California Cevizi
California Cevizi
Category

Anne Bebek

Category

İnatçı çocuğa nasıl davranmalı?

Anne baba olmak, dünyanın en güzel deneyimlerinden biri ancak bazen zorlayıcı dönemler oluyor. İnatçı çocuğa nasıl davranacağımızı şaşırıyor, iletişim yolu bulmakta kafa karışıklığı yaşıyoruz. Psikolojik danışman Erdinç Güllü, siz değerli ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları için inatla baş etmenin yollarını anlatıyor.

Emzirirken kilo vermenin yolları

emziren-anneler-yuksektopuklar

Bazen keyifli bazen zorlayıcı hamilelik döneminden sonra bebeğinizi kucağınıza aldınız. Sizden bir parçayla yaşamak, hayatınızı değiştirdi, bebeğinize baktıkça mutlu oluyorsunuz, değil mi? Ama hamilelik kiloları yok mu, biraz canınızı sıkıyor! Merak etmeyin, en yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak, emzirirken kilo vermenin yollarını paylaşıyoruz. Sağlıklı yaşam koçu Arzu Karabulut, emzirirken kilo vermenin yollarını açıklıyor.

Hamilelikte rahat giyim için öneriler

yuksek-topuklar (1)

Hamilelik döneminde alınan kilolar ve bebeğin büyümesine bağlı olarak artan hamilelikte rahat giyim ihtiyacı görmezden gelinemez. Hamilelik döneminde değişen vücut hatlarınızla normal kıyafet giymek neredeyse imkânsızlaşır. Bir yandan kendi konforunuz bir yandan bebeğinizin rahatlığı derken kıyafet seçiminde kararsız kalabilirsiniz.

Hamilelikte beslenme nasıl olmalı?

hamilelikte-beslenme

  • Hamilelikte beslenme nasıl olmalı?

Bebeğinizi beklerken doğru beslenmenin önemi artıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Cüneyt Genç, “Hamilelikte beslenme nasıl olmalı?” sorusuna uzman yanıtları veriyor. Rahat bir hamilelik ve sağlıklı bebek gelişimi için hamilelikte beslenme tavsiyeleri size yardımcı olacaktır.

Doğumdan sonra kilo verme yöntemleri

10-kilo-vermek

Hamilelik süreci sonrası bebeğinizi sağlıkla kucağınıza aldınız. Şimdi sıra, doğumdan sonra kilo vermeye geldi. En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak, doğumdan sonra kilo verme yöntemlerini sizinle paylaşıyoruz. Ayrıca, emziren anneler için zayıflama kürleri sunuyoruz.

Emziren anne diyeti için tavsiyeler

annevecocuklari

Kilo vermek isteyen emziren anne diyet yaparken nelere dikkat etmeli, nasıl beslenmeli? Sağlıklı yaşam koçu Arzu Karabulut, emziren anne diyeti için tavsiyeler sunuyor. Hemen okuyup öğrenmeye, doğru bilgilerle kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Hatice Hanım anlatıyor: Doğum sonrası nasıl kilo verdim?

dogum-sonrasi-kilo

Okuyucumuz Hatice Hanım, doğum sonrası kilo verme tekniklerini siz değerli “Yüksek Topuklar” okuyucularıyla paylaşıyor. Bu gerçek başarı hikayesini anlattığı ve ihtiyacı olan tüm kadınlara yol gösterdiği için Hatice Hanım’a teşekkür ediyor ve sizi, kilo verme yolculuğuyla baş başa bırakıyoruz.

Çocuğuma nasıl özgüven kazandırabilirim?

cocuga-ozguven

Çocuğun özgüvenini geliştirmek için anneye düşen görevler vardır. Yeterlilik ve değerlilik duygusunu hisseden çocuk, hayatı boyunca daha başarılı ve mutlu olacaktır. Peki, çocuğa özgüven kazandırma yolları nelerdir? Profesyonel Koç Neslihan Erdoğdu, “çocuğuma nasıl özgüven kazandırabilirim?” diyen anneler için altın değerinde bilgiler sunuyor.