California Cevizi
California Cevizi
Category

Aktüel

Category

İş stresinden kurtulmanın 5 yolu

Günümüzün büyük bir bölümünü işyerinde geçiriyoruz. Bazen yolunda gitmeyen işler canımızı sıkıyor ve strese giriyoruz. Oysaki işyerinde stres, hem sağlığı hem verimliliği olumsuz etkiliyor. Fakat, hiç merak etme Yüksek Topuklar Kadını, iş stresinden kurtulmanın 5 yolunu seninle paylaşıyoruz!

Altın Kulüp kadınların gücüne güç katıyor!

altin-kulup-vodafone-1

“Kadınların Gücüne Güç Katıyoruz” manifestosuyla Vodafone Türkiye’nin ev kadınlarına yönelik özel teklif ve avantajlarla zenginleştirdiği “Vodafone Altın Kulüp” programı, başarılı oyuncu Ezgi Mola ile tanıtıldı. Altın Kulüp’ün sunduğu Altın Tarifeler saat 12.00 ve 16.00 arasında ev kadınlarına bedava konuşma ayrıcalığı tanıyor.

Şeyma Subaşı’nın görenleri şaşırtan değişimi!

seyme-subasi-kapak

Acun Illıcalı ile birlikte olan Şeyma Subaşı, dudakları haricinde hiç estetik yaptırmadığını dile getiriyor ancak geçmişten günümüze fotoğraflarını görenler çok şaşırıyor! Burnu, dişleri, yanakları, kaşları hatta göz büyüklüğü bile değişen Şeyma Subaşı’nın eski hallerini galerimizde bulabilirsiniz. Estetiksiz mucize değişimin sırlarını umarız ki bir gün açıklar!

Yeni yıl hedeflerinizi belirlediniz mi?

fiyonk-mutlu-kadin

Yeni yılı heyecanla bekliyoruz, peki neler yapacağımızı belirledik mi? Yabancı dil öğrenmek, kilo vermek, evlenmek, para biriktirmek, başka bir şehre taşınmak, yemek yapmayı öğrenmek… Hayallerinizi ve hedeflerinizi bir ajandada tutarsanız, gerçekleştirmeniz daha kolay olur!

Hayalinizdeki kahveyi evde yapın!

menengic-kahvesi-faydalari

Güne zinde başlamak veya akşam eve döndüğünüzde yorgunluk atmak için kahve içmeyi seviyor musunuz? Size güzel bir haberimiz var: Tam damak tadınıza uygun, hayalinizdeki kahveyi evde yapabilirsiniz, hem de tek tuşla!

Kadın sürücülere kolaylık dönemi başladı!

kadin-surucu

Türkiye’de kadınların araba kullanmasını kolaylaştıran pozitif ayrımcılığı destekliyoruz! Kadınların benzin almak için istasyonda aracından inmesine gerek kalmadan ödeyip yoluna devam etmesini sağlayan kampanya bizi çok mutlu etti!