Akrep aylık yorum: Nisan 2015

Akrep aylık yorum: Nisan 2015

33 969

Sevgili ‘Yüksek Topuklar’ okuyucuları, Nisan aylık burç yorumları hem yazılı hem videolu olarak karşınızda! Nisan ayında Akrep burcunu neler bekliyor, hangi günlere dikkat etmelisiniz, ilişkinizde neler olacak… Hepsi ve daha fazlası Astrolog İremsu’nun anlatımıyla aylık burç yorumunuzda!

Nisan ayına Terazi burcunda gerçekleşen tam ay tutulması ile başlayacağız. Bu ay tutulması ile ilişkiler duygusal meselelerin, dengesizliklerin ve tuhaflıkların yükseldiğini göreceğiz. Her şey ters gidiyor gibi hissedebilirsiniz fakat her şey mantık çerçevesinde ölçülü bir şekilde yaşanıyor olacak.

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlayacak. Finansal konularda iki yönlü düşünülecek. Bir yandan rahatlama arzusu varken her şey kafanıza takılıyor gibi gözükebilir. Mali konularda ise bütçenin çok iyi ayarlanması gerekiyor.

15 Nisan tarihinde Merkür Boğa geçişi yaşanacak.Gerilim söz konusu olabilir, iletişim anlamında durumunuzu gözden geçirmeniz gerekebilir.

18 Nisan tarihinde Yeniay Koç burcunda oluşacak. Çalışma hayatınızla ilgili konularda etkili olacak Yeniay, kariyer düşünenler için şartlara uygun hareket etmeleri konusunda uyarıcı olacak.

20 Nisan tarihinde güneş Boğa burcunda ve ilişki evinizde olacak. Denge çok önemli olacak, ayrılığa yatkın ilişkileri olanlar için konuşanlar kazanıyor olacak.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki, Venüs-Chiron görünümü, sizi ne zamandır kaygılandıran elinizde olmadan üzen, zayıf düşüren, bir türlü yoluna koyamadığınız ilişkinizdeki sorunları, aşk hayatınızla ilgili meseleleri, çocuk konularını öne çıkartıyor. Eğer bu yönde sıkıntılarınız varsa, bunları kulak arkası yapmak yerine çözümlemek için kararlı olmanızı sağlıyor.

6-12 Nisan arası: 12 Nisan tarihinde Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Şöyle bir baktığımızda bu, ilişkilerde iki yönlü gelişmeleri işaret ediyor olabilir. Hayatınızda biri varken, başka biriyle de çıkabilirsiniz. Sorunlu bir ilişkiniz varsa, bir müddetliğine mesafe koyabilirsiniz. Bu arada Merkür, 14 Nisan tarihine kadar Koç burcunda ilerleyecek. Bu da gösteriyor ki, kafanız biraz karışık ve baskılar, belirsizlikler sizi gerginleştiriyor. Böyle durumda olanların 14 Nisan sonrası sakin biçimde kararlarını gözden geçirmeleri yerinde olur. İlişkisi olmayanlar ise, biriyle tanışabilir. Önce pek ciddiye alınacak bir beraberlik değildir. Ancak 14 Nisan sonrası birden bire iş ciddileşebilir.

13-19 Nisan arası: 14 Nisan tarihinde Merkür, karşıt burcunuzda ilerleyecek. Partnerimiz kendi görüşlerini bize dayatmaya, ısrarla kabul ettirmeye çalışabilir. Ancak böyle yaklaşımlarda bulunması ilişkimizi zorlayabilir. Ortaklaşa hareket etmek veya belli bir noktada buluşmak zorlaşır. Ancak bu geçişi yöneten Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Demek oluyor ki, iletişimin önemi büyük. Her iki taraf da düşüncelerini, niyetini açıkça belli etmeli, bu beraberlikte çelişkili davranmamalıdır.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihindeki Güneş-Boğa geçişi, ikili ilişkilerde ciddiyetin önemini, sağlamlık ve güven duygusunun kıymetini vurguluyor. Partnerin bu ilişkiye gösterdiği özen, verdiği değer ve beraberliğin sürmesi yönündeki katkıları çok önemlidir. İnatlaşmaktan kaçınılmalı. Bu haftanın neredeyse tümünde aşk ve ilişkiler yönünde enerjiler çok yoğun. İlişkisi sağlam yürümekte olanlar için paylaşımlar anlamında olumlu. Ancak, problemli çiftler açısından karşı tarafın baskın halleri, konuşmaları zorlayıcı olabilir.

