California Cevizi
California Cevizi
Category

Cinsellik

Category

Sevgilinizi etkilemenin 11 süper yolu

selfie-ceken-cift

Nihayet, tam istediğiniz gibi bir sevgiliniz oldu, şimdi ilişkinin keyfini yaşama zamanı geldi! Onu etkilemek, mutlu etmek istiyorsunuz öyle değil mi? Kadının halinden kadınlar anlar diyerek ‘Yüksek Topuklar’ olarak sizlere, sevgilinizi kendinize bağlamanız için tam 11 öneri sunuyoruz!

Erkekler yatakta bunları duymak istiyor!

yatakta-cift

Sizinle yatakta mutlu olan bir erkek, hayatta harikalar yaratabilir! Elbette onun bu gücünden sizden faydalanacak, daha keyifli yaşayacaksınız. İşte bu yüzden, erkeği yatakta mutlu etmenin yollarını öğrenmek ve erkeklerin yatakta duymaktan hoşlandığı sözler söylemek iyi bir fikirdir!

Zevkli 10 pozisyonla hafta sonunu ateşleyin!

Tüm hafta boyunca çalıştınız; şimdi keyif zamanı! Telefonu, televizyonu bırakın ve eşinizle 10 zevkli kamasutra pozisyonu deneyip hafta sonunu ateşleyin! Kamasutra pozisyonları resimli görmek için pozisyonların üzerine tıklayıp sayfalarda ilerleyin. Keyfiniz bol olsun!

Burçlara göre seksin pozisyonları

erkek-kadin-yatakta

  • Burçlara göre pozisyonlar

Erkekler yatakta ne ister, diye düşünüyorsanız bunu öğrenmeye burçlara göre pozisyonlardan başlayabilirsiniz! Astrolog Neşe, burçların cinsellik sırlarını ve hoşlandığı pozisyonları açıklıyor. Cinsellikte daha mutlu olmak, erkekleri etkilemek için bu ipuçlarından mutlaka faydalanın!

Kadınlar yatakta ne ister?

cok-guzel-kadin-moda

Kadınlara istediklerini verirseniz, sizi mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. “Yüksek Topuklar” ekibi olarak, “kadınlar ne ister?” diye sorduk; aldığımız cevapları sizinle paylaşıyoruz. Kadınları daha yakından tanımak ve yatakta daha başarılı olmak için özel haberimizi hemen okuyun.

Erkeklerin zevk noktalarını öğrenin!

erkek-kadin-yatakta

Cinsellikte saklı hazinelerini keşfetmek ister misiniz? O halde ilk adımı erkeklerin zevk noktaları için atabilirsiniz! Kimseden duymadığınız erkeklerin zevk noktalarını ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak açıklıyoruz. Bu sırlarla sevgilinizi daha mutlu edebilir, yatakta vazgeçilmez olabilirsiniz. Haydi, başlayalım!

Kendinizle mutlu olmanın 7 yolu

kendinle-mutlu-olmak

Kendinizi çekici ve mutlu hissetmek için mutlaka bir sevgiliye ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Tavsiyelerimizi dinledikten sonra fikriniz değişecek çünkü kendinizle mutlu olmanın 7 etkili ve eğlenceli yolunu açıklıyoruz. Hazırsanız başlayalım ve adım adım mutlu bir kadın olmaya giden yolu birlikte arşınlayalım!