California Cevizi
California Cevizi
pandora
pandora mobil

Çay, kahve, kırmızı et, ton balığı, turşu, kızartma, tatlandırıcı gibi asit seviyesi yüksek yiyecek ve içecekler tüketiyorsanız, kilo almanız ve vücudunuzun ödem toplayarak şişmesi kaçınılmazdır. Size önereceğimiz, asit seviyesi düşürülmüş su sayesinde zayıflayacak ve ödemlerden kurtulacaksınız.

Uyandığınızda içeceğiniz 2 bardak karbonatlı su, kilo vermenize yardımcı olacak. Nasıl mı? Vücutta tutulan tuz ve su, ödem oluşmasına ve kilo almamıza sebep olur. Karbonatlı su, bu ödem ve toksinleri idrar yoluyla dışarı atarak zayıflamanızı sağlar.

Suya karbonat eklendiğinde suyun asit değeri düşerken, temizleyici etkisi yükselir. 1 litre suyun içine 1 çay kaşığı tepeleme karbonat ekleyip karıştırın. Her sabah, uyanır uyanmaz başka hiçbir şey yemeden, içmeden 2 bardak karbonatlı suyu için. Kalan kısmını gün içerisinde bitirin. Bu sırada günlük su ihtiyacınızın kalan 2 litrelik kısmı için de yeni karbonatlı su hazırlayın.

Günlük yaşantınızda bir günü karbonatlı suyla bir günü sadece suyla geçirin. Her gün karbonatlı su içmeyin, mutlaka bir gün ara verin. Ayrıca, yukarıda saydığımız yiyecekleri tüketmeye artık bir son verin. Gördüğünüz gibi o zararlı yiyeceklerin size bir faydası olmadığı gibi size zarar veriyor; basenlerinizin genişlemesine, kocaman bir göbeğiniz olmasına neden oluyor.

Karbonatlı suyun adı pek çok yerde alkali su olarak geçer. Karbonatlı suyu sabah aç karna içtikten yarım saat sonra kahvaltı yapın. Öğle ve akşam yemeklerinden önce bir bardak alkali su için. Victoria Beckham gibi pek çok ünlü, alkali su içerek ve diyet yaparak zayıfladığını açıkladı.  Bu karışımı tavsiye ettiğimiz, 10 kilo kadar fazlası olan insanlar karbonatlı su sayesinde inceldi, zayıfladı.

zayiflama-banner

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.
loading...

Yorum Yaz