İŞ VE KARİYER

1-5 Nisan arası: 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, duygusal anlamda sizi bir hayli etkileyen ilişki ve iş hayatınızla ilgili konuları vurguluyor. Siz tutarlı, dengeli, huzurlu bir yaşam ve kafanızın rahat olacağı bir ilişki yaşamak istiyorsunuz. Bir yanınız değişmek, yenilenmekten yana, ancak şartlar gereği zorunluluklar, mecburiyetler sizi gerginleştiriyor. Dengesiz, belirsiz olan ve kafanızı sürekli kurcalayan her şeyden uzak durmak istiyorsunuz. Bu Tutulmanın yöneticileri Venüs ve Mars Boğa burcunda ilerliyor. Demek oluyor ki, doğru insan, düzgün bir ilişki, sağlam ve tutarlı davranan bir partner, güven verici, yarınlarınızın garanti altında olduğunu hissettiren gelişmelere ihtiyaç var. Önümüzdeki altı aylık süreçte bunların yerli yerine oturması için sabırlı, soğukkanlı bir şekilde seçimlerimizi yapmamızda yarar var.

5 Nisan tarihinde, çalışma hayatınızla ilgili konularda gerginlikten ve çatışmalardan uzak durmanın önemini işaret ediyor. Başka şeylere sıkıldığınızda hırsla yanlış kararlar almayın. İyice düşünün ve taşının. Sağlığınız önemli. Kendinizi geliştirmeye öncelik tanıyın. Siz kendi içinizde bütünlüğünüzü korumadığınız sürece, dışarıda da verimli olamazsınız.

6-12 Nisan arası: 6 Nisan tarihindeki Merkür-Jüpiter görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda işlerinizi hızlıca bitirmeniz gerektiğini gösteriyor. Ancak tabii ki bazı noktalar gözden kaçabilir. Dikkat etmekte yarar var. Bu enerji, iş ortamında sorunları olan Akrepler açısından gerginliğe neden olabilir. Çünkü özünde abartılı düşünmeye yol açan bir etkisi var. 6, 8, 10 tarihindeki kavuşum etkisi, iş anlamında zaten hızlı gelişmeleri işaret ediyor. Ani bir şekilde iş kararları alınabilir. Bu kararlar özgür çalışmak, yeni projelere adım atmak, aklınıza geleni yapmak, uygulamak tarzında olur. Fakat öylesine düşünmeden adım atılır ki, sonradan ben buna niye kalkıştım diye sıkılabilirsiniz de. Onun için dikkatli olalım. Bazıları için değişim kaçınılmazdır. İş ortamında gelişen bir durum veya işin başka bir yöne kayması sonucu sizin de hayatınızda değişime neden olabilir. Kimileri için, part-time çalışma, yöntem geliştirme, bir projenin hazırlık aşaması, staj, kurs gibi durumları da simgeleyebilir. Bu enerjiler sağlığımıza dikkat etmemiz gerektiğini de gösteriyor.

13-19 Nisan arası: 18 Nisan tarihinde Koç burcunda oluşacak Yeniay başta kariyerinizi ilgilendiren konular olmak üzere, iş ortamınızdaki ilişkilere, görev dağılımına, sizden beklenenlere, üstünüze düşen ne varsa ona özenle eğilmeniz gerekecek. Yeniayın, Mars-Jüpiter ile olan görünümü, işveren konumundaki kişilerle veya iş ortaklıklarında huzursuzluk ve inatlaşmalara neden olabilir.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihindeki Güneş-Boğa burcu geçişi iş hayatındaki rekabetin işaretçisidir. Daha fazla kazanmak, daha önde olmak için mücadele veriyoruz. İş ortaklıklarında da güçlü kişilere ihtiyacımız var. Venüs hala İkizler burcunda ilerlediği için çıkarlarımızı da düşünmek durumundayız. 21 Nisan tarihindeki görünüm, işlerin hem yoğunluğunu hem de bizim kendimizi güvende hissetmek istediğimizin göstergesidir. Zorluklar, güçlükler olsa da, yöneticiniz Pluto size iyi bir destek sunuyor. Sağlam iradenizle her işin altından kalkabilirsiniz.

sunumlar

33 YORUM

 1. HER GECE SABAHA KADAR ÖLÜYORUM.UYANDIĞIMDA SANKI ÖLEN BEN DEĞİLİM TEKRAR KALBİM ATIYOR ANLAMSIZ BİR BİÇİMDE.VE TEKRAR AKŞAM OLUYOR BEN TEKRAR TEKRAR ÖLÜYOM.NE BURÇLAR NE FALLAR BİLİR BU İÇİNDE OLDUĞUM DÖNGÜYÜ.OO MAVİ GÖZLÜ DEV OO GÜLÜMSEYEREK BANA HAYAT VEREN OO

 2. Şimdi ayın ilk çeyreğinde aldığım bir iş teklifi ve ay sonuna doğru netleşecek bir süreç var. Kafam çok karışık dediğiniz gibi gitmeli mi kalmalı mı bilemedim :S

 3. Aşkınızdan şüphe falan etmeyin direk gidin derdiniz neyse anlatın karşınızdakine. Boşu boşuna sıkılmanın anlamı yok ..

 4. kendimi boş işe yaramaz hissediyorum… 2 yıldır hiç şansım iş konuşunda bana gülmedi umarım yarından sonra bana da güler gerçekten buna çok ihtiyacım var hemde çok…

 5. [quote]siz de yolun sonuna gelmiş gibi hissediyor musunuz bilmiyorum ama ben öyleyim[/quote]
  şahsen ben hissediyorum

 6. Son bir aydir ruh halim karmakarisik.icim vesvese dolu.hastalik hastaligi,doktor doktor dolasmalar..cinsel saglik sorunlari..maddi sikintilar,kaygi korku..1 kasim dogumluyum insallah bundan sonra degisim baslar.

 7. ben kenfimi cok kotu hissediyorum helede son 2 haftadir ne yapicam bilemiyorum insallah allahim bu sıkintilardan kirtarir amin

 8. evet aile mevzuları gerçekten aynen böyle oldu… berbet bi aydı benim için bazen sadece çok inatçı olduğum için kaybediyorum

 9. 2010 2011 2012 berbattı 2013 te kötü geçiyor nolocak bu böyle Akrepler için dayanıklılık test zamanıysa bu ben pes etnek üzereyim ya

 10. ben kendimi çok yorgun hayattaki kötü günlerden bıkmış hissediyorum bitsin bu çile artık iyi günler bekliyorum

 11. butun akrepler ayni hissediyor heralde bende cok yanliz, mutsuz, stresliyim ve cevremdeki insanlarida bir bir kaybediyorum. ama inaniyorum boyle devam etmeyecek gecici bi evre yasiyoruz

 12. aynen vala sıkıntılar bıtsın guzel gunler gelsın artık yoruldum 3kasım da benım gunum ınsallah dwegısım olsyun artık

 13. Arkadaşlar +olun biraz yaa. Yorumda ne yazıyor siz ne diosunuz. Hayat bu yaa. Cninizi skmayn yaa. Eğlnmye bakin:D ilkbhr ayindyz aşk mewsmi üreme ayı

 14. BU AY SIKSIK KOMSULARLA KAVGA EDIYORUM..ARABALARINI SUREKLI BENIM KAPIMIN ONUNE BIRAKIYORLAR ALIN DEDIGIMDE MUTLAKA SONUC HAKARETE DONUYOR BU SIK YASANMAYA BASLADI….UZERIMDE ASABILIK COK FAZLA NEGATIF IM
  UMARIM BU AY BIZE SANS GETIRIR HUZURLU MUTLU VE PARALI GECIRIRIZ BU YILI

 15. Önce ne istediginizi oturup bi düşünün herşey kendi elimizde mutlu olmakta mutsuz olmakta akrep güçlüdür asla sezgilerinde yanılmazlar ve vazgeçmezler

Yorum Yap