6 Aydır Nişanlıyım

Nişanlının bu psikoloji içinde olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda atalarımızın dediği gibi, gözden uzak olan, biraz da gönülden uzak olabiliyor. Ancak, bu seni umutsuzluğa itmesin, çünkü karşılaştığınız anda aşkınız tekrar eski haline dönecektir.

Ayrıca, farklı şehirlerde yaşamak, eşinin hayatındaki bazı detayları kaçırmaya sebep olabilir. Bu da çok doğal bir süreçtir. Yani, iş yerinde yaşadığı sıkıntıları veya aile içinde olabilecek sorunları, tüm detaylarıyla bilemiyor olabilirsin. Bu yüzden, nişanlının üstüne çok gitmemen gerektiğini düşünüyorum. Senin elini tutmak yerine sürekli telefonla konuşmaktan bıkmış ve seni özlemiş olduğu için de böyle tepkiler verebilir. Bu yüzden biraz daha iyimser düşünmen ve paniğe kapılmaman gerektiğine inanıyorum. Zamanla her şey yoluna girecektir.

En kısa zamanda evlilik müjdenizi almak dileğiyle…

Candan Ünal

Yüksek Topuklar Aşk ve İlişkiler Editörü

Candan Sohbetler’e Mektup Göndermek için TIKLAYIN!

Aliço’nun Mektubu

sevgili site sahibi ve yorumcu ablalar sizleri yazılarınız takib ediyor ve çok beğeniyorum benmde size bir sorum olacak şu anda nişanlıyım 6 aylık nişanlıyım nişanlanmadan önce sevgilimle 4 yıl çıktık ailelerin haberi olmadan ve sonra nişanlandık bu 5. yılımız ben onu ilk günkü gibi çok seviyorum ben ankaradyım o konyada iş dolasıyla ayrıyız ben onu her saat başı düşünüyorum her öğün çağrı atıyorum ama ben çağrı atmasam veya aramsam hiç ne çağrı atacak ne atacak 1 aydır böle bişeymi var diyorum olmasımı lazım diyor beni merak ediyormusun diyorum aramakla mı merak edilir diyor yardım edin lütfen …aliço

Candan Sohbetler’e Mektup Göndermek için TIKLAYIN!

12 Kasım 2009, Perşembe
loading...

BENZER HABERLER

0 2548

0 2304

2 2730

0 1979

6 2420

0 1817

1 2420

YORUM YOK

Yorum Yap