California Cevizi
California Cevizi
Category

Magazin

Category

Beren Saat gerçekten hamile mi?

beren-saat-dugun

Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftinin bebek istediği ancak tüp bebek tedavisine rağmen hamile kalamadığı konuşuluyordu. Yurtdışı tatil dönüşü Beren Saat’in karnındaki hafif şişkinlik ‘Acaba hamile mi?’ sorularını doğurdu.

Hande Erçel hakkında 12 şaşırtıcı gerçek

hande-ercel-4

Her Çarşamba keyifle izlediğimiz bir dizi var: Aşk Laftan Anlamaz! Heyecanı yüksek dizinin başrol oyuncusu Hande Erçel, beğeni ve dikkatleri üzerine topluyor. Her yaştan hayranı Hande Erçel’in boyunu kilosunu, kıyafetlerini hatta parfümünü bile merak ediyor. ‘Yüksek Topuklar’ kadın portalı olarak Hande Erçel hakkında şaşırtıcı gerçekleri araştırdık, hemen sizinle paylaşıyoruz.

Hangi ünlüler sosyal medyada etkili?

murat-boz

Sosyal medya, alışkanlıklarımızı ve hayata bakışımızı değiştirdi. Eskiden gazete ve dergiden okuduğumuz ünlülere şimdi, Instagram ve Twitter gibi kanallardan direkt iletişim kurabiliyoruz. Peki, en çok hangi ünlüleri takip ediyoruz, hangilerinin etkisi daha yüksek? Gelin, araştırma sonucundan birlikte öğrenelim.

Elçin Sangu hakkında gizli gerçekler!

kiralik-ask-dizisi

“Kiralık Aşk” dizisinin başrol oyunucusu Elçin Sangu’yu herkes çok seviyor, çok merak ediyor! ‘Yüksek Topuklar’ olarak Elçin Sangu hakkında araştırma yaptık ve gizli gerçeklere ulaştık; hayat öyküsü sizi çok şaşırtacak!

Ünlülerin şaşırtıcı gençlik fotoğrafları

gulben-demet-eski-halleri

Gülben Ergen, Demet Akalın, Beren Saat… Ünlülerin şaşırtıcı gençlik fotoğraflarını gördüğünüzde, hayatta imkansız diye bir şey olmadığını göreceksiniz! Doğru saç modeli, kıyafet seçimi veya estetik ameliyatlarla ünlülerin değişimine çok şaşıracaksınız.