Pandora Advertisement

Amerika’da yaşarken Burt’s Bees markasıyla tanıştım. Sivilce kurutucusu ve dudak nemlendiricisi çok güzeldi. Türkiye’ye dönerken, içinde Burt’s Bees dolu olan küçük bir çanta yapmıştım. Tam bu sıralarda, ülkemizde satışa sunuldu. Şimdi, arı sütü içeriğiyle cilt bakımında en sevdiğim markalardan Burt’s Bees, yepyeni iki ürünü ile yanımızda!  

Özellikle, yaz biterken cildimizi yenilemek için arı sütünün doğal gücünden faydalanabiliriz. Kullanımı son derece kolay ve etkili ürünlerle, günde 5 dakikada cilt güzelliğimizi artırabiliriz.

doğal makyaj

Yüz temizleyici jeli, cilt yüzeyindeki ölü derileri arındırıyor. Yağı, kiri ve makyaj artıklarını temizliyor. Sonrasında tonik kullanırsanız, mükemmel bir finalle cildiniz ışıl ışıl tertemiz oluyor. Burt’s Bees Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Yüz Temizleyici ve Aydınlatıcı Cilt Toniği ile cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkarın!

Burt’s Bees Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Yüz Temizleyici İçeriğindeki Arı sütü ve Jojoba tanecikleri ile ciltteki yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını temizler, ölü deriden arındırır. Burt’s Bees Aydınlatıcı Cilt Toniği ile desteklenen cilt, pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme kavuşur.

Radiance Cleanser / Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Yüz Temizleyici-102TL

Radiance Toner / Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Tonik- 102 TL

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz