California Cevizi
California Cevizi

Astrolog Başak Tanyeri, Akrep burcu için 19- 25 Haziran 2017 tarihleri burç yorumunu hazırladı. Bu hafta sizi neler bekliyor, hangi noktalara dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını haftalık burç yorumunuzda bulacaksınız.

Sevgili Akrep burcu, haftanın ilk günlerinde aşk kapınızı çalabilir. Yatırım yapmayı düşünen Akrep’lerin ise hafta ortasını beklemesini tavsiye ederim. Haftanın ilk günleri borsa, şans oyunları ya da spekülatif durumlardan kaynaklı kazançlardan yana pek parlak değil. Hafta ortasıyla beraber bu etkiler düzeliyor. Hafta ortasında Güneş ve Merkür Yengeç burcuna giriş yapıyor. Bu etkiyle beraber bir ay boyunca odak noktanız hukuksal konular, başka ülkeler, yeni öğretiler olacaktır. Önümüzdeki bir ay boyunca göreceğiniz rüyalar önemli olacaktır.

Cumartesi günü Yengeç burcunda oluşacak yeniay sizi hayatınızla ilgili düşünmeye sevk ediyor. Neler yaparsanız daha güzel, daha keyif alacağınız bir yaşamınız olur, bunları düşünebilirsiniz. Bu ara sezgileriniz çok kuvvetli. Eğer bir süredir bir yurtdışı tatili yapmak istiyorsanız ya da uzak bir yerlere seyahat etme planınız varsa artık bu hayalleriniz gerçeğe dönüyor olabilir.

Yurtdışıyla iş yapmayı, bir eğitime başlamayı düşünen Akrep’ler için de gerekli şartlar bu yeniayda oluşacaktır. Kimi Akrep’ler evlenme kararı alabilir. Astroloji bize bu konuda fayda sağlamaktadır.

ASTROLOG BAŞAK TANYERİ’Yİ INSTAGRAM’DAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Melek tarotu

Öğrenmek istediğiniz konuyu aşağıdaki kutuya yazın ve enter tuşuna basın.

Yorum Yaz