayı için romantik öneriler hazırladık. Aşkı, tutkuyu güçlendiren bu şehirlerden birbirinize daha çok bağlanarak döneceksiniz!

Düğün fotoğraflarında güzelliği yaşamak

wedding-2016

Düğünler, insanların ömürlerinde kendi istekleri ile vermiş oldukları kararlar içinde ender güzellikte olanlardan birisi olsa gerek… Davetliler arasında ilgi odağı olmak, tüm gözlerin çiftlerde olması, yüzdeki gülümsemelerin nedeninin aşikar olduğu güzel ve ender günlerden biri.

Evlilikte mutluluk için 10 öneri

Evlilik, hayatınızın dönüm noktalarından biridir; ya mutlu olursunuz ya da pişman… Hangisini seçeceğinize ise karar verirsiniz; eğer niyetiniz mutlu olmaksa, önerilerimize kulak verin!

Boşanma sonrası kadın nasıl mutlu olur?

bosanma-sonrasi-kadin

Boşanma sonrası kadın ne yapmalıdır?

Evlilik, kadın ve erkek için güzel umutlarla başlar, masallardaki gibi sonsuza kadar mutlu olma inancı kalplerde çarpar. Ama bazen beklenmedik sorunlarla başlayan süreç, boşanmayla son bulur. Boşanma, herkes için yaralayıcı olsa bile kadınları daha çok etkiler. ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak, bu zor durumda yanınızda olmak istedik ve boşanan kadın nasıl mutlu olur, hayata nasıl yeniden başlar gibi sorular için Nörolog Dr. Mehmet Yavuz’a danıştık. “Boşanma bir son değil, bir başlangıçtır” sözüyle ilk adımınızı atın ve mutlu olma yolunu aydınlatmak için önerileri uygulayın.

Sonbahar düğünleri için muhteşem fikirler

sonbaharda-dugun

Sonbahar düğünleri için muhteşem fikirler

Sonbaharın romantik ve dingin atmosferini düğününüze yansıtmaya ne dersiniz? Hayatınızın en özel gününü unutulmaz kılacak fikirler ve son trendler, uzman görüşüne yer verdiğimiz özel haberimizde karşınızda